Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos,

Labas,tikrai atgausi,nenusimink,tikriausiai Sodrai nepristatei Isakymo,kad darbdavys isleidzia tave vaiko prieziuros atostogu,nuo spalio 11 d. iki kol vaikui sukaks 2 m. mirksiukas.gif
[/quote]
Va va, to isakymo ir nepristaciau sodrai doh.gif , susiskambinau su buhaltere, tai rytoj leksiu i darba jo pasiimti ir i sodra tvarkytis dokumentus.
Atsakyti
sveikos merginos esu pasimetusi nezinau ar cia teiraujuosi ar ne, bet jei kuri zinote gal galite atsakyti. Nuo gruodzio 14 d. isejau i dekrata pasalpa paprasiau kad pravestu per du kartus. kazkaip girdejau kad eina pasiziureti per internetine bankininkyste kiek paskaiciuota uz abu laikotarpius. gal kuri zinote kaip man pasiziureti kur reikia ieiti mano bankas dnb nord?. labai aciu blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytes gal kas gali pasakyt ar turim but apzineja su vyru kad galetu iseit motinstes tevystes atostagu ne as o vyras? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, o imones bankrotas ir sustabdyta veikla keicia ka nors iseinant i dekreta su antru vaiku kai jau esi motinystes atostogose su pirmu vaiku..? turiu galvoj kai su pirmu vaikeliu isejau imone dar veike,paskui sustabde veikla,kas isleis i motinystes atostogas su antru vaikeliu???ir ar is vis isleis?
Atsakyti
QUOTE(esttrela @ 2009 12 20, 14:53)
sveikos mamytes gal kas gali pasakyt ar turim but apzineja su vyru kad galetu iseit motinstes tevystes atostagu ne as o vyras? g.gif  blush2.gif

ne, bet tėvystė turi būti pripažinta smile.gif
Atsakyti
Kada uz dekretines pinigelius perveda?Butinai per 14d?tikrinuos tikrinuos saskaita,o ju vis nera verysad.gif O pries sventes pinigeliu truksta...I dekreta isejau lapkricio 30d...
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2009 12 21, 13:43)
Kada uz dekretines pinigelius perveda?Butinai per 14d?tikrinuos tikrinuos saskaita,o ju vis nera verysad.gif O pries sventes pinigeliu truksta...I dekreta isejau lapkricio 30d...

Nesvarbu kada išėjote, svarbu kada Sodrai pristatėte visus reikalingus dokumentus. Išmokama nuo dokumentų pateikimo dienos per 15 darbo dienų, reiškia kažkur per tris savaites.
Atsakyti
Sveiki, noreciau pasiklaust, ar palies mane naujas istatymas del pasalpu mazinimo-sio metu auginu dukra, kuriai sausi sueis metukai.Pasalpos gaunu sio metu apie 1500.Tai nuo sausio gausiu 85%,kaip ir buvo?Ar liepos mazinimas lies ir mane, ar tik naujai iseinancias?

Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2009 12 21, 14:16)
Sveiki, noreciau pasiklaust, ar palies mane naujas istatymas del pasalpu mazinimo-sio metu auginu dukra, kuriai sausi sueis metukai.Pasalpos gaunu sio metu apie 1500.Tai nuo sausio gausiu 85%,kaip ir buvo?Ar liepos mazinimas lies ir mane, ar tik naujai iseinancias?

Lies visus.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2009 12 21, 14:17)
Lies visus.

Tai kiek gausiu nuo sausio?..Kiek nuo liepos?..85%nuo sausio ir 75% liepa?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti