Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis .8 tema,

QUOTE(Citrusinė @ 2010 01 04, 00:00)

nepavargot visur rasyti ta pati g.gif
Atsakyti
Gaminau porą naujų salotų.Prigijo.Manau gaminsiu dar ne kartą...
Krabų su brokoliais.
Brokolius reikia apvirti,susmulkinti.Krabus irgi susmulkiname.Išmaišome su majonezu.Pagal receptą viskas.Aš biški pakeičiau...kitaip nemoku lotuliukas.gif Sudėjau susmulkintą porą ir virtą kiaušinį.Man labai skanu pasirodė...

user posted image

Čia išvis paprasta,bet irgi skanu...
Špinatai,ridikai,poras,druska,pipirai ir grietinė.

user posted image

Bandžiau pati užsūdyti jautienos išpjovą...gavosi skanu,bet vaizdelis gal nelabai blush2.gif
Jautienos išpjovą gerai nuplauname ir nusausiname.Dedame į indą su dangčių ir užpilame rupios druskos.Palaikome kokias 4 valandas šaldytuve,nupilame skystį kuris atsirado,nuvalome druską ir vėl iš naujo apvoliojam druskoje.Uždengiame ir paliekam šaldytuve parai.Išimame mėsą ir vėl gerai nuvalome.Tada dedame prieskonių:lauro lapų,pipirų,rozmarino,česnako džiovinto...suvyniojame į marlę ir dedame apačioje šaldytuve...Valgyt galima po kokių 10 dienų maždaug...

user posted image

Lašišos užkandis.
Į sūdytos lašišos gabaliukus suvyniojame virtą putpelių kiaušinį smile.gif

user posted image

Užkandžiai.
Gaminau su duoniukais.
Duoniukai su pikantiškom salotom:sūris,virtas kiaušinis,česnakas ir majonezas.
Duoniukai su lašiša;sūdyta lašiša,tepamas sūris Philadelfija.
Duoniukai su krevetėmis:tepamas sūris Philadelfija,virtos krevetės,džiovinti saulėje pomidorai.
Krepšeliai su krabų salotomis,žiūrėti receptą viršuje žinutės.

user posted image








Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 04 sausio 2010 - 11:07
O nuotraukų tik aš viena nematau? g.gif
Atsakyti
[quote=Elena,2010 01 04, 12:06]
[color=purple]Gaminau porą naujų salotų.Prigijo.Manau gaminsiu dar ne kartą...
Krabų su brokoliais.

Šios salotos arimiausiu metu bus išbandytos.
Elena, ar nesuminkštėja duoniukai, užtepti gal reikia tik prieš patiekiant
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2010 01 04, 13:21)

Elena, ar nesuminkštėja duoniukai, užtepti gal reikia tik prieš patiekiant





Nuotraukas matau g.gif
O duoniukai suminkštėja,darau prieš pat pateikimą.Dingsta nuo stalo greitai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 04 sausio 2010 - 12:29
Elena, na kaip visada tavo grodžis wub.gif krabų salotas tikrai greitu laiku išbandysiu tongue.gif
va pamačiau krepšelius tai ir aš parodysiu, l. paprasta lašišos pasta ir krienai su burokėliais bei agurkiukas mirksiukas.gif user posted image

foto gal ne tokia vaizdinga kaip tavo Elena bigsmile.gif
Atsakyti
Elena wub.gif
O jautienos ispjova kaip tik labai net,atrodo kaip is parduotuves thumbup.gif
Atsakyti
mergaites siandien isbandziau kazkurios idetus tuno kukulius,tikrai skanus ir patiko visiems! Aciu uz receptuka thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Elena, man irgi labai skaniai ispjova atrodo thumbup.gif Kaip tik penktadieni sviezios bus jautienos, reiks ismegint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 01 04, 04:06)
Čia išvis paprasta,bet irgi skanu...
Špinatai,ridikai,poras,druska,pipirai ir grietinė.


Va man tokios labai skanu..... genialumas paprastume biggrin.gif Tik aš gal dar ir agurkų pridėčiau smile.gif
Atsakyti
as vakar dariau tuno kamuoliukus thumbup.gif thumbup.gif labai labai aciu uz recepta,labai skanu thumbup.gif rolleyes.gif
dar sugalvojau toki recepta: datules suvyniotos i bekona ir persmeigtos dantu krapshtukais thumbup.gif thumbup.gif o skanumelis koks bigsmile.gif thumbup.gif
foto abieju ikelsiu veliau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 05 sausio 2010 - 03:09
Elena ar išpjova nesigauna labai sūri? Labai noriu pamėginti padaryti,tik aš druskos labai nemėgstu,o ji matyt vistiek isigeria į mėsą gerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 05 sausio 2010 - 11:24