Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 35 tema

user posted image

Pirma tema
...

17 tema (čia rasite nuorodas ir į ankstesnes temas)
18tema
19 tema
20 tema
23 tema
24 tema
25 tema
26 tema
27 tema
28 tema
29 tema
30 tema
31 tema
32 tema
33 tema
34 tema

Ką reikia turėti norint pradėt dirbti:
1. Daiktas, kurį norite dekoruoti.
2. Servetėlės, dekupažinis popierius, ryžinės servetėlės ir t.t.
3. PVA klijai (lipalas)arba universalūs klijai dekupažui.
4. Akriliniai dažai.
5. Teptukai.
6. Žirklės.
7. Lakas (akrilinis ar kitoks).

NAUDINGOS NUORODOS:
Tekstilininkų ir dailininkų gildijos galerija "Balta" (M. Valančiaus g. 21) ornamentai
www.senasnaujas.lt – prekės dekupažui ir įvairiems rankdarbiams (internetu),
www.daivosmene.com Rankdarbiautojų klubas, kūrybos studija, vyksta įvairių temų dekupažo bei kitų rankdarbių kursai, prekyba daiktais dekoravimui. Visoje Lietuvoje organizuojami dekupažo ir kitų rankdarbių kursai.
www.puseplus.lt – prekės dekupažui (prekiauja “Stamperia“firmos produktais, kursai. Kaunas, E.Ožeškienės g. 18)
www.artmanija.com – čia mes perkam priemones dekupažui - galima užsisakyti internetu, parduotuvė Klaipėdoje, Šimkaus g. 3 / Vytauto g. 30, parduotuvė-klubas VILNIUJE - Pylimo 33. Organizuojami dekupažo kursai.
www.hobbycentras.lt – prekės įvairiems rankdarbiams - Nauja parduotuvė (Kaunas, Daukšos 20, buvusi "Kauno mažoji galerija")
"Spalvų namai" - prekės dekupažui ir ne tik. Parduotuvė Kaune, Daukšos 22-2. Organizuojami kursai, galima gauti daug naudingų patarimų užsukus puodeliui arbatos.
www.creativa.lt-prekės dekupažui, scrapbooking ir kitoms technikoms. Internetinė prekyba.
www.menassau.lt Šv. Stepono 9, klubas, organizuojami dekupažo ir kitų rankdarbių kursai
Parduotuvė Ermitaže prie kasų.
www.dekovita.lt - prekės dekupažui ir kitiems įvairiems rakdarbiams (internetu).
"Menoja" - dekoravimo studija, Šiauliuose, Dvaro 79. Dekoravimo priemonės, dovanos, kursai.
Medinukai, serveteles http://ziiz.lt/

Dekupažo darbų kolekcija
Keičiamės ir parduodam servetėles

Video pamokos:Ieškoti čia
Aprašymai su nuotraukomis:Rasite čia
Darbų galerijos internete:Žiūrėkite čia
Produktai:Taip pat čia
Forumai:Čia

Paveiksliukų lobynai:
Nuorodų į paveikslėlių lobynus ieškokite ankstesnėse temose (pirmame poste).

Forumo merginų paveikslėlių saugykla

Nuorodos i smulkesnes dekupažo temas:
Dekupažo klijai
Didelių motyvų klijavimo būdai
Dekupažas ant stiklo
Šešeliavimo pradžiamokslis
Servetėlės dekupažui
Dekupažo pagyrų puodas

DAUG FILMUKŲ APIE DEKUPAŽĄ - SPAUSK smile.gif

Atsakyti
Dėkui justess22 už temą 4u.gif O gal gali dar papildyti info pirmo posto:

"ĮDĖJŲ NAMAI DAIVOS MENĖ", Totorių g. 30 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2009 09 13, 15:13)
Dėkui justess22 už temą  4u.gif O gal gali dar papildyti info pirmo posto:

"ĮDĖJŲ NAMAI DAIVOS MENĖ", Totorių g. 30  4u.gif

Ačiū  4u.gif

Deja, jau nebeleidžia koreguoti žinutės...gal kokios moderatorės paprašyk, kad įrašytų info wink.gif Arba tuomet sekančioj temoj reiks prijungti 4u.gif
Atsakyti
Dėkui, rašysiu moderatorei 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, turiu klausimėlį. Kurį dvikomponentį geriau rinktis
Artmanijos "Antika" user posted image ar Ryher "Antik" user posted image
Atsakyti
as esu turejusi artmanijos antika, tai man visai patiko, ir su fenu kaitinau ir ant radiatoriaus dejau smile.gif viskas gerai skilo, tik butinai reikejo laukti, kol isdzius pirmasis lakas, nes jei budavo koks lasas neisdziuves, tai uztepus kita laka iiiilgai likdavo pabaltave.. tai tiek mano ispudziu wink.gif
Atsakyti
aš už artmanijos antiką , jisai man paslankesnis nei raiherio. Išmeginau abu, tai artmanijos subtilesnis.
Atsakyti
Man irgi Antika,kiek esu visu bandziusi-jis geriausias.
Atsakyti
Naudoju Artmanijos Antika-nesiskundziu...mano tigru rinkinys jei pameni juo buvo skaldyta
Atsakyti
Tik pradedu, tai prieš darant ką nors, noriu profesionalų patarimų ax.gif s?
Ar naudojate kas nors paprastus akrilinius dažus pvz. dirbant su vienkomponente sendinimo priemone, ar būtinai pirkti dekupažui skirtus? Ir iš viso, noriu stiklinį butelį sendinti, tai ką daryti? blush2.gif 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
gb78,dazai tinka akriliniai visi,net sienu,statybiniai.
Atsakyti
Sveikos,ketinu isbandyti vienkomponente sendinimo priemone,gal patarsite kurios skilinejimas grazesnis? 4u.gif
Atsakyti