Įkraunama...
Įkraunama...

Geras endokrinologas Klaipėdoje

QUOTE(Ruta7777 @ 2012 02 27, 20:37)
ejau i valstybine poliklinika (nepamenu pas kokia moteriske) nemokamai ir tuo paciu pas Navicka... apsilankymai buvo kaip diena ir naktis... atejus i valstybine gydytoja paklause kokie pozymiai... na, sakau sirdies permusimai yra ir guzas gerkleje, daugiau kokie pozymiai ne nezinojau... na tai tik nusiunte echoskopijai ir kraujo tyrimams... po keliu dienu ejau pas Navicka. Sitas daktaras klause ne kokie yra pozymiai o pradejo klausinet:
ar dreba rankos? Taip
ar padidejas delnu prakaitavimas? Taip
ar sirdies permusimai buna? Taip
Ar menesines reguliarios? Ne
na ir daug daug dar visokiu klausimu... tada supratau kad ne tik guzas ir permusimai yra pozymis o tu pozymiu is tiesu labai daug...tuomet paprase atsistot priesais, palaikyt rankas istiesus, pamaige skydliauke, paprase ryt seiles ir stebejo kaip ji juda, stebejo akis vedziodamas tusinuka, padare echoskopa ir nuodugniai pakonsultavo... zodziu net nustebau koks demesingas gali buti gydytojas... Taigi ta kart sumokejau nemazai, apie 200Lt, bet po to kas menesi, kas du nuvaziuoju darytis kraujo tyrimu ir is namu pasiskambinu, jis pakonsultuoja telefonu nemokamai, na moku tik uz kraujo tyrimus, kurie kainuoja 60 Lt (TTH ir LT4), bet sie tyrimai man atrodo butu mokami ir valstybineje poliklinikoje, tad dabar mano rezulatatai jau pusmetuka idealus... gyvenu su vaistais, bet kitaip ir negali buti, bent jau kol kas... Tad tikrai rekomenduoju gydytoja Navicka 4u.gif

na, aš buvau valstybiškai, pas tokią gydytoją Krapovickienę, vyresnio amžiaus, iš pažiūros į gydytoją nepanaši blush2.gif jau galvojau, kad nieko gero nebus iš konsultacijos, bet uždavė visus jūsų paminėtus klausimus ir daugiau (apie svorį, plaukų slinkimą ir kt.), ir taip pat liepė stovėt rankas ištiesus ir skydliaukę maigė. kraujo tyrimas vienas buvo nemokamas (berods hormonų) , o kitas mokamas - antikūniai (40Lt). echoskopiją irgi dariaus nemokamai - per savo šeimos gyd.
nepamačiau nieko kitaip, negu jūs aprašėt, kad privačiai smile.gif
bet aišku, jūsų patirtis yra kitokia. man turbūt pasisekė labiau su valstybine gydytoja biggrin.gif , nors įėjus į kabinetą, ir ją pamačius man pasirodė, kad tik rašys ant lapo ir nieko neklaus, nieko nečiupinės biggrin.gif

sveikit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 28 vasario 2012 - 08:49
Na as taintik uz Levingeri 4u.gif bent kas susije su cukriniu diabetu, tai man asmeniskai super gydytojas biggrin.gif
Atsakyti
Buvau pas Pangonį. Pasirodė dėmesingas. Atliko tyrimus, visi tyrimai buvo normos ribose, liepė ateiti po nėštumo, nes kai lankiausi buvau nėščia. Plačiau komentuoti nėra ką.....
Atsakyti

 i 
Žinutė redaguota moderatoriaus:
Skelbimams skirtas atskiras skyrelis forume - "Skelbimų lenta";
Atsakyti
Buvau KUL pas M.Šulskiene. Dėl to, kad priima gydytoją tik antradienį ir ketvirtadienį turėjau laukti tris savaites. Ejau del svorio-nekaip nekrenta po antro gimdyma,tai pagalvojau kad reike patikrinti skydliaukė rolleyes.gif . Nepasakyčiau kad daktare linkusi pasišneketi. schmoll.gif Uždave pora klausimu -iškart pasakė, kad mano svoris nekrenta ne dėl skydliaukės ,ji tai mato. Apžiurejo ehoskopu,rado mazgo verysad.gif . Sake reike padaryt kraujo tyrimuka,jei bus blogas-tai reikes daryt punkcija iš mazgo,jei geras- tai tik stebeti ta mazga.Kartą per metus patikrinti, didėja ar ne. Tyrimas buvo geras cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta7777 @ 2012 02 27, 21:37)
jis pakonsultuoja telefonu nemokamai, na moku tik uz kraujo tyrimus, kurie kainuoja 60 Lt (TTH ir LT4), bet sie tyrimai man atrodo butu mokami ir valstybineje poliklinikoje, tad dabar mano rezulatatai jau pusmetuka idealus...

Su endokrinologo siuntimu hormonu tyrimas nemokamas.
Atsakyti
Kaip jums Indiana Petrauskienė? Ar kas buvot?
Atsakyti
QUOTE(Milda24 @ 2011 02 20, 00:39)
O gal kas esate lankesi Nefridoje pas Julija Davydoviene?


Lankausi nuolat 4u.gif . Bet daugelis ją pažįsta kaip Bernotaitę. Teko ir su Navicku, ir su Šulskiene, ir su Levingeriu pabendrauti, vis dėlto jau kokius 7-8 metus lankausi tik pas Bernotaitę.
Atsakyti
Labai gera gydytoja "Avimedos" klinikoje Rima Zarankiene.
Atsakyti

labas vakaras,

esu ne klaipėdietė, noriu paklausti, kaip rasti gyd. Navicką, kur jis dirba, gal ir tel. nr. kas turite, nes internete tai nieko nerandu. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(MAMTE @ 2013 06 26, 01:01)
labas vakaras,

esu ne klaipėdietė, noriu paklausti, kaip rasti gyd. Navicką, kur jis dirba, gal ir tel. nr. kas turite, nes internete tai nieko nerandu. Būčiau labai dėkinga.

keista g.gif i google ivedus jo pavarde iskart ismeta visa info, tikriausiai net neieskojot schmoll.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(MAMTE @ 2013 06 26, 00:01)
labas vakaras,

esu ne klaipėdietė, noriu paklausti, kaip rasti gyd. Navicką, kur jis dirba, gal ir tel. nr. kas turite, nes internete tai nieko nerandu. Būčiau labai dėkinga.


Gyd. Navickas dirba tiek miesto ligonineje Klaipedos universitetine ligonine , tiek savo privacioje klinikoje Navicko ambulatorija
Atsakyti