Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvių nuolaidų kortelės

QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2009 09 17, 16:42)
Pas mane pagrindinės kortelės yra Norfos, Maximos ir Camelia vaistinės. Kitų kortelių net neturiu.

pas mane dar iki ir medus cool.gif
Atsakyti
QUOTE("delfinuke" @ 2009 09 23, 20:02)
noreciau papriestaraut del norfos korteles 4u.gif
apsiperkant norfos bazeje ji labai naudinga. tarkim perkant po 20val. gauname tikrai nemaza nuolaida ~12% apsipirkom uz 83lt, gavome net 10 lt nuolaida, ir ji buvo is karto nubraukta nuo sumos, t.y. sumokejom 73 lt thumbup.gif  o su ACIU KORTELE, suma kaupiama korteleje ax.gif


cia tikriausiai del to, kad daug apsipirkinejat Norfoje, nes ten gi pgl isleista suma kita menesi skyriasi nuolaida. Kuo daugiau praeita men. isleidai, tuo didesnis % nuolaidos kita menesi pritaikomas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2009 09 22, 18:01)
pagal naudojima:
1.MaximaAciu
2.Camelia
3.IKi
4.Medus


+ statoil bei orlen korteles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mane pagal naudojima:
Maxima aciu
norfos
medus
kartais pravercia camelia
smile.gif
Atsakyti
Rekomenduoju įsigyti ne "Medaus" (turiu ir tą nuo tada, kai ji įvesta, bet apčiuopiamos naudos nepajutau), bet "Gintarinės vaistinės" nuolaidų kortelę (berods litą kainavo). Buvau nerealiai maloniai nustebinta. Paprastai pirkdavausi "Eurovaistinėj", tačiau kažko mirtinai užsireikė, tai stabtelėjau iš darbo pirmoj pasitaikiusioj vaistinėj. Tai va: taikoma 10% proc. nuolaida. Be to, ji sumuojama su akcijos nuolaidomis (t.y. jeigu vaistams minus 25%, tai mokėsite 35% pigiau). Kitas dalykas - turiu tokią bjaurastį kaip peroralinis dermatitas ir karts nuo karto reikalingas pakankamai brangus tepaliukas Elidel. Eurovaistinėje už jį mokėdavau apie 89 litus. Gintarinėj vaistinėj jis kainavo 69, numinusavo nuolaidą, tai liko apie 61 litą. Dvi dienas dar galvojau apie nerealų kainų skirtumą blink.gif Kitų vaistų kainų netikrinau (nesu dažnas vaistinių lankytojas), bet labai knieti. Iš sportinio intereso: tai kokį antkainį užsideda Eurovaistinė g.gif
Norfos nuolaidų kortelė irgi geriau už Ačiū ir ne tik vadinamomis laimingomis valandomis.
Realią naudą jaučiu iš Baltų lankų, Žaislų planetos, Čipolino, Mosaic ir Draugų kortelių. Iš viso turiu ... daug. Virš 50 tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer: 26 lapkričio 2009 - 23:45
na as turiu medaus smile.gif camelios smile.gif aciu smile.gif ginarines vaistines smile.gif norfos smile.gif ir dar visokiu korteliu biggrin.gif na as nauda is ju tikrai jauciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2009 11 27, 00:44)
Rekomenduoju įsigyti ne "Medaus" (turiu ir tą nuo tada, kai ji įvesta, bet apčiuopiamos naudos nepajutau), bet "Gintarinės vaistinės" nuolaidų kortelę (berods litą kainavo). Buvau nerealiai maloniai nustebinta. Paprastai pirkdavausi "Eurovaistinėj", tačiau kažko mirtinai užsireikė, tai stabtelėjau iš darbo pirmoj pasitaikiusioj vaistinėj. Tai va: taikoma 10% proc. nuolaida. Be to, ji sumuojama su akcijos nuolaidomis (t.y. jeigu vaistams minus 25%, tai mokėsite 35% pigiau). Kitas dalykas - turiu tokią bjaurastį kaip peroralinis dermatitas ir karts nuo karto reikalingas pakankamai brangus tepaliukas Elidel. Eurovaistinėje už jį mokėdavau apie 89 litus. Gintarinėj vaistinėj jis kainavo 69, numinusavo nuolaidą, tai liko apie 61 litą. Dvi dienas dar galvojau apie nerealų kainų skirtumą blink.gif  Kitų vaistų kainų netikrinau (nesu dažnas vaistinių lankytojas), bet labai knieti. Iš sportinio intereso: tai kokį antkainį užsideda Eurovaistinė g.gif
Norfos nuolaidų kortelė irgi geriau už Ačiū ir ne tik vadinamomis laimingomis valandomis.
Realią naudą jaučiu iš Baltų lankų, Žaislų planetos, Čipolino, Mosaic ir Draugų kortelių. Iš viso turiu ... daug. Virš 50 tikrai.

aš turiu priešinga patirtį su vaistinėmis dėl to ir pradedu galvoti kad kaina priklauso nuo vaisto o ne nuo vaistinės antkainio (jau rašiau kitoj temoj) kad pvz mirena euro vaistinė man kai reikėjo pasiūlė pigiausiai 671lt(su ju nuolaida) o gintarinė 980lt ir minus jų 10proc nuolaida tai tikrai išeina žymiai brangiau camelija ir kitos vaistinės pasiūlė kainas esančia tarp šių dviejų t.y. nuo 700 iki 800lt tad kiekviena pagal savo perkamus vaistukus turėtų ir išsirinkti vaistinę man gintarinė vaistinė kaip iš šeimos vaistinė viena iš brangesnių
Atsakyti
Daznai naudoju ACIU,CAMELIA,GINTARINES VAISTINES,DRAUGU CILI,KOSMADOS,SALAMANDER korteles.Kitas reciau,nors susikaupes namie nemazas pluostelis doh.gif . Dar Pegaso pamirsau paminet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DUTĖ BARBIDUTĖ: 27 lapkričio 2009 - 19:56
pagrinde naudojama norfos kortele. o dar pinigineje yra maximos(tris kartus keista), cipolino, medus, butekos dar turiu ir beros viskas ax.gif
Atsakyti
Maximos ačiū jau visiškai bevertė, ten pinigėliai beveik nesikaupia. Gintarinėje vaistinėje ir su OMNI ID (nesvarbu kokios spalvos) užtenka tik parodyti, taip pat taikoma 10% nuolaida. Šiaip dar IKI kortelelę verta įsigyti, kurioje kaupiasi nuo kiekvieno apsipirkimo, bijau suklysti, 3% ar 5%. g.gif

Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 12 12, 22:19)
Maximos ačiū jau visiškai bevertė, ten pinigėliai beveik nesikaupia.

Kaupiasi 1 % nuo čekio sumos+papildomos akcijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 12 12, 22:19)
Maximos ačiū jau visiškai bevertė, ten pinigėliai beveik nesikaupia.


Sėkmingai kaupiasi tiems, kurie reguliariai ir gausiai perka. Jei retai užsuki, tai žinoma, geriau pirkti IKI. Bet kiek IKI teko lankytis, nemačiau tokio gero mėsos ar šv.žuvies asortimento, ir tokių gerų riebių akcijų deja nėra, ir šiaip ten daug ko nėra, kainos nemažos, kaip būna Maximoje. Čia nedidelelis OT.
Atsakyti