Įkraunama...
Įkraunama...

"Yamaha" muzikos mokykla (Vilnius)

user posted image

Kviečiu toliau dalintis mintimis apie šią puikią muzikos mokyklą ir fantastiškus jos pedagogus 4u.gif



------------------

Papildyta: I-ąją temą apie YAMAHA (50 psl) skaitykite va čia:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 16 rugsėjo 2009 - 13:20
mes norim pradet lankyt sia mokyklele,mane domintu atsiliepimai apie mokyklele esancia snipiskese sirvintu g. musu amzius metukai,gal galit parasyt atsiliepimus
Atsakyti
Gal kas lankė Šnipiškėse Širvintų g. 80 , "Linksmieji klavišai" , gal galite parašyti kaip ten mokytoja?
Atsakyti
o mane domina, ar gali pradeti lankyti dabar ar butina tik rugpjuti uzsirasyti, gal galima i az atsakyma smile.gif
Atsakyti
Galima. Uzsiregistruokit ju psl. ir pakvies i pirma nemokama pamokele, o paskui jei patiks, galesit suoliuot bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes.
Dukryte nuo 1 kl trys metus lanke Yamahos pamokeles Senvages vid mokykloj.Ka galiu pasakyti,viskas puiku, grazu,mokytoja Ligita nuostabi( isejo i dekreta),arti namu. Viska ismokdavo klaseje,paprastos melodijos,gebejimu turi,del to bandem stoti i muz mokykla. istojo thumbup.gif i 2 klase. Kai gavo vadoveli pradenuko, paziurejo,kad daug kuo nezino,arba neprisimena,tai verke,piko. Paskaite teorija,pabande groti,viskas gerai. Muzikos mokytoja nuostabi,rupestinga thumbup.gif .As ir dukryte l patenkintos.Vienintele,reikejo anksciau stoti,visdelto lygis kitoks. Bet reiketu vezioti, kas irgi ne visada gali, o Yamaha prie namu. O dabar pati vazineja i muzika. O Yamahos mokytoja Ligita pati dirba musu B.JONUSO muz mokykloj. smile.gif
Atsakyti
Mes pradejom lankyti naujininkuose zelmeneliu darzelyje, lyg ir patiko, mes dar mazuciai einam i Robio programa, lankom 4 kartus per men, bet man rods kitur 8 buna
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2009 09 24, 10:58)
Mes pradejom lankyti naujininkuose zelmeneliu darzelyje, lyg ir patiko, mes dar mazuciai einam i Robio programa, lankom 4 kartus per men, bet man rods kitur 8 buna


Ne, visur 4.
Atsakyti
kazkur lyg skaiciau, na nesvarbu
Atsakyti
Jau 2 kartus buvome pamokėlėse Yamahos mokyklėlėje Žvėryne, lankome programą "Mažyliai ir muzika". 45 min pamokos prabėga labai greitai, vaikučiams ten patinka. Pamokėlėje bandome dainuoti (ne visi dar mokinukai moka kalbėti), šokame, darome "darbelius". Mano mažajai tikrai ten patinka, kai pamato mokyklėlės pastatą laiptais lipa su džiaugsmu, o ir namie labai mėgsta klausyt CD ir šokti, kaip kad išmoko mokyklėje.
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Gal kas lanko Yamaha mokyklėlę Pilaitėje, ar yra ten pačių mažiausių grupė Robis? Kokie įspūdžiai, atsiliepimai? Ar įdomios mažiukams šie užsiėmimai?
Atsakyti
Gal kas nors lankote Yamaha muzikos mokyklele Fabijoniskese (Fabijoniskiu vidurineje mokykloje)? Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti