Įkraunama...
Įkraunama...

Lygintuvai ir lyginimo sistemos

O aš džiaugiuosi Philips Azur thumbup.gif
Sėkmingai lyginu jau kokie 3metai,tfu...tfu...tfu...

Prieš perkant lygintuva patariu atkreipti dėmesį į jo svorį,ir kad būtų kuo daugiau garų intensyvumo lygių.Nes priešingu atveju,gulėsi ant lygintuvo...tie pigieji visai lengvučiai,labai sunku su tokiais lygint.O kuo stipresni garai,tuo lengviau bus lygint perdžiūvusius drabužius ir patalynę.
Atsakyti
Dėkui labai už nuomones,
mes taip ir žiūrim į tuos jau su rimtesne garų sistema. O gal kas turi lygintuvą, kur atskirai yra garo bakelis. Ta prasme lygintuvas atskirai ir bakelis atskirai. Su juo irgi galima lyginti ir vertikaliai pakabintus daiktus.
Atsakyti
Dabar turiu su baltu perlamutriniu padu - tikriausiai phillips'a. Pats paprasciausias uzh 89 Lt - bet cia gal su nuolaida buvo. Ten nera tos nelashejimo sistemos, bet ir taip man nelasha. Nerealiai geras tas baltas pgrindas, o kiek kas su tefloniniu padu turejo - tai visiems po kokiu metu tas teflonas nusilupinejo.
Atsakyti
As turiu Tefal Ultragliss, garinis lygintuvas, tikrai labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rubkyte @ 2004 10 22, 10:47)
Dėkui labai už nuomones,
mes taip ir žiūrim į tuos jau su rimtesne garų sistema. O gal kas turi lygintuvą, kur atskirai yra garo bakelis. Ta prasme lygintuvas atskirai ir bakelis atskirai. Su juo irgi galima lyginti ir vertikaliai pakabintus daiktus.

Mano mama toki pirko pries tris metus thumbup.gif Pirko su visu stalu, sumokejo apie pora tukstanciu litu, bet vertas tu pinigu. Gyvenimas palengvejo. Vienas minusas - musu lietuvisko vandens kalkingumas - uzkemsa kazkokias angeles sad.gif Teko naudotis garantiniu remontu viena karta, pravale jas. O siaip viskas normaliai rolleyes.gif
Atsakyti
O ka darot kad neuzkalketu ar nebutu rudziu? Lyg kazkoks skystis buvo, bet nerandu parduotuvese. O lyginimo skyscio (pvz. L'occitane) nebandet?
Atsakyti
QUOTE (Vasara @ 2004 10 25, 17:31)
O ka darot kad neuzkalketu ar nebutu rudziu? Lyg kazkoks skystis buvo, bet nerandu parduotuvese. O lyginimo skyscio (pvz. L'occitane) nebandet?

Taigi negalima i lygintuva pilti vandens is krano!!!!!!!!
Suges ir bus fsio.

Visa gyvenima pylem distiliuota vandeni. Ji parduota degalinese. Jei kieno seimoj gydytoju yra - tai is ligonines gali parnesti tokio - labai nedaug jo reikia.
Atsakyti
QUOTE (sika @ 2004 10 25, 16:09)
Taigi negalima i lygintuva pilti vandens is krano!!!!!!!!
Suges ir bus fsio.


Aš pilu virinta vandenį,ir visai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (gida @ 2004 10 25, 18:13)
QUOTE (sika @ 2004 10 25, 16:09)
Taigi negalima i lygintuva pilti vandens is krano!!!!!!!!
Suges ir bus fsio.


Aš pilu virinta vandenį,ir visai thumbup.gif

Na, virintas gal dar puse velnio, bet i brangu labai tai nepilciau.

Tiesa - dar gal negazuotas geriamas vanduo tinka.
Atsakyti
As pilu vyrinta vandeni, nu kol kas lygintuvas puikiai tarnauja. thumbup.gif
Atsakyti
Galvojam ir mes apie lygintuvą, bet yra keli variantai: Tefal Supergliss arba Rowentw Perfect. Gal kas turit tokius, ką patartumėt?
Atsakyti
Pas mane Tefal Supergliss: esu labai patenkinta! thumbup.gif Gerai slysta padas, garai, super garų funkcija (kai reikia daug garų), vertikalus lyginimas su garais, purškimas, savaiminis išsivalymas - nukalkinimas. Ir dar patariu visoms: į garinį lygintuvą reikia pilti 50 proc. paprasto vandens iš krano ir 50 proc. distiliuoto vandens. Bent jau mano lygintuvo knygelėje taip rašo. Kadangi vandenyje iš krano yra daug kalkių ir įvairių priemaišų - negerai pilti vien tik tokio vandens. O vien tik disliliuoto vandems taipogi nepataria, nes jis pernelyg išvalytas ir irgi kenkia detalėms. Aš pilu 50:50 ir dar laikas nuo laiko panaudoju lygintuvo išsivalymą - jokių problemų! thumbup.gif
Atsakyti