Įkraunama...
Įkraunama...

Dukra nori dažyti plaukus

Apklausa: Dažyti ar ne, jei taip, tai į kokią spalvą? (168 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Na, ankstoka dar, mano nuomone... g.gif Ketvirtokė- penktokė turėtų panelė būti, tai tikrai dar anksti. doh.gif
Atsakyti
Nezinau, kaip kam aisku, bet man asmeniskai kraupu ziureti, kai tokio amziaus panelytes (juk dar vaikyste) eina issidaziusiais plaukais, aukstakulniais ir pan. doh.gif Jai norisi kazkaip zaismingiau atrodyti, juk buna ivairiu vaikisku prisegamu sruogeliu, kad ir zaliu, raudonu biggrin.gif Bet tas ir atrodo vaikiskai. Jai norisi galima kartais ir pasidazyti kokia vaikiska kosmetika, yra ivairiu lupu blizgesiuku, seseliu wub.gif
Bet rimtam plauku dazymui, net su balzamais nepritariu schmoll.gif Spes dar issidazyti, nors ir ivairiom vaivorykstes spalvomis. Manau viskam turi ateiti savas laikas, o 10 metu dar vaikyste reikia dziaugtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte# @ 2009 09 21, 08:53)
Pritariu jūsų nuomonei  drinks_cheers.gif

Sutinku blink.gif
Atsakyti
as manau, kad 10-metei plauku dazymas dar tikrai ankstokas, dar visas gyvenimas pries akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2009 09 20, 22:47)
Nu taip, 10 metu sruogeles, o kas paskui? Visa galva, pircingas, tatuerotes... Ir ka vaikas bus panasus? I dvidesimtmete? Jei taip atrodis trauks vaikinu/vyru demesi... Ar nors viena mama geidzia savo dukrai..

o Jūs nemanot,kad uždraustas vaisius gardesnis mirksiukas.gif
kuo daugiau draudimų,tuo norai didesni doh.gif
mano mergaitei dabar 12m.,dešimties padažėm sruogeles,daugiau jokių pageidavimų nekilo mirksiukas.gif
beje,atsimenu iš vidurinės laikų kai ne viena klasiokė išėjus iš namų dar laiptinėje pasidažydavo,o prieš grįžtant vis pas kokią draugę užsukdavo nusiprausti doh.gif
man geriau tegul manoji viską pabando namie,tai dar ir patarimų gauna,kad kas per daug,tas nesveika mirksiukas.gif

na,bet čia tik mano požiūris toks,nebūtina su juo sutikti 4u.gif
Atsakyti
vat ką daro akseleracija. aš tai turbūt neleisčiau plaukų gadint.
Atsakyti
QUOTE(vijja @ 2009 09 22, 15:59)
o Jūs nemanot,kad uždraustas vaisius gardesnis  mirksiukas.gif
kuo daugiau draudimų,tuo norai didesni  doh.gif
mano mergaitei dabar 12m.,dešimties padažėm sruogeles,daugiau jokių pageidavimų nekilo  mirksiukas.gif
beje,atsimenu iš vidurinės laikų kai ne viena klasiokė išėjus iš namų dar laiptinėje pasidažydavo,o prieš grįžtant vis pas kokią draugę užsukdavo nusiprausti  doh.gif
man geriau tegul manoji viską pabando namie,tai dar ir patarimų gauna,kad kas per daug,tas nesveika  mirksiukas.gif

na,bet čia tik mano požiūris toks,nebūtina su juo sutikti  4u.gif

nepritariu Jūsų nuomonei iš esmės - 10 metų tai jokia ne panelė, o dar vaikas blink.gif , norai dažniausiai priklauso nuo aplinkos, kurioje auga, mokyklos, šeimos vertybių. Jei šeimoje vertybė yra moters išvaizda, ne išsilavinimas ir gebėjimai, tai tuomet reikia dažyti 10 metų vaikui plaukus, verti auskarus minėtinose ir neminėtinose vietose (juk jei neleisi - dar labiau norėsis), leisti dažytis ir t.t. gal geriau nupirkite knygą, užrašykite į papildomą būrelį ar panašiai...
tiesa, mokykloje klasiokės dažydavosi minimaliai - tušu blakstienas na ir lūpų blizgis, ir čia buvo 10-12 klasėj, o kalba eina apie 4-okę... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistele: 22 rugsėjo 2009 - 15:25
Na žinot...mano laikais esant tokiam mano norui mane tėtis taip papurtęs būtų....tokio amžiaus vaikas daug ko gali norėti, bet tėvams reikia atskirti norus nuo kaprizų...aš manau, kad tokiam amžiui tokiems bandymas dar tikrai per anksti, juk ji dar vaikas, nesvarbu, kad panele būti nori...visos mes norėjome..ir ką, nieko, užaugome nenumirusios išėję nepasidažiusios į mokyklą...Pildykite visus vaikų norus ir didelė tikimybė, kad užsiauginsite monstriukus..sėkmės schmoll.gif
Atsakyti
Manau,kad 10 metu vaikas dar per mazas paluku dazymui.
Atsakyti
QUOTE(dinokis @ 2009 09 19, 20:55)
labai aktualu ir man, nes pati auginu 10-metę. Pirmas noras dažytis plaukus buvo užėjęs kokių 6m, o gal 5 g.gif , na ir nušviesinom. Dabar kol kas neteikia pageidavimų, tačiau tikrai žinau, jog tai laikina ir nieko čia nepadarysi, na ne vienodai visi vaikai bresta, nevienodi norai ir t.t., čia kiekvieno vaiko ir tėvo susitarimas ir požiūris į tai

blink.gif nieko sau

10metei dar tikrai anksti, nebent galima kokio karnavalo proga su kokiu nuplaunamu dazanciu plauku laku ar pan.

taip vaikai bresta ne vienodai, bet 10mete dar tikrai nebresta, tiek kad jau butu galima panele vaizduoti.

Atsakyti
Balsavau uz "ne".. Bet galvoju, kad ieskociau kompromisu.. Prisegamas sruogeles, kasytes ar dar ka.. Toli man iki tokiu "panelisku" kaprizu, jei dar gyvuos tokia tema ir SM biggrin.gif .. butinai parasysiu kaip sekasi susidoroti biggrin.gif
Atsakyti
Idomu kas idiege mergaitei tokius norus g.gif
Nedrausti reikia, bet tinkamai, protingai paaiskinti kad ankstoka gadinti plaukucius. Juk ji dar augantis zmogutis ir gali pazeisti visam gyvenimui oda, plaukus, o ir psichika , nes nezinia kaip aplinkiniai sureguos ir kokios is viso to bus pasekmes...
Greit subres, greit pasens ir ziurek jau kokia 27metu bus jau viskas isbandyta. Sakys nebeidomu gyventi-viskas pasiekta, viskas isbandyta... unsure.gif
Atsakyti