Įkraunama...
Įkraunama...

Dukra nori dažyti plaukus

Apklausa: Dažyti ar ne, jei taip, tai į kokią spalvą? (168 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Patarkite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 05 spalio 2009 - 23:02
gal dar ir ankstoka būtų g.gif Bet jei jau LABAI LABAI nori, tai gal būtų galima susitarti, kad leisit nusidažyti už gerus darbus, ar pagalbą namie, už gerus pažymius ...IR leisite, sakykim, tik kokia nors proga - gimtadienis, KAlėdos ar pan.
Atsakyti
Nudažyt visom vaivorykštės spalvom ir dar kokius dredus suvyniot smile.gif
Mano nuomone - NE. Tai kad nori, tai dar nereiškia, kad taip ir reikia daryt. O tai nežinia ko po plaukų dažymo užsimanys. Nepatinka man tokios per greit užaugt norinčios damos.
Atsakyti
O, beje, apklausos klausimai tai ryškiai nesąmoningi schmoll.gif JAu tikrai ne 10-metei dažytis raudonom žaliom sruogom. Iš bėdos galima sruogeles pašviesint 1-2 tonais nuo natūr spavos....
Atsakyti
Gal pradžiai užtektų su balzamu dažomuoju nudažyti kelias sruogas,ne taip pakenks plaukams ir greičiau nusiplaus :}
Pati tokio amžiaus dažiau plaukus su balzamu rožines sruogeles :}}
Atsakyti
na,nematau aš čia nieo bloga ax.gif aišku,ne visą galvą dažyti schmoll.gif
bet kelias sruogeles pašviesinti tai tikrai ne nusikaltimas būtų biggrin.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad 10 metų panelytei plaukų dažymas yra tikrai per anksti schmoll.gif
Atsakyti
labai aktualu ir man, nes pati auginu 10-metę. Pirmas noras dažytis plaukus buvo užėjęs kokių 6m, o gal 5 g.gif , na ir nušviesinom. Dabar kol kas neteikia pageidavimų, tačiau tikrai žinau, jog tai laikina ir nieko čia nepadarysi, na ne vienodai visi vaikai bresta, nevienodi norai ir t.t., čia kiekvieno vaiko ir tėvo susitarimas ir požiūris į tai
Atsakyti
Ankstoka ankstoka dar schmoll.gif
Atsakyti
nu ne tikrai tegu dar kelis metus palaukia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vijja @ 2009 09 19, 19:12)
na,nematau aš čia nieo bloga  ax.gif aišku,ne visą galvą dažyti  schmoll.gif
bet kelias sruogeles pašviesinti tai tikrai ne nusikaltimas būtų  biggrin.gif

Nu taip, 10 metu sruogeles, o kas paskui? Visa galva, pircingas, tatuerotes... Ir ka vaikas bus panasus? I dvidesimtmete? Jei taip atrodis trauks vaikinu/vyru demesi... Ar nors viena mama geidzia savo dukrai..
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2009 09 20, 22:47)
Nu taip, 10 metu sruogeles, o kas paskui? Visa galva, pircingas, tatuerotes... Ir ka vaikas bus panasus? I dvidesimtmete? Jei taip atrodis trauks vaikinu/vyru demesi... Ar nors viena mama geidzia savo dukrai..

Pritariu jūsų nuomonei drinks_cheers.gif
Atsakyti