Įkraunama...
Įkraunama...

"Yamaha" muzikos mokykla (Vilnius)

Nosferatu, mano dukros grupėje yra mergaitė, kurios mama muzikos mokytoja. Ji su džiaugsmu veda savo dukrą į pamokėles ir džiaugiasi lavinimu.
Atsakyti
Beprasmiski gincai...
Tegu eina kas ir kur nori.
Tik su vienu nesutinku, kad muzikos mokykloje mokoma per prievarta ir verciau groti valandomis.
NESAMONE.
Aisku, kad pasiektu ko nors, reikia pasistengti ir padirbeti.
pati esu baigusi muzikos mokykla, ir jeigu kur leisciau savo vaika, tai tik i normalia muzikos mokyka, kur daug ko ismoks ir gaus pazymejima.
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 10 24, 21:53)
Beprasmiski gincai...
Tegu eina kas ir kur nori.
Tik su vienu nesutinku, kad muzikos mokykloje mokoma per prievarta ir verciau groti valandomis.
NESAMONE.
Aisku, kad pasiektu ko nors, reikia pasistengti ir padirbeti.
pati esu baigusi muzikos mokykla, ir jeigu kur leisciau savo vaika, tai tik i normalia muzikos mokyka, kur daug ko ismoks ir gaus pazymejima.

Esu baigus dešimtmetę muzikos mokyklą ir leidžiu vaiką į Yamaha su malonumu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 23, 17:38)
Pinigu užsidirbimo būdas, bet išmokyt kažko, tikrai nieko neišmokys. Net neverta pradet, jeigu mokytis, tai tik normalioje muzikos mokykloje, o čia parodija o ne mokykla. Na nebent visiškai negabiems vaikams kur kitur niekur nepriima, o tėvai nori įsivaizduoti, kad vaikas mokosi muzikos  biggrin.gif

doh.gif Nieko jus cia protingo nepasakete, tik izeidete vaikucius, kurie lanko yamahos muzikos mokyklele... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 10 24, 21:53)
kur daug ko ismoks ir gaus pazymejima.


Va va. aišku, kas žmogui svarbiausia. smile.gif
O man svarbiau dalykai, kurie plika akimi nematoma smile.gif

Išties bet kokios šnekos, kad "Yamaha" yra bloga mokykla, įžeidžia ir ten dirbančius fantastiškus pedagogus, kurie dirba ne dėl kažkokio egzamino ar pažymėjimo, ir tėvus, pasitikinčius tais pedagogais ir leidžiančius savo vaikus. Pinigai nėra dideli. Muzikos mokyklose turėtų būti kitokios kainos- jeigu nori, kad tavo vaikas lavėtų, tai ir mokėk už tai. Kas per tarybinių laikų supratimas, kad viskas turi būti už dyka? Tik nesakykit, kad dabar krizė ir kitokie lialia. krizė galvose tų, kuriems rūpi tik egzaminai ir pažymėjimai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 25, 10:40)
Va va. aišku, kas žmogui svarbiausia. smile.gif
O man svarbiau dalykai, kurie plika akimi nematoma smile.gif

Išties bet kokios šnekos, kad "Yamaha" yra bloga mokykla, įžeidžia ir ten dirbančius fantastiškus pedagogus, kurie dirba ne dėl kažkokio egzamino ar pažymėjimo, ir tėvus, pasitikinčius tais pedagogais ir leidžiančius savo vaikus. Pinigai nėra dideli. Muzikos mokyklose turėtų būti kitokios kainos- jeigu nori, kad tavo vaikas lavėtų, tai ir mokėk už tai. Kas per tarybinių laikų supratimas, kad viskas turi būti už dyka? Tik nesakykit, kad dabar krizė ir kitokie lialia. krizė galvose tų, kuriems rūpi tik egzaminai ir pažymėjimai.

Agham... Svarbiausia - pažymėjimas. Va, nuo naujų metų, kai pereisim į vyresnėlių grupę, taip pat gausim pažymėjimą, kad baigėm Robį.. ir dar su kepure juoda (ar kokios kitos spalvos) su kutu nusifotografuosim thumbup.gif
Negaliu kalbėti apie visas mokytojas, bet mūsų Lina - super! Pamokos metu taip su vaikais užsiima, kad atrodo, jog pamoka yra individuali.
Kalbant apie Robio pamokėles - vaikai ne tik lavinami muzikaliai, kartu vystomas ritmo jausmas, bet taip pat - masažuojami, vystomi kiti pojūčiai.
Atsakyti
Vaižgantei:
prasau nesikabineti prie zodziu, as jokiu budu neizeidinejau mokykleles, kaip tik parasiau, kad kas kur nori ten tegu ir eina.
o jei jums pazymejimas nesvarbu, tarkim man svarbu, ir kas?ar tai taip blogai???
kazko ismokti ir gauti pazymejima?su pazymejimu vaikas gali stoti toliau mokytis muzikos (jei nori).
o po Yamahos toliau niekur neisi (muzikos srity).
tai kad muzikos mokyklos turi privalumu.


Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 10 25, 20:46)
Vaižgantei:
prasau nesikabineti prie zodziu, as jokiu budu neizeidinejau mokykleles, kaip tik parasiau, kad kas kur nori ten tegu ir eina.
o jei jums pazymejimas nesvarbu, tarkim man svarbu, ir kas?ar tai taip blogai???
kazko ismokti ir gauti pazymejima?su pazymejimu vaikas gali stoti toliau mokytis muzikos (jei nori).
o po Yamahos toliau niekur neisi (muzikos srity).
tai kad muzikos mokyklos turi privalumu.


Kurioje muzikos mokykloje priima mokytis muzikos kūdikius nuo 3 mėn ir išdavinėja pažymėjimus? Kažkodėl rimtomis save laikančios muzikos mokyklos neužsiima tokiomis terlionėmis.
Atsakyti
Kaip be būtų, nei vienas muzikos būrelis neprilygsta normaliai muzikos mokyklai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 26 spalio 2009 - 06:47
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 26, 06:47)
Kaip be būtų, nei vienas muzikos būrelis neprilygsta normaliai muzikos mokyklai.

Pritariu. Atsimenu, kaip muzikos mokykloje liniuote per rankas mušdavo, kai per privalomą fortepijono užsimėmimą ranką neteisingą "Pifo namelį" padarydavau lotuliukas.gif
Jei rimtai, taip, tai neprilygsta muzikos mokyklai, bet galiausiai atkreipkite dėmesį į amžių mokinių - nuo trijų mėnesių!!!
Atsakyti
Ar ne geresnis "grobis" muzikos mokyklai, kai į ją ateina vaikas, muzikavęs nuo trijų mėnesių?
Atsakyti
O kodėl sakot, kad su Yamahos pažymejimu niekur nepriima? Šis diplomas yra pripažintas švietimo ministerijoj, o į konservatoriją galima įstoti ir be diplomo( svarbu mokėjimas groti ir sugebėjimas - mano pažįstamas įstojo).
Pati baigiau muz. mokykla ir toliau gyvenime išskyrus save pačia neprireikė.Manau, kad lankydami Yamahos mokykla galima (pvz. linksmieji klavišai) suprast ar gabus jūsų vaikas ir nori jis būti muzikantu- jei taip nuo 7 keliaukit į muzikos mokyklą (jug priima nuo 7 metų), mes Yamahoj jau nuo 5 metų grojom abiem rankom iš natų, ar tai blogai? Yamahos mokykloj ne toks griežtas mokymas, o vaikams tai labai svarbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ania.ks: 26 spalio 2009 - 13:15