Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis nėštumas -5 dalis-

user posted image

Mano mažyli......
Pasiūsiu Tau audeklą baltą,
Nuo negandų, vėjų apgaubsiu.
Žvaigždę auksinę įausiu,
Kad visad kely naktį tau šviestų.

Įausiu spalvotus sapnus,
Kad visad Tu būtum ramus.
Įausiu ir brėkštantį rytą,
Kad svajonės išsipildyt galėtų.

Angelą sargą Tavo kely aš nupiešiu,
Kad visad Tave jis lydėtų.
Laimingas Tu būki ir linksmas,
Juk Tu brangiausias mano žmogus.



Labai laukiam savo pirmųjų vaikiukų

user posted image


Mūsų nėštukės:


2009 m.

vai2lia – 24 m., Šiauliai, laukiamas rugsėjo 25 d.
Juditab – 22 m., Klaipėda – Panevėžys, laukiamas lapkričio 4 d. (n)
Ruutta – 27 m., Vilnius, laukiamas lapkričio 9 d.
totti – 28 m., Molėtai, laukiamas lapkričio 11 d.
sorre – 20 m., Panevėžys, laukiamas gruodžio 18 d. (n)
Astuliux1 – laukiamas gruodžio 19 d.
dovilytemmm – 21 m., Kaunas, laukiamas gruodžio 29 d.
rabrasa – 24 m., Vilnius, laukiamas gruodžio 30d. (n)


2010 m.

Kutveliukas – 20 m., Alytus, laukiamas sausio 6 d.
mazyyle – 24 m., Vilnius, laukiamas sausio 11 d.
aroonele – 21 m., Venta, laukiamas sausio 14 d.
Gabii__ - laukiamas sausio 21 d.
Rudaakė Saulėgrąža – 26 m., Mažeikiai, laukiamas sausio 25 d.
Apelsinka – 29 m., Kaunas, laukiamas vasario 23 d.
agne.za – 25 m., Kaunas, laukiamas vasario 25 d. (n)
demonija – 23 m., Šiauliai, laukiamas kovo 1 d.
musiushka – 22 m., Panevėžys, laukiamas kovo 3 d. (n)
LINUTE24 – 25 m., Kaunas, laukiamas kovo 5 d. (n)
tirida – 26 m., Kaunas, laukiamas kovo 5 d.
Ieva 87 – 22 m., Pakruojis, laukiamas kovo 6 d. (n)
kiwi22 – 26 m., Kaunas, laukiamas kovo 7 d.
milagrosa – 24 m., Jonava, laukiamas kovo 12 d.
bagirrra - 26 m., Vilnius, laukiamas kovo 18 d.
Svaja83 – 25 m., Vilnius, laukiamas kovo 20 d. (n)
juodoji_nasle – 32 m., Kaunas, laukiamas balandžio 10 d. (n)
MissChangy – 21 m., Alytus, laukiamas balandžio 17 d. (n)

user posted image

Daugiau pabendravusios galėsite susipažinti su mumis mūsų albumėlyje, taip pat parodyti ir save http://www.fotki.com/Lithuania/en/

Linksmų plepesių ir ramaus laukimo
wub.gif
Atsakyti
aciu uz namucius 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
prisirasau naujuose namuciuose 4u.gif
ojej koks ilgas jau sarasiukas! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dalaiva @ 2009 09 14, 12:45)
Na gerai, Esu 23 metų. leliuką planavom beveik  4 metus, bet niekaip negalėjau pastot. Tačiau atėjo tokia pati laimingiausia diena, kai mums pavyko  lotuliukas.gif Aišku buvo visko ir  ašarų, ir streso,.... Pastojau su viena ir ta pačia apipjaustyta kiaušide, nes kai buvau 15 metų, man operavo cistas, kurios buvo aplipusios ant kiaušidžių, ir jų buvo labai labai daug. Cistas operavo 2 kartus ir kokią 10 kartų užgydė. Tai va, bet svarbiausia kad dabar viskas gerai  thumbup.gif . Kaip matot mano agelėliui šią savaitę sukanka 16 savaičių. Po kol kas lengvas nėštumas, tik pradžioje kokį mėnesį tampydavo, bet nevemdavau. O dabar valgau daug, nes dažnai esu alkana  smile.gif  smile.gif  Na manau kad tam kartui užteks  smile.gif

