Įkraunama...
Įkraunama...

Lygintuvai ir lyginimo sistemos

Na aš prieš 8 metus pirkau gariūnuose tada už clatronicą mokėjau 90lt.bet pagedo dėl kalkių doh.gif ,o kaip susiruošiau iš valyti,jau buvo vėlu cry.gif .Todėl kaip išsirinksiu naują,tai tikrai taip neapleisiu. blush2.gif
Atsakyti
Galbūt kuri nors esate įsigijusi lyginimo sistemą? Čia aš kalbu apie tą pačią, apie kurią buvo užsiminusi Rubkyte: su specialia lyginimo lenta, kuri kaista, pritaukia drabužį ir pan. Jų kiek žinau yra Karcher ir dar Euroflex firmu. Būčiau labai dėkinga, jei sulaukčiau kokių atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(urtukas @ 2005 10 18, 16:08)
Galbūt kuri nors esate įsigijusi lyginimo sistemą? Čia aš kalbu apie tą pačią, apie kurią buvo užsiminusi Rubkyte: su specialia lyginimo lenta, kuri kaista, pritaukia drabužį ir pan. Jų kiek žinau yra Karcher ir dar Euroflex firmu. Būčiau labai dėkinga, jei sulaukčiau kokių atsiliepimų  4u.gif

Taip turiu tą lyginimo sistemą, tačiau jau nuo trečio vaikučio gimimo , nebuvau jos ištraukus. O ir šiaip dabar įsigijom džiovintuvą, tai ir lyginti nelabai ką reik. Na nebent vyro kostiumines kelnes, tai tuomet ištraukiu paprastą lygintuvą ir perbraukiu. Jei įdomu parašysiu lyginimo sistemos privalumus ir trūkumus, kad susidarytumėte bendrą vaizdą:
Privalumai:
1. Stabili lyginimo lenta;
2. Talpus vandens bakelis;
3. Vanduo tinka bet koks, nes nuo kalkių išvalomas;
4. Lengva lyginti, dėl stipraus garų slėgio;
5. Lyginimo lenta turi ne vieną aukščio padėti, galima lyginti ir atsisėdus;
6. Audinys pritraukiamas ir neslidinėja;
7. Galima lyginti rūbus ant pakabos;
8. Rankovių nereikia lyginti patiesus, o tik įpurkšti garų;
9. Ištraukiami garai ir jais galima ant specialios lentynėlės, po lenta , pabaigt džiovint drėgnus rūbus;
10. Lentos paviršių galima kaitinti ir lyginti drėgnus rūbus;
11. Rūbų pritraukimą galima įjungt ar išjungt su pedalo pagalba;
12. patalynė išlyginama ir sulenkta keturgubai;
Na parašiau, tiek kiek šią minutę prisiminiau.
O dabar trūkumai:
1. Užima nemažai vietos;
2. Kad ir su ratukais, bet sunki;
3. Brangi;
4. Keliem rūbam, o ypač jei greitai reikia išlyginti vieną neekonomiška;
5. Užtrunka kol vandens bakelį vanduo užverda ir pasigamina garas;
6. Jei naudojama daug garo, reikia karts nuo karto luktelt, nes kitais paspaudus eis vanduo, o taip gali užkalkint garų padavimo laidą;
7. Vandeniu pasibaigus reikia bakelį vėl užpildyti, tam reikia labai atsargiai, nuleist garą per vožtuvą (geriau, kad arti vaikų nebūtų);
Na tai ir tiek tongue.gif
Reikia labai gerai pasvert ir pamąstyti, kiek jis jums reikalingas, iki gimdymo, kai net vaikų triusikus lygindavau, jis man buvo thumbup.gif pagalbininkas, o dabar tiesiog stovi spintoj ir tiek unsure.gif

Atsakyti
Ačiū, Nerimama, už tokį išsamų atsakymą. O kokios firmos/modelio pas tave lenta? Nes dabar, kiek išsiaiškinau, yra kelių firmų ir įvairių modelių tų sistemų ir kaina labai smarkiai skiriasi... g.gif
Atsakyti
na apie lyginimo sistemas galiu ir aš papasakoti neturiu jos namie nuolat bet karts nuo karto draugas atveža. jis kaip tik jas pristatynėja, o man atveža namus išsivalyti ir rūbelius išsilyginti. lygina labai fainai ir ;labai patogu naudotis garų nutraukimo funkcija rūbas nenuslys.
na nerimama daugiau parašė apie lygynimo funkcija bet ta sistema dar ir namus galima tavrkyti pakeiti antgalius ir gali langus labai greitai garų pagalba išvalyti, galima išvalyti virtuvę, orkaites prikepusius riebaliukus ir kitas kakas, plyteles ir tarp plyteliu siūles.
siūlyčiau mamytėm susidomėjusiom sudalyvauti precentacijoje labai viska gražiai parodo ir paaiškina
Atsakyti
QUOTE(urtukas @ 2005 10 19, 12:53)
Ačiū, Nerimama, už tokį išsamų atsakymą. O kokios firmos/modelio pas tave lenta? Nes dabar, kiek išsiaiškinau, yra kelių firmų ir įvairių modelių tų sistemų ir kaina labai smarkiai skiriasi... g.gif

Mes turim Eastcon firmos lygintuvą ax.gif Bet kaip reikėtų valyti langus ar virtuvėj ką tai nelabai suvezėju, nes per daug jau man chlapoto būtų jį traukioti su visa lyginimo lenta ir manau nepavyktų tongue.gif . tongue.gif Beje yra sistemų ir be lentų, va jas ir nešiotis gali, nežinau apie kokias būtent kalba pellyte ax.gif Pas mus nei antgaliai nesikeičia nei pan.
Va pas mus toka sistema kur su lenta, o pellyte turbūt kalbėjo apie tą kaip siurblys ax.gif
user posted image
Atsakyti
O aš Eastcon firmos nebuvau girdėjus blush2.gif . Tai iš karto paskambinau į ofisą ir paklausiau lyginimo sistemos kainos. Pasirodo 3992 Lt doh.gif O Krinonos platinamos Euroflex sistemos pats brangiausias variantas 1600 Lt, o tas, kuris man tiktų 1200 Lt. Tai ir sakau, kad pasimečiau aš tarp tų visų firmų ir jų modelių, labai keista, kad toks didelis kainų skirtumas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
O aš Eastcon firmos nebuvau girdėjus  . Tai iš karto paskambinau į ofisą ir paklausiau lyginimo sistemos kainos. Pasirodo 3992 Lt  O Krinonos platinamos Euroflex sistemos pats brangiausias variantas 1600 Lt, o tas, kuris man tiktų 1200 Lt. Tai ir sakau, kad pasimečiau aš tarp tų visų firmų ir jų modelių, labai keista, kad toks didelis kainų skirtumas

O šita Euroflex sistema - ar ji su lyginimo lenta?
Atsakyti
QUOTE(Kostina @ 2005 10 20, 14:57)
O šita Euroflex sistema - ar ji su lyginimo lenta?

Su viskuo: lyginimo lenta, kuri nutraukia garą, kaista ir dar turi išpūtimo funkciją (čia, kaip aiškino pardavėja, šilkui ir panašiems audiniams lyginti) ir kartu garinis lygintuvas su įmontuotu į lentą vandens bakeliu. Tas brangesnis variantas dar turi ir garo šlangutę valymui, bet, kaip Nerimama sakė, nepatogu tą visą lentą po namus tasyti smile.gif
Aš linkstu prie šio modelio http://www.krinona.l..._id=342&lang=lt
Tik tiek, kad firma negirdėta, tai truputį abejoju unsure.gif
Atsakyti
Urtukas, matau kaunietė esi, tai ši firma yra ne tik Šiaulių gv, bet ir urmo bazės viename iš sandėlių. Beje, profesionali technika dažniausiai būna nelabai žinoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimante_A @ 2005 10 20, 15:33)
Urtukas, matau kaunietė esi, tai ši firma yra ne tik Šiaulių gv, bet ir urmo bazės viename iš sandėlių. Beje, profesionali technika dažniausiai būna nelabai žinoma ax.gif

Buvau ten užėjusi. Bet juk žinai kaip būna - pardavėjos visada savo parduodamas prekes giria smile.gif Tai turbūt naudingiausia išgirsti nuomonę žmonių, kurie tokį daiktą turi.
Atsakyti
QUOTE
Tas brangesnis variantas dar turi ir garo šlangutę valymui, bet, kaip Nerimama sakė, nepatogu tą visą lentą po namus tasyti 

Gal indas su vandeniu galima atskirti nuo lentos? g.gif Girdėjau, kad su garo šlangute labai patogu valyti tarpus tarp plytelių blush2.gif
Atsakyti