Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai kenkia nėštumo metu 2

valgiau viską, ir tą pelėsinį sūrį ir neėmiau į galvą jokių bobučių pasakymų, kad negalima to ..negalima ano.. doh.gif dukrytė gimė sveikut sveikutėlė o ir nėštumas buvo labai sklandus ax.gif
Atsakyti
valgau viska ka tik noriu ir neimu i galva
Atsakyti
As nevalgau - pelesiniu suriu, sudytos lasisos, nepasterizuoto pieno. O toliau valgau viska, ko tik norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolinė @ 2010 07 29, 15:52)
As nevalgau - pelesiniu suriu, sudytos lasisos, nepasterizuoto pieno. O toliau valgau viska, ko tik norisi smile.gif

NEISIVAISDUOJU SAVO GYVENIMO BE LASISOS.
Atsakyti
kiek kalbejau su draugem, kurios turi jau vaikus ir giminem ir susidariau savo nuomone. kad jei labai ziuri i maista ir nevalgai saslyku, surio, ir tt ir pan gimsta silpni vaikuciai. o kada valgai viska ko tik norisi tai ir vaikuciai gimsta stiprus.
nekalbu apie nesveika maista.
savaitgali kepem saslykus ir valgiau kaip uz tris ir nieko neatsitiko, taip kad bobuciu pasakom jau seniai nebetikiu!!!
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 07 29, 17:59)
kiek kalbejau su draugem, kurios turi jau vaikus ir giminem ir susidariau savo nuomone. kad jei labai ziuri i maista ir nevalgai saslyku, surio, ir tt ir pan gimsta silpni vaikuciai. o kada valgai viska ko tik norisi tai ir vaikuciai gimsta stiprus.
nekalbu apie nesveika maista.
savaitgali kepem saslykus ir valgiau kaip uz tris ir nieko neatsitiko, taip kad bobuciu pasakom jau seniai nebetikiu!!!


aš visom keturiom už 4u.gif visiškai teisingai pasakei žodis į žodį thumbup.gif
betį negalima ir juoktis, vienoms tai bėda, nes kitos būdamos nėščios dar ir dietos pasilaiko schmoll.gif žinau ne viena tokį variantą..durnelės, ką daugiau ir bepridurti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pugaliuks @ 2010 07 29, 21:46)
aš visom keturiom už  4u.gif  visiškai teisingai pasakei žodis į žodį thumbup.gif
betį negalima ir juoktis, vienoms tai bėda, nes kitos būdamos nėščios dar ir dietos pasilaiko  schmoll.gif žinau ne viena tokį variantą..durnelės, ką daugiau ir bepridurti cool.gif



kitokio zodzio nera. kaip taip galima? g.gif
juk visur aiskiai parasyta ir gydytojai pasako, kad jokiu dietu negalima. jei figura yra svarbiau uz viska tai kam tada tas leliukas? doh.gif
jei noresi atgaut figura juk atgausi po gimdymo.
nesilaikau jokiu dietu, valgau kiek noriu, kada noriu tongue.gif asmeniskai man dzin tie kilogramai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 07 29, 22:35)
kitokio zodzio nera. kaip taip galima? g.gif
juk visur aiskiai parasyta ir gydytojai pasako, kad jokiu dietu negalima. jei figura yra svarbiau uz viska tai kam tada tas leliukas? doh.gif
jei noresi atgaut figura juk atgausi po gimdymo.
nesilaikau jokiu dietu, valgau kiek noriu, kada noriu tongue.gif asmeniskai man dzin tie kilogramai.  biggrin.gif

na taip thumbup.gif asmeniškai man per nėštumą tie kilogramai buvo irgi visiškai dzin rolleyes.gif (priaugau 26 kg) blush2.gif
bet po gimdymo, kai jau ir vėl atgavau pasitikėjimą savimi, galiu laisvai judėti ir visą kita, tai jau biškuti erzina, kad tiek daug valgiau nevalyvai ir priaugau per daug kilogramų nei, kad buvo leista doh.gif na bet svarbu, kad vaikučiui viskas gerai cool.gif
na bet vieno dalyko būdama nėščia nemėgdavau - kavos..Nuo jos man taip pakildavo spaudimas, palikdavo silpna, jei net puse nestiprios kavos puodelio išgerdavau blink.gif
na kava šiaip ir yra nepatartinas dalykas nėščiosioms unsure.gif bet kitos tai jug negali be kavos, o ypač jei spaudimas mažas yra.
Atsakyti
QUOTE(pugaliuks @ 2010 07 30, 13:09)
na taip  thumbup.gif  asmeniškai man per nėštumą tie kilogramai buvo irgi visiškai dzin  rolleyes.gif  (priaugau 26 kg)  blush2.gif
bet po gimdymo, kai jau ir vėl atgavau pasitikėjimą savimi, galiu laisvai judėti ir visą kita, tai jau biškuti erzina, kad tiek daug valgiau nevalyvai ir priaugau per daug kilogramų nei, kad buvo leista  doh.gif  na bet svarbu, kad vaikučiui viskas gerai  cool.gif
na bet vieno dalyko būdama nėščia nemėgdavau - kavos..Nuo jos man taip pakildavo spaudimas, palikdavo silpna, jei net puse nestiprios kavos puodelio išgerdavau  blink.gif 
na kava šiaip ir yra nepatartinas dalykas nėščiosioms  unsure.gif bet kitos tai jug negali be kavos, o ypač jei spaudimas mažas yra.



