Įkraunama...
Įkraunama...

Lygintuvai ir lyginimo sistemos

kazkaip niekas nenori patarti smile.gif

kazko is geresniu norisi apie 250-300 Lt kaina.

Su auto isjungimu ir visom moderniom finkcijom.

gal galit patarti koki rinktis kurisi sbandytas ir patikimas ir lyginima pavercia malonumu? biggrin.gif

boshh 7680 ar philips GC 4870/02 ar dar kazkoks.?
aciu
Atsakyti
http://www.electrolu...rfect/EDBS2300/
siandien isigijau si unsure.gif ir nu velniai rautu,garas neina schmoll.gif reiks vest atgal...gal kas toki turit?kokie atsipimai? g.gif
Atsakyti
Renkuosi garinį lygintuvą, čia paskaičius apsistojau ties Philips firma, tik iškilo klausimas, kuo skiraisi padai SteamGlide, Anodilium ir T-ionicGlide. Su kuriuo padu geriau pirkti?
Atsakyti
Sveikos,

Ieskau LYGINIMO GARAIS ĮRENGINIO, kur drabuzi kabini ir garais lygini. Gal kas nor turite ir galite pakomentuoti?

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2015 01 01, 13:07)
Sveikos,

Ieskau LYGINIMO GARAIS ĮRENGINIO, kur drabuzi kabini ir garais lygini. Gal kas nor turite ir galite pakomentuoti?

Aciu.

Prisidedu ir aš prie klausimo. Aš irgi ieškau to pačio. Paprasta garinį turiu lygintuvą, ir jo man pilnai pakanka, bet noriu kad būtų vertikalus lyginimas. Buvau nusižiūrėjus Philips kur tik vertikalus lyginimas, kainavo virs 220 lt, po to galvojau kad gal su spaudimu reikia pirkti, clatronik nebrangus buvo gal su kokiasi 4 bar spaudimo, dar žiūrėjau Krinonoj su pakaba kur būna, o ant galo ir toliau dairausi ir nepajėgiu apsispręsti. Yra dabar paprastų lygintuvų su vertikaliu garu. Gal jie pilnai atliktų tą vertikalų lyginimą? Yra visai nebrangių Boch ar tefal. Gal galit kas patarti ar tie paprasti lygintuvai gerai atlieka vertikalų lyginimą? Man būtent tokia tik reikia.
Atsakyti
QUOTE(palmal @ 2015 01 14, 13:26)
Prisidedu ir aš prie klausimo. Aš irgi ieškau to pačio. Paprasta garinį turiu lygintuvą, ir jo man pilnai pakanka, bet noriu kad būtų vertikalus lyginimas. Buvau nusižiūrėjus Philips kur tik vertikalus lyginimas, kainavo virs 220 lt, po to galvojau kad gal su spaudimu reikia pirkti, clatronik nebrangus buvo gal su kokiasi 4 bar spaudimo, dar žiūrėjau Krinonoj su pakaba kur būna, o ant galo ir toliau dairausi ir nepajėgiu apsispręsti. Yra dabar paprastų lygintuvų su vertikaliu garu. Gal jie pilnai atliktų tą vertikalų lyginimą? Yra visai nebrangių Boch ar tefal. Gal galit kas patarti ar tie paprasti lygintuvai gerai atlieka vertikalų lyginimą? Man būtent tokia tik reikia.


As turiu Tefal 6bar spaudimo ir kuo puikiausiai alieka vertikalaus lyginimo funkcija. Silkiniu drabuziu kitap ir nelyginu smile.gif
Atsakyti
gal kuri pirkot tokį krinonos laukiu akcijų, ale kaina kandžiojasi doh.gif ar gal kuri pirkot už padoresnę kainą kažką panašaus 4u.gif
įdomu būtų patirtis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
keliu tema 4u.gif
gal kas turi Leifheit Air Active lyginimo sistema ir galetu pasidalint patirtim?
Nuoroda

user posted image
Atsakyti
Renkuosi lygintuvą, bet neapsisprendžiu, kurio gamintojo padas yra geresnis? Gal kažkas nusimano ir galėtų patarti. Rinkausi modelius pagal padą ir galingumą, kitos savybės nėra labai svarbios:
Philips GC-3811 - Steam GlidePlus padas, 160 g pliūpsnis, 40 g/min. nuolatinė;
Philips GC-2930 - Steam Glide padas, 120 g pliūpsnis, 35 g/min. nuolatinė;
Electrolux EDB-5220 - (Glissium) keraminis padas, 110 g pliūpsnis, 35 g/min. nuolatinė
Tefal FV-3836 - Ultragliss padas, 110 g pliūpsnis, 35 g/min. nuolatinė;
Tefal FV-4030E0 - Ultragliss padas, 130 g pliūpsnis, 40 g/min. nuolatinė.
Atsakyti
QUOTE(MisKaprizas @ 2015 08 12, 09:14)
Renkuosi lygintuvą, bet neapsisprendžiu, kurio gamintojo padas yra geresnis? Gal kažkas nusimano ir galėtų patarti. Rinkausi modelius pagal padą ir galingumą, kitos savybės nėra labai svarbios:
Philips GC-3811 - Steam GlidePlus padas, 160 g pliūpsnis, 40 g/min. nuolatinė;
Philips GC-2930 - Steam Glide padas, 120 g pliūpsnis, 35 g/min. nuolatinė;
Electrolux EDB-5220 - (Glissium) keraminis padas, 110 g pliūpsnis, 35 g/min. nuolatinė
Tefal FV-3836 - Ultragliss padas, 110 g pliūpsnis, 35 g/min. nuolatinė;
Tefal FV-4030E0 - Ultragliss padas, 130 g pliūpsnis, 40 g/min. nuolatinė.

Iš šių imčiau pirmąjį Philips. Padas tikrai geras, pati naudoju Philips lygintuvą su SteamGlide, tik mano jau senukas gal 6 metų, padas kaip naujas iki šiol. Manau tai būtų geriausias pasirinkimas iš jūsų sąrašo.
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2015 01 25, 17:57)
As turiu Tefal 6bar spaudimo ir kuo puikiausiai alieka vertikalaus lyginimo funkcija. Silkiniu drabuziu kitap ir nelyginu  smile.gif


gal galite patikslinti modelį?.. ax.gif
Atsakyti
Domina lygintuvas. Gal čia yra vaikis atstovų?
Atsakyti