Įkraunama...
Įkraunama...

Raidos sutrikimas

QUOTE(Alchemie @ 2010 01 19, 20:11)
Siaip B6 maitina smegenis ir zuvu taukai irgi turi medziagu kurios ta daro, as saviskiui kai duodu  vitaminus(nes B6 atkirai ner pirkti) tai ir emociskai ramesnis ir siaip elgesys keiciasi, ka jau kalebti apie maziukus 4u.gif

Mums buvo israse gaminamus B grupes vitaminus, bet sunus jiems alergiskas, tai teko nutraukti. Cia kiek as suprantu i Eye Q ieina ne B6, o omega 6 rugstys. Zuvu taukai tu omega 6 rugsciu neturi g.gif
Atsakyti
Yra su Omega 3 rugstim zuvu tauai vaikams, nu maniskis juos eria g.gif o omega 6 tokiu negirdejau..klausiu, gal Vokietijoje galetu nupirkti man ir atsiusti g.gif ar yra vaistinese, ar jiems recepto reikia?
Atsakyti
ir man butu idomu kaip atsisiusti ir kokia ju butu kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 19, 21:51)
Yra su Omega 3 rugstim zuvu tauai vaikams, nu maniskis juos eria g.gif o omega 6 tokiu negirdejau..klausiu, gal Vokietijoje galetu nupirkti man ir atsiusti g.gif ar yra vaistinese, ar jiems recepto reikia?

Vokietijoje Esprico tikrai yra, o ar yra Eye Q tai nezinau. Recepto pastariesiems tikrai nereikia.
Va cia paskaitinekit, gal ka idomaus rasit
http://www.equazen.co.uk/
Skaiciau, kad kai kas uzsisakineja eye q per tarpininkus, mokejo 86 litus uz 180 kapsuliu pakuote. Motiejus dar mazas, tai mes gersim skysti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaSim: 20 sausio 2010 - 08:32
o iš kur ušsakeneti? blush2.gif
Atsakyti
aš tai gal kol kas galvoju apsistoti ties žuvų taukais, nes mūsiškis dar tik 1,1m, reiks gal tada dar vitaminų nusipirkt, šiaip pastiprins organizmą, o vėliau gal ir apie omega 6 pagalvot smile.gif
Atsakyti
jeigu geret žuvies taukus ušteks, ir vitaminu papildomai nereikia. mums taip gyditoja sake,ir jeigu suserga temperatura sukila negalima tomis dienoms gerti žuvies taukus
Atsakyti
JurgaSim, suzinojau, kad kaip tik Klaipedoje prasideda Kndermusik pamokeles 4u.gif paklausk, manau, kad tavo vaiko amziaus grupes turetu buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 20, 19:22)
JurgaSim, suzinojau, kad kaip tik Klaipedoje prasideda Kndermusik pamokeles 4u.gif paklausk, manau, kad tavo vaiko amziaus grupes turetu buti  4u.gif

O kur ir ko man klausti? Gal jie turi savo internetini puslapi?
Atsakyti
parasyk i kindermusik.lt ten rasi emaila, paklausk kas bus mokytojos, i ka kreiptis 4u.gif
Atsakyti
Prisijungsiu ir aš mamytės prie jūsų, labai susirūpinau savo vaikelio kalbos raidos sutrikimu, jam 1,3mėn., bet visiškai su juo nesusikalbu, savo klaba kažką jis šneka,bet tikslingai nieko nepasako ir neparodo, neatneša palieptas daikto ar pan.su žaislais jis žaidžia atrodo viską supranta, bet visiškai nesuvokia kai jį kalbinam, prašom verysad.gif eisim šį ryt pas savo gydytoją žiūrėsim ką patars, senokai kilo įtarimas kad kažkas ne taip, bet vis kaltinau amžių , kad mažas, bet kaip matau ne be reikalo susirūpinau, gaila kad tik dabar užsiskaičiau jūsų pokalbius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(veziukas @ 2010 02 01, 09:58)
Prisijungsiu ir aš mamytės prie jūsų, labai susirūpinau savo vaikelio kalbos raidos sutrikimu, jam 1,3mėn., bet visiškai su juo nesusikalbu, savo klaba kažką jis šneka,bet tikslingai nieko nepasako ir neparodo, neatneša palieptas daikto ar pan.su žaislais jis žaidžia  atrodo viską supranta, bet visiškai nesuvokia kai jį kalbinam, prašom verysad.gif eisim šį ryt pas savo gydytoją žiūrėsim ką patars, senokai kilo įtarimas kad kažkas ne taip, bet vis kaltinau amžių , kad mažas, bet kaip matau ne be reikalo susirūpinau, gaila kad tik dabar užsiskaičiau jūsų pokalbius verysad.gif

Mūsų dukrytei metukai, sąmoningų žodžių nesako, savo kalba tai daug kalba, emocijas išreiškia skirtingom intonacijom, šūksniais.
Mes šiandien eisim į ankstyvąją korekciją, mankštas darysim ir pas logopedę. Draugė, būsima medikė, labai skeptiškai vertina ankstyvą korekciją, anot jos, tai ligų ieškojimas, mano vaikas sveikas. Aš neieškau ligų, o stengiuos dėl vaiko. Labai neramu, nesmesturim įgimtą hidrocefaliją, vartojam vaistus ir plius regėjimas prastas, žvairuoja. Vasarą nešiojom freiko pagalvę. Žodžiu, ligų 'radom' kiek tik įmanoma.
Mums yra įrašytas mišrus raidos sutrikimas, bet realiai, tai niekasnesako, kad ji atsilieka.
Dar nevaikšto, bet yra aktyvi, ropinėja, priėjus prie baldų pati atsistoja. Mano akiai ir smulkioji motorika yra nebloga, jau nebeima visaispirštais, o 'pincetuku' daiktų.
Atsakyti