Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 35 tema

O aš 'pinotex'u' nulakavau, vėliau su fenu padžiovinau.Dabar džiūsta.Žiūrėsim kas gausis bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, šiandien prisėdau vėl prie savo meškių... Rodau vieną pataisytą pusę - kaip jums? ax.gif
user posted image
"Meškiukų nuotykiai pamiškėje" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirameki: 24 spalio 2009 - 16:43
sveikos smile.gif
noriu nudekoruoti lėkštę atvirkštiniu būdu smile.gif
sendinti norečiau su dvikomponente priemone, todėl noriu paklausti kaip man tai padaryti smile.gif
pirmiausia susendinti, įtrinti įtrūkimus ir tada klijuoti servetėlę? ar taip? o ant sentintojo servetėlė prisiklijuos?
labaiu lauksiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Midnattssola @ 2009 10 24, 17:41)
sveikos smile.gif
noriu nudekoruoti lėkštę atvirkštiniu būdu smile.gif
sendinti norečiau su dvikomponente priemone, todėl noriu paklausti kaip man tai padaryti smile.gif
pirmiausia susendinti, įtrinti įtrūkimus ir tada klijuoti servetėlę? ar taip? o ant sentintojo servetėlė prisiklijuos?
labaiu lauksiu atsakymo smile.gif

Sendini...itrini itrukimus....klijuoji servetele...dazai virsutini daza...lakuoji...laukiam rezultato biggrin.gif
Atsakyti
ačiu Sobieska smile.gif manau kitą savaitę bus rezultatas smile.gif rytoj važiuoju pas mama pabaigsiu jos staliuką prie kovos ir pabandysiu lėkštutę nudekupažinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominique @ 2009 10 24, 14:50)
O aš 'pinotex'u' nulakavau, vėliau su fenu padžiovinau.Dabar džiūsta.Žiūrėsim kas gausis  bigsmile.gif

pinotexas - ne lakas.
Atsakyti
QUOTE(Midnattssola @ 2009 10 24, 17:50)
ačiu Sobieska smile.gif manau kitą savaitę bus rezultatas smile.gif rytoj važiuoju pas mama pabaigsiu jos staliuką prie kovos ir pabandysiu lėkštutę nudekupažinti smile.gif

Stiklas nera jau taip sudetinga...tikrai pavyks...svarbu noreti mirksiukas.gif
Atsakyti
ir "Meškiukų nuotykiai pievoje" biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2009 10 24, 17:41)
Merginos, šiandien prisėdau vėl prie savo meškių... Rodau vieną pataisytą pusę - kaip jums? ax.gif
[

Kaip as cia nemaciau bigsmile.gif ...kokie faini meskiai, super graziai atlikta ir fonas grazus ir ispildymas ploto geras, spalvu kontrastas derantis...man grazu thumbup.gif
.........ir pievoje grazu wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras, atejau su klausymėliu 4u.gif
bandau dekoruoti buteliuką, dažau su akriliniais dažais, tik va bėda verysad.gif , kažkaip man tie dažai truputi slenka žemyn lotuliukas.gif , gal per skysti ar ne tuos naudoju g.gif
Aš dar tik mokausi, tai labai daug klausymų, čia mano pirmieji bandymai
http://public.fotki....iene/darbeliai/
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 10 24, 19:29)
Labas vakaras, atejau su klausymėliu 4u.gif
bandau dekoruoti buteliuką, dažau su akriliniais dažais, tik va bėda  verysad.gif , kažkaip man tie dažai truputi slenka žemyn  lotuliukas.gif , gal per skysti ar ne tuos naudoju  g.gif
Aš dar tik mokausi, tai labai daug klausymų, čia mano pirmieji bandymai
http://public.fotki....iene/darbeliai/



o pries tai pasiausiai buteliuka?
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2009 10 24, 20:32)
o pries tai pasiausiai buteliuka?


Ne šito tai nepadariau lotuliukas.gif verysad.gif
Atsakyti