Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(jėga @ 2009 09 18, 19:34)

ko jokies, tamsta tiek vaikų turi, galėtum paslaptį išduot, kaip anuos tokius pasigamint cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 09 18, 21:10)
ko jokies, tamsta tiek vaikų turi, galėtum paslaptį išduot, kaip anuos tokius pasigamint  cool.gif

A prie ko čia ana? Tu jos vyro paprašyk, parodys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 18, 22:10)
A prie ko čia ana? Tu jos vyro paprašyk, parodys biggrin.gif

aha, o ana su kirviu šalimais stoves, ane . Ačiū nereik schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 05, 12:42)
Noriu paklaust tų, kurių vaikai daržely šokių užsiėmimus lanko (Gracija ar kaip ten..). Tai užsiėmimai vyksta per pietų miegą, nia? (bent jau pas mus tai pastebėjau). Sakau gal ir man saviškius leist pastraksėt, jei su miegais jiems sudėtinga bus... unsure.gif

Na mūsiškė šoka, bet tikrai ne miego metu tie užsiėmimai vyksta, vyresniukai pradeda 15val., o kitos mažesnių grupės 15.50 ar 16val.

QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 08, 12:25)
O aš norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių vedat savo vaikelius į šokius? Pas mus grupėj iškabinti skelbimai, kviečia lankyti, bet aš nežinau, ar apsimoka leist 4 metų vaiką. Pasidalinkit savo nuomuonėm. Ačiū smile.gif

Mes pradėjom nuo 4-verių lankyt šiuos šokius ir kol kas dar lankom smile.gif

QUOTE(jėga @ 2009 09 12, 09:24)
A tai jūs galvojat, kad prestižiniuose darželiuose vaikai neserga? cool.gif
Mano mazgiai pareiškė, kad į šokius daugiau neis - Ten ne šokiai, o triukai kažkokie irnesakyk.gif Taip skaudžiai liepia viską daryt, kad net galva paskaudo... wacko.gif

hihihi.gif ax.gif

hihihi.gif na tikrai nemelavo lotuliukas.gif ten greičiau sprtinė aerobika nei šokiai , jie vyksta ne tik darželyje, bet ir sprto klube "Viesulas", jau pradėjusiems eiti į mokyklą ir iki pat universiteto , vienu žodžiu su perspektyvom kas užsikabina. Pasirodymai vyksta miesto mastu, sporto centre , "Neptūno" sporto salėj, net savivaldybėj prieš Kalėdas teko šokt, kol mažesni dar tai vadovė (trenerė) paruošia ale šokelius , bet laužo lanksto juos tai tikrai griežtai, ne visi vaikiukai pakenčia doh.gif Kiek teko matyt jau vyresniukus ir būtent berniukus lankančius bei dalyvaujančius pasirodymuose, tai man asmeniškai nelabai ten vyriškai trodo g.gif labiau mergaitėms tinka tokie užsiėmimai, bet čia tik mano tokie pastebėjimai, kol darželyje tai dar nieko , bet vėliau jau neleisčiau į tokius "šokius" berniuko, nebent labai labai pačiam patiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2009 09 19, 09:58)
hihihi.gif na tikrai nemelavo  lotuliukas.gif ten greičiau sprtinė aerobika nei šokiai , jie vyksta ne tik darželyje, bet ir sprto klube "Viesulas", jau pradėjusiems eiti į mokyklą ir iki pat universiteto , vienu žodžiu su perspektyvom kas užsikabina. Pasirodymai vyksta miesto mastu, sporto centre , "Neptūno" sporto salėj, net savivaldybėj prieš Kalėdas teko šokt, kol mažesni dar tai vadovė (trenerė) paruošia ale šokelius , bet laužo lanksto juos tai tikrai griežtai, ne visi vaikiukai pakenčia  doh.gif Kiek teko matyt jau vyresniukus ir būtent berniukus lankančius bei dalyvaujančius pasirodymuose, tai man asmeniškai nelabai ten vyriškai trodo  g.gif labiau mergaitėms tinka tokie užsiėmimai, bet čia tik mano tokie pastebėjimai, kol darželyje tai dar nieko , bet vėliau jau neleisčiau į tokius "šokius" berniuko, nebent labai labai pačiam patiktų  smile.gif

Ačiū už pastebėjimus aciuks.gif Nenori, tai ir neleisiu.
O prieš leisdama, tai kaip tik ir apie tai pagalvojau - kokio lygio tie užsiėmimai? Norėčiau paprasčiausių, dėl laikysenos, dėl judesio, pagaliau, kad pačiam vaikui tiktų ir patiktų, o ne tik dėl to (gal net svarbiausia), kad vadovės darbas būtų įvertintas, ar turėtų ką prieš plačiąją publiką parodyt... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 19, 11:44)
Ačiū už pastebėjimus aciuks.gif Nenori, tai ir neleisiu.
O prieš leisdama, tai kaip tik ir apie tai pagalvojau - kokio lygio tie užsiėmimai? Norėčiau paprasčiausių, dėl laikysenos, dėl judesio, pagaliau, kad pačiam vaikui tiktų ir patiktų, o ne tik dėl to (gal net svarbiausia), kad vadovės darbas būtų įvertintas, ar turėtų ką prieš plačiąją publiką parodyt... cool.gif

Nuvesk tam pačiam Viesule į sportinę gimnastiką mirksiukas.gif . Taviškiams tikrai patiks. O ir priima tikrai ne tik mokyklinukus 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti kaip jusu lopsiuku grupese:
1. Kiek laiko skirta vaikuciu miegeliui?
2. Jei vaikutis prabunda anksciau laiko, ar palieka lovyteje, ar aprengiamas ir i grupe vedamas?
3. Po kiek nesdavot pampersiuku?
4. Kai vaika atpratinejot nuo pampersiuko, ar nesdavot pampersiuku i darzeli?

Tikiuosi jusu atsakymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 19, 11:48)
Nuvesk tam pačiam Viesule į sportinę gimnastiką mirksiukas.gif . Taviškiams tikrai patiks. O ir priima tikrai ne tik mokyklinukus 4u.gif

Kur tas Viesulas yr? Toli vežiot jauč neįstengčiau, bo ir taip jau per dieną po 4-5 val vaikus pirmyn atgal vežinėju cool.gif Nebent į Inkarėlį galėčiau nuvest, kuris yr mūsų kieme tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 19, 23:24)
Kur tas Viesulas yr? Toli vežiot jauč neįstengčiau, bo ir taip jau per dieną po 4-5 val vaikus pirmyn atgal vežinėju cool.gif Nebent į Inkarėlį galėčiau nuvest, kuris yr mūsų kieme tongue.gif

Visur tas Viesulas biggrin.gif . Sportinė gimnastika Vrubliovo (buv. 17, berods) mokykloj. Mano kaimynstėj 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 19 rugsėjo 2009 - 22:39
QUOTE(Dilma @ 2009 09 19, 23:28)
Visur tas Viesulas biggrin.gif . Sportinį gimnastiko Vrubliovo (buv. 17, berods) mokykloj. Mano kaimynstėj 4u.gif

Uoi... nugi visai nepakeliui tongue.gif
Atsakyti
jėga kodėl inkarėlis netinka biggrin.gif , super maniškiui labai patinka thumbup.gif , lankom atrus metus , o jei dar kieme tai labai prašom, berniukų trūkums, biggrin.gif , beje jie labai merginų numylėti ir nulepinti wub.gif


o mano lopšelisnis serga, labai daaaaaaaaaug doh.gif paėjom net tris dienas iš viso savo gyvenime, kada pasveiksim velniai žino unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 19 rugsėjo 2009 - 22:42
Sveikos merginos, kaip jūs čia linksmai plepat mirksiukas.gif . Mes nuo sausio žadam pradėt "Žiogelio" lopšelį lankyt, gal turit kokių pastebėjimų bigsmile.gif , gal katros nors atžala lanko? Būčiau žiaurei dėkinga 4u.gif
Atsakyti