labai labai sveikinu kad sulauket stebukliuko wub.gif dievulis daro stebuklus wub.gif
Atsakyti
Dalaiva didziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
...aciukas uz grazius naujus namucius... 4u.gif ...gaila, kad manes i savo sarasiuka dar neitrauket... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Božen@ @ 2009 09 14, 13:04)
...aciukas uz grazius naujus namucius...  4u.gif  ...gaila, kad manes i savo sarasiuka dar neitrauket... rolleyes.gif

ale tikrai nera blink.gif parasyk man i asmenine visa info, kad kitoj temoj butinai irasyciau ir niekur nedingtu doh.gif
Atsakyti
Labas, nu ir prirašėt smile.gif)) Sveikinu visas naujokes smile.gif
Man tai šiandien eilinis blogadienis, pesimizmas puola nors tu ką.. Pasiskaitinėjau apie gimdymo namus, ir radau vienos merginos pasakojimą, kad jai nuvažiavus gimdyti pasakė: nėra vietų, pakentėkit dar negimdykit.. blink.gif Nebūčiau pagalvojus, kad taip būna... pakalbėjau su drauge, o ta sako - jojo, mano pažįstama irgi laukė... Neturiu žodžių doh.gif
Kaunietės, kokius gimdymo namus rinksitės?
Atsakyti
Aprekiau kolega kad eitu vaistu nuo gripo gerti, o tai jo busima zmona irgi laukias, o jis snargliojas ir ciaudi ir as ciaudet pradejau. Tai nenoredamas bet dabar thera flu geria.

Juodoji_nasle siaip galima susitarti su paciu gydytoju (aisku jie kartais pasako savo suma uz kiek gimdyma priima) kurie priimineja gimdymus, tai tada kai jau prasideda skambini tiesiai gydytojui ir jis sako gerai vaziuojam. Na as kol kas nesirinkau, tik zinau kad mano gine gimdymus priimineja klinikose.
Atsakyti
QUOTE(milagrosa @ 2009 09 14, 14:06)
ale tikrai nera  blink.gif  parasyk man i asmenine visa info, kad kitoj temoj butinai irasyciau ir niekur nedingtu  doh.gif



...nieko tokio, pakentesiu... mirksiukas.gif ...dabar issiunciau i az, kad tikrai nepamirstum... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinka @ 2009 09 14, 14:18)
Aprekiau kolega kad eitu vaistu nuo gripo gerti, o tai jo busima zmona irgi laukias, o jis snargliojas ir ciaudi ir as ciaudet pradejau. Tai nenoredamas bet dabar thera flu geria.

Juodoji_nasle siaip galima susitarti su paciu gydytoju (aisku jie kartais pasako savo suma uz kiek gimdyma priima) kurie priimineja gimdymus, tai tada kai jau prasideda skambini tiesiai gydytojui ir jis sako gerai vaziuojam. Na as kol kas nesirinkau, tik zinau kad mano gine gimdymus priimineja klinikose.

Mano vyras snargliojas, tai as jau matyt neišvengsiu bėdos. Nors tiek imbiero surijus visko gali būti biggrin.gif Mano ginė priiminėja gimdymus Krikščioniškuose gimdymo namuose, tačiau skaičiau, kad ji nenori tartis, o ir apie tuos namus nekokią nuomonę susidariau...
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 09 14, 14:22)
Mano vyras snargliojas, tai as jau matyt neišvengsiu bėdos. Nors tiek imbiero surijus visko gali būti biggrin.gif Mano ginė priiminėja gimdymus Krikščioniškuose gimdymo namuose, tačiau skaičiau, kad ji nenori tartis, o ir apie tuos namus nekokią nuomonę susidariau...


na nespeliok ir kai nueisi pas gine paklausk tiesiai sviesiai. Sakyk neramu, tai noriu paklausti.
O va apie imbiera pakalbejai, tai prisiminiau, kad reikia uzsimaisyti tokios koses imunitetui stiprinti. Man gydytoja pries kelis metus sake gerai imunitetui stiprinti, nes buvau po bronchito ir vis kosulys nepraeidavo. Tai gal kam pravers. Reiki Imbiero sakni sutarkuoti, citrina supjaustyti ir medaus ideti. Na as siaip dedu visko is akies, bet jei imbiero idesit daug o kitu maziau ingridientu, tai bus astroka. Ir tada po arbatini sauksteli kasdien valgyti. Galit duot ir vyrams. Mb pavasari paragavo, sako "Jooo geras cia uztaisas". Gal kam tuo paciu ir nuo pykinimo pades mirksiukas.gif
Atsakyti