Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos topas.

QUOTE(agnieter @ 2010 11 01, 11:06)
Sveikutės smile.gif
Plaukams:
Aubrey organics sampunai;

Norėjau pasitikslinti, kurie būtent Aubrey Organic šampūnai patinka? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 02 lapkričio 2010 - 10:21
QUOTE(ernesin @ 2010 11 01, 23:37)
Koks čia aliejus plaukų galiukams, gal galima nuorodą? 4u.gif

Bella Piere biri ar presuota? mirksiukas.gif



va toks http://www.beautymil...1/productid/389

Belle piere biri.
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 10 31, 19:32)
rudieji dumbliai, kvapas uzmusantis, bet poveikis irgi uzmusantis  biggrin.gif


koks poveikis? ir kur ju yra? kiek ziureju, tai tik akvariumams lens.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 11 02, 11:53)
koks poveikis? ir kur ju yra? kiek  ziureju, tai tik akvariumams lens.gif


Čia su aprašymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 11 02, 11:46)

kaip sudetis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 11 02, 12:41)
kaip sudetis?  4u.gif



cyclomethicone, dimethicone, rice bran oil, jojoba seed oil, coconut oil, cananga odora flower oil, tocopheryl acetate, linalool, geraniol, farnesol, eugenol, isoeugenol.

Tai tik dabar paziurejau sudeti. Man drauge, jei neklystu, ta fluida nupirko is zalia zalia. As visada galvojau, kad jis ekologiskas, is naturaliu komponentu g.gif Se tau .
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 10 31, 19:32)
mano topai:

plaukams:
- balzamas - Sante brilijant care
- kaukems kokoso aliejus, maisomas su kitais, pvz.: tamanu, rozmarino eteriniais.

Veidui naudoju tik aliejus (veido oda misri)
- tamanai
- ersketroziu aliejus
- argano aliejus
- kaukems ingredientas superinis, tai rudieji dumbliai, kvapas uzmusantis, bet poveikis irgi uzmusantis  biggrin.gif

Dekoratyvine:

- naudoju savo gamybos pudra
- skaistalai - EM
- blakstienu tusas "zalias lapas"

Kunui:
- kokosai, sviestmedis sausoms vietoms, sumusimams  thumbup.gif



100 proc. naturaliste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 11 02, 16:08)
cyclomethicone, dimethicone, rice bran oil, jojoba seed oil, coconut oil, cananga odora flower oil, tocopheryl acetate, linalool, geraniol, farnesol, eugenol, isoeugenol.


Gaila kad prasta sudėtis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 10 31, 19:42)
Ugvile, o šampūno nenaudojat ar neturit savo topinio?  ax.gif

vaikiska turiu topini, naudoju ilgai, bet sau dar neissirinkau, neseniai tik pakeiciau savo sampunus i naturalius, turejau prikaupus sandeliuka, tai uzbaigiau neseniai biggrin.gif

QUOTE(charisma2121 @ 2010 11 02, 11:53)
koks poveikis? ir kur ju yra? kiek  ziureju, tai tik akvariumams lens.gif

agnuta atsake 4u.gif

fukse, stengiuosi biggrin.gif
zinokit jau antri metai nenaudoju jokio kremo veidui, tik aliejus, veido oda buvo tikrai problemine doh.gif o dabar jau ne viena sako, kad oda mano paskaistejus, pagrazejus bigsmile.gif anksciau kazkaip aliejai ir misri oda man buvo du nesuderinami dalykai, KN reklama priverte pakeisti nuomone cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 11 03, 11:28)
zinokit jau antri metai nenaudoju jokio kremo veidui, tik aliejus, veido oda buvo tikrai problemine  doh.gif  o dabar jau ne viena sako, kad oda mano paskaistejus, pagrazejus  bigsmile.gif anksciau kazkaip aliejai ir misri oda man buvo du nesuderinami dalykai, KN reklama priverte pakeisti nuomone  cool.gif


Ugvile, o tau nebūna, kad veido oda tam tikru periodu pasausėja, pašerpetoja naudojant aliejus? Jei būna, tai kaip sprendi šią problemą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 11 03, 11:40)
Ugvile, o tau nebūna, kad veido oda tam tikru periodu pasausėja, pašerpetoja naudojant aliejus? Jei būna, tai kaip sprendi šią problemą? 4u.gif

buna kartais, tai panaudoju kokosus ir man susitvarko, dabar isbandziau misinuka kokosai+brokoliu aliejus, nu poveikis wub.gif oda kaip kudikio svelnute ir sausumas pranyko thumbup.gif arba drekinancias kaukes dedu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 03 lapkričio 2010 - 15:42
QUOTE(Ugvilė @ 2010 11 03, 11:28)
vaikiska turiu topini, naudoju ilgai, bet sau dar neissirinkau, neseniai tik pakeiciau savo sampunus i naturalius, turejau prikaupus sandeliuka, tai uzbaigiau neseniai  biggrin.gif 
agnuta atsake  4u.gif

fukse, stengiuosi  biggrin.gif
zinokit jau antri metai nenaudoju jokio kremo veidui, tik aliejus, veido oda buvo tikrai problemine  doh.gif  o dabar jau ne viena sako, kad oda mano paskaistejus, pagrazejus  bigsmile.gif anksciau kazkaip aliejai ir misri oda man buvo du nesuderinami dalykai, KN reklama priverte pakeisti nuomone  cool.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif ir as dabar to pacio siekiu, skaitau, domiuosi. Noriu atsisakyti kremu. Pradejau nuo KN, nusipirkau MONOI ir kokosu al. dabar rinksiuos hidrolata, kai savaji tonika ,,damusiu".
O be KN, ar dar kur prekinates?
Ar bandete afrikietiskus muilus? Aciu 4u.gif
Atsakyti