as priaugau kolkas kazkur 13-17kg. o del kavos tai daktare leido puodeli isgert nes spaudimas mano labai zemas dabar, tai turiu geros kavos ekspreso tai vis isgeriu, nors nestumo pradzioj buvau atpratus nuo jos ir nusiteikus negert biggrin.gif
o jau po gimdymo gal ir norisi grist i savas vezes, ir dar juk rubu daug lieka, kuriu gaila biggrin.gif
bet nemanau kad tie kilogramai kazka kenkia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 07 30, 13:38)
as priaugau kolkas kazkur 13-17kg. o del kavos tai daktare leido puodeli isgert nes spaudimas mano labai zemas dabar, tai turiu geros kavos ekspreso tai vis isgeriu, nors nestumo pradzioj buvau atpratus nuo jos ir nusiteikus negert biggrin.gif
o jau po gimdymo gal ir norisi grist i savas vezes, ir dar juk rubu daug lieka, kuriu gaila biggrin.gif
bet nemanau kad tie kilogramai kazka kenkia ax.gif

tai dar priaugs to svorio biškelį prieš galą,arba kaip tik nukris smile.gif o su rūbais tai problemėlė doh.gif lotuliukas.gif pilna spinta drabužių į kuriuos dar neįlendu 4u.gif bet jau 17 kg numečiau, dar liko 9..na kaip nors tongue.gif
visgi ir vėl norėčiau būti nestuke.gif blush2.gif
va svarbiausiai yra nėščiai nesinervoti...mano mažiukė jau ir mao pilvelyje žagsėjo ir dabar jau kai 2 mėnesiukai yra tai dar žaksi po kartą per dieną, daktarė tvirtina, jog tai nuo to, kad per nėštumą labai išvargdavau ir daug nervojaus unsure.gif tik aš visiškai nesurišu galų kaip susyję nervai su žagsuliu doh.gif
taigi nervai - tai pats didžiausias dalykas kas kenkia leliukui..o visi tie maistai tai...pfff doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pugaliuks @ 2010 07 30, 16:37)
tai dar priaugs to svorio biškelį prieš galą,arba kaip tik nukris smile.gif o su rūbais tai problemėlė  doh.gif  lotuliukas.gif  pilna spinta drabužių į kuriuos dar neįlendu  4u.gif  bet jau 17 kg numečiau, dar liko 9..na kaip nors  tongue.gif
visgi ir vėl norėčiau būti  nestuke.gif  blush2.gif
va svarbiausiai yra nėščiai nesinervoti...mano mažiukė jau ir mao pilvelyje žagsėjo ir dabar jau kai 2 mėnesiukai yra tai dar žaksi po kartą per dieną, daktarė tvirtina, jog tai nuo to, kad per nėštumą labai išvargdavau ir daug nervojaus  unsure.gif tik aš visiškai nesurišu galų kaip susyję nervai su žagsuliu  doh.gif
taigi nervai - tai pats didžiausias dalykas kas kenkia leliukui..o visi tie maistai tai...pfff  doh.gif



zagsulys nuo nervu? cia tai idomiai... neteko to girdeti. bet viskas imanoma. bet kita karta ir neiseina tu nervu isvengti. nes buna kad as pasinervuoju ir kazka padirbi lengvai, o ir isvaziuot kazkur norisi. juk negali sedeti namie kaip koks ligonis ir nei nosies neiskisti is namu doh.gif nemanau kad maistas gali kazkaip pakenkti.
jau daug numetei svorio visai thumbup.gif
kaip augat?
Atsakyti
Vejas del zagsejimo. Vaikai zagsi, kai atsala. Nebutinai susala, bet atsala.
Maniskis nuolat zagsi. Net kai buvo karstos dienos, tai grizes is lauko pzagsedavo, nes namuose vesiau budavo.
Atsakyti