Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorijos

QUOTE(Verba @ 2013 01 03, 13:07)
Dar siūlyčiau pasidomėti sveikatingumo centru Rukloje - naujas, modernus, gražios gamtos fone. Pramogų už jo ribų, aišku, nėra, bet tai tikrai gera vieta ieškantiems sveikatos. "Nesugadintas" personalas smile.gif

Neblogas, tikrai neblogas jei reikia ramybės, poilsio ir sveikatos. Bet pramogų nėra.
Atsakyti
labas,reikia patarimo,ruosiames i Druskininkus i egles sanatorija,gal galetumet patarti ka reiktu pasiimti su savimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2013 01 14, 20:27)
labas,reikia patarimo,ruosiames i Druskininkus i egles sanatorija,gal galetumet patarti ka reiktu pasiimti su savimi  4u.gif

Patalynę, rankšluosčius ir valgį gausit, įsimeskit sportinę aprangą, patogią avalynę, keletą rūbelių, šlepetes, jei eisit pramogauti ar į kokį koncertą - išeiginį rūbą, chalatą (jei praktikuojat), higienos priemones, t.y. tai, be ko neapsieina kasdien. Visa kita - pagal asmeninius poreikius.
Atsakyti
Gal žinote kokia priemoka yra vykstant į Druskininkų sanatoriją "Eglė" ambulatorinei reabilitacijai (Su TLK kelialapiu)? Nerandu informacijos koks dienos įkainis gyvenant standartiniame dviviečiame kambaryje + maistas.
Atsakyti
Pati paklausiau, pati ir atsakysiu. Gal pravers ši informacija dar kam nors - nuo 49 iki 54 lt paros kaina ambulatorines reabilitacijos sanatorijoje egle Druskininkuose
Atsakyti
Laba, gal kas gali pasiulyti, patarti, kur galima Sventojoje issinuomoti nebrangu kambariuka vienam zmogui netoli sