Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis nėštumas -5 dalis-

QUOTE(vai2lia @ 2009 09 21, 18:42)
kiwi22, aciu uz patarima  4u.gif  butinai isbandysiu mirksiukas.gif o kiek kartu per diena garindavai? ax.gif


As garindavau 1 karta per diena, vakare, pries miega. Tik atsargiai, nekisk galvos virs ka tik nukaisto puodo, kad nenusisutintum doh.gif . Bet pakvepuok po kokias 10-15 min, tada i silta pizama, kad kaklas ir krutine siltai butu ir i lova. Efektas turetu tikrai buti geras. Bent jau man visada padeda. As ir nuo slogos sita metoda taikau, ir kai gerkle skauda, dedu kompresiuka su karsta bulve ant kaklo. Na, tai bent jau garantuotai ne chemija schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2009 09 21, 18:01)
As tai apsipirkinejau kokia 34-35savaite ax.gif nes po darbu nebudavo energijos, kai isejau i dekreta norejau pailseti ir tik kai atsigavau lekiau apsipirkineti ax.gif ir energijos ohoho kiek buvo rolleyes.gif gal kad zinojau kad savo maziukui viska perku ax.gif na aisku nebuvo taip kad viska nuo A iki Z pirkausi 35 savaite ax.gif jau turejom vezimeli ir lovyte.. mama buvo prisiuntusi rubeliu ir buteliuku ax.gif o visa kita susipirkau pati rolleyes.gif neesu prietaringa, bet taip isejo ax.gif


...o as, savo mieste nelabai ka perku, zinoma galima visko isigyti, bet didesnes kainos ir pasirinkimas ne toks, kaip pvz. Kaune ar Klaipedoje...todel dar tenka ir keliauti norint ka nors padoresnio isigyti, tai tuo ir uzsiimu dabar, nes kol nuvaziuoji, visko nespeji apeiti, isigyji tik keleta daikteliu ir pavargsti per diena...jei viskas butu vietoje, tai gal taip ir neskubeciau... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigutia @ 2009 09 21, 16:46)
niu man tie prietarai tai irgi juokingi  smile.gif
o kai nuejau pas gine po testo ir po echo, tai jiani mane apibare, kad dariausi echo, sake, jei jau testas teigiamas, tai nera ko ir tiketis kitokia atsakymo..  smile.gif

Kas čia per ginė.... Taigi ir negimdinis gali būti....


Nu ir prirašėt, vos perskaičiau... Šiandien žiauriai blogai jaučiausi...sėdėjau darbe kaip zombis... ir kas ten sakė, kad artėjant 12 savaitei ima gerėti... Aš kaip tik pastebiu atvirkščią tendenciją, toks jausmas, kad taso vis stipriau... doh.gif

Darbe aš nei slėpiau nei pasakojau... kas paklausdavo kodėl aš sėdžiu visa leisgyvė tai ir pasakydavau.. Ketinau po vizito pas ginę jau ir šefui pasakyti, tačiau užsiregistravau tik kitai savaitei, o dienos pabaigoje šefas pasivedė į šoną ir sako - gandus girdėjau.... Sakau, kad jau girdėjot tai taip lotuliukas.gif Kažkaip net palengvėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodoji_nasle: 21 rugsėjo 2009 - 18:12
QUOTE(kiwi22 @ 2009 09 21, 20:05)
As garindavau 1 karta per diena, vakare, pries miega. Tik atsargiai, nekisk galvos virs ka tik nukaisto puodo, kad nenusisutintum  doh.gif . Bet pakvepuok po kokias 10-15 min, tada i silta pizama, kad kaklas ir krutine siltai butu ir i lova. Efektas turetu tikrai buti geras. Bent jau man visada padeda. As ir nuo slogos sita metoda taikau, ir kai gerkle skauda, dedu kompresiuka su karsta bulve ant kaklo. Na, tai bent jau garantuotai ne chemija  schmoll.gif  smile.gif

Aciu tau labai 4u.gif

user posted image

chemijos ir as nenoriu schmoll.gif

QUOTE(Božen@ @ 2009 09 21, 20:05)
...o as, savo mieste nelabai ka perku, zinoma galima visko isigyti, bet didesnes kainos ir pasirinkimas ne toks, kaip pvz. Kaune ar Klaipedoje...todel dar tenka ir keliauti norint ka nors padoresnio isigyti, tai tuo ir uzsiimu dabar, nes kol nuvaziuoji, visko nespeji apeiti, isigyji tik keleta daikteliu ir pavargsti per diena...jei viskas butu vietoje, tai gal taip ir neskubeciau... tongue.gif

Na as gal del to ir nesusipirkau, kad labai daug dirbau ax.gif nebuvo kada po parduotuves duotis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2lia: 21 rugsėjo 2009 - 18:22
QUOTE(Sigutia @ 2009 09 21, 17:43)
ziuriu nemazai vestuviu nusisviecia, noreciau as ir savo vestuviu, bet gaila jos jau praejo  blush2.gif

as savo vestuves irgi dar karta pakartociau smile.gif buvo nuostabu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Božen@ @ 2009 09 21, 18:26)
...nu jau kazkokia nesamone...8 men. lakstyti po prekybos centrus kasdien, kol viska susipirksi, per diena juk neapturesi viso turto, kiek jam reikia... unsure.gif ...dabar jau reikia ilgiau pasitrainioti po pardes pavargstu, o cia pries pat gal...o jei prades belstis 7 men., tai liksi nieko neturejes, galesi su lelium jau ant ranku apsipirkineti... doh.gif

Pritariu thumbup.gif reikia ruostis po truputi is anksto. Juk smagu 4u.gif
Atsakyti
ziuriu apie apsipirkima maziukui savo snekat ax.gif mes tai jau beveik viska turim, truksta ti ciuzinuko lovytei ir pampersu lotuliukas.gif
tikiuos siandien vyras pasveiks ir jau galesim kuria diena nulekt nusipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(mažoni @ 2009 09 21, 15:23)
O ką jūs šituo klausimu manot?
kada artimiesiems pranešėt džiugią naujieną? (pas mane tai pranešus bent vienam, didelė tikimybė, kad sužinotų visi, net darbe, tai reikia laukt momento, kad visiems iškart būtų galima pranešt..)

mes patiems artimiausiems pasakem 5 savaiciu. o palaipsniui ir visiems kitiems. is pradziu galvojau iki 12 savaiciu nesakyt, bet gavosi kad pasakem anksciau visiems smile.gif
QUOTE(kiwi22 @ 2009 09 21, 17:35)
Milagrosa, tau didziausi aplodismentai uz naujosios temeles grozi  thumbup.gif  wub.gif

beje, ligonineje guliu tokiam kabinete, kur ateina nestukes ir matuoja vaikiuku tonusus, saremius ir judesius tokiu aparatu. kazkaip kai matau, kaip viskas naturaliai ten vyksta, kaip jos su dziaugsmu laukia savo stebukleliu, man visai ramu del gimdymo... atrodo, kad visa tai tarsi savaime suprantami reikaliukai  tongue.gif

aciu uz pagyras, malonu kad patinka thumbup.gif

o tai tu vis dar ligoninej? as galvoojau jau namie unsure.gif kaip smagu su vaikeliu susitikti. as jau seniai savaji maciau. su nekantrumu laukiu ketvirtadienio, tikiuosi darys echo wub.gif
Atsakyti
nu ka kraustomes i nauja tema rolleyes.gif
Atsakyti
kraustomes blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bliamba tik nesek jusu kelias valandas ir jau nauji namai lotuliukas.gif plepaliukai jus
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti