Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos topas.

QUOTE(shemsa @ 2012 04 27, 13:16)



paskaityk mano paskutini sakiau jog ne ta pacitavau mad.gif
Atsakyti
QUOTE(cucciolo @ 2012 02 25, 17:30)
mano topas pastaruoju metu - plante system fluidas su atspalviu thumbup.gif mano veidas siaip viosad atrodo isbales, daktarai visada klausia ar gerai jauciuosi ir raso kraujo tyrimus unsure.gif tai eidavau i soliariumus koki karteli per menesi, kad biskeli spalvos pridetu, nes nemegstu pudros. Bandziau lavera krema su atspalviu, lyg ir nieko, bet plante - superinis. Veidas ne kiek nesimato kad biskeli atspalvi igaves, fluidas isigeria labai lengvai, veidas matinis ir atrodo sveikai, atspalvois toks nezymus, bet savo duoda. aisku per salcius i lauka tokio neuztenka, bet siaip kasdienai puikus produktas. kas turite panasu bedu, pabandykit. mano oda normali, linkusi i misria. naudoju nepilnus pora menesiu, bedu jokiu nepajutau biggrin.gif


as turiu sita problema irgi smile.gif kiekviena karta nuejus pas gydytojus jau zinau kad eisiu tikrai kraujo tyrimus darytis, nes visada isbalusi. Gal galetumete parasyti kur jo galima butu lietuvoje isigyti ir kokia kaina??
Atsakyti
Green People blakstienu tusas wub.gif
Argital prausiklis su fitino rugstimi thumbup.gif

Kol kas turbut tik sie, mat vis dar paieskose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 27, 10:23)
Keliu tema i virsu biggrin.gif

Dabartinis mano topas

Argano aliejus
Jojobos aliejus
Linu semenu aliejus
Earth Mama Angel Baby, Natural Stretch Oil aliejukas nuo striju thumbup.gif
Ecodenta dantu pasta
Burt's bees lupu balzamas
Omnia botanica kremas rankoms su roziu aliejum pats geriausias is visu bandytu! thumbup.gif
Omnia botanica purskiamas veido tonikas su roziu aliejum thumbup.gif
Lavera stangrinantis veido serumas
Martina Gebhardt paakiu kremas pats paciausias is visu bandytu thumbup.gif  thumbup.gif
Sante Henna sampunas
Andalou Naturals, Healthy Shine Shampoo, Sunflower & Citrus thumbup.gif  thumbup.gif  suteikia plaukams purumo, nuostabus kvapas
Avalon Organics, Vitamin C Sun Aging Defense, Refreshing Cleansing Gel veido prausiklis
Lavera kokosu duso zele
Borjois Bio detox kremine
Every day minerals multi tasking concealer puikiai uzmaskuoja tamsius paakius
Benecos biri suteikia matiskumo thumbup.gif
Papildyta:
labai neblogas kuno losjonas su abrikosais is sios linijos blush2.gif
Papildyta:
cia visai nenaturalu blush2.gif  rolleyes.gif



Vis del to man Everyday minerals maskuoklis nelabai, isryskina rauksleles kuriu nera schmoll.gif schmoll.gif
Prie topo pridesiu Physician's Formula akiu tusa smelinej pakuotej. Pirmas naturalus tusas kuri bandau ir esu maloniai nustebinta. thumbup.gif
Atsakyti
Kaip reikia tepti natūralius kremus, kaip ir aliejus ant drėgnos odos? Ar sausos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lust @ 2012 06 21, 16:47)
Kaip reikia tepti natūralius kremus, kaip ir aliejus ant drėgnos odos? Ar sausos?  4u.gif


bent jau as kremus tepu ir ant sausos odos. aliejus tai nerekomenduotina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lust @ 2012 06 21, 17:47)
Kaip reikia tepti natūralius kremus, kaip ir aliejus ant drėgnos odos? Ar sausos?  4u.gif


Taip kaip ir paprastus kremus, t.y. ant sausos. Nes naturaliuose jau buna isskaidyti aliejai ir pan, nera taip kaip grynu aliejum tepant.

Nors man naturaliai gaunasi ir kremus ant dregnos tept - vistiek po pruasimosi ar nusivalymo toniku veidas nebuna visiskai sausas, tai taip ir tepu iskart.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 21, 18:25)
Taip kaip ir paprastus kremus, t.y. ant sausos. Nes naturaliuose jau buna isskaidyti aliejai ir pan, nera taip kaip grynu aliejum tepant.

Aš kažkada kai pirkau natūralios kosmetikos mėginėlius, tai man rašė, kad kremus reikia tepti ant drėgnos odos, nes tada jie geriau įsisavinami. O aš pati pastebėjau, kad natūralius kremus ant odos sunkiau paskirstyti, daug lengviau ant drėgnos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 06 21, 19:03)
Aš kažkada kai pirkau natūralios kosmetikos mėginėlius, tai man rašė, kad kremus reikia tepti ant drėgnos odos, nes tada jie geriau įsisavinami. O aš pati pastebėjau, kad natūralius kremus ant odos sunkiau paskirstyti, daug lengviau ant drėgnos  mirksiukas.gif


Na turbut nuo kremo priklauso, bet man nebuvo pasitaike nei vieno sunkiau skirtomo (isskyrus Weleda 'skin food'). O ant dregnos tepant visada lengviau slys ir visada taupiau naudosis.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 21, 19:13)
Na turbut nuo kremo priklauso, bet man nebuvo pasitaike nei vieno sunkiau skirtomo (isskyrus Weleda 'skin food'). O ant dregnos tepant visada lengviau slys ir visada taupiau naudosis.

O aš turėjau kelis skirtus kūnui ir veidui, tai visi man sunkiai pasiskirstydavo ir visus tepdavau ant drėgnos odos, tada daug lengviau biggrin.gif O kad taupiau naudojasi nepasakyčiau, tas pats, tiesiog tepant ant veido ir kūno greičiau nelieka tų baltų ruoželių. Bet čia turbūt kiekvienam skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Butu saunu, jei visos pries topa paminetu savo odos tipa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne_zinoma: 21 birželio 2012 - 20:38
QUOTE(shopingas @ 2012 06 21, 17:25)
Taip kaip ir paprastus kremus, t.y. ant sausos. Nes naturaliuose jau buna isskaidyti aliejai ir pan, nera taip kaip grynu aliejum tepant.

Nors man naturaliai gaunasi ir kremus ant dregnos tept - vistiek po pruasimosi ar nusivalymo toniku veidas nebuna visiskai sausas, tai taip ir tepu iskart.


na as beveik visada tepu ant dregnos odos- ryte po duso, o vakare nusiprausus veida blush2.gif
pvz alieju kunui ar krutinei nuo striju visada tepu tik ant dregnos odos, nes zymiai geriau isigeria, o ir ant veido pvz. jeigu kelis lasus jojobos aliejaus tai tik ant dregno veido. siaip si diskucija labiau tiktu ne prie naturalios kosmetikos topas, o prie naturalios kosmetikos gamintojai g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 21 birželio 2012 - 21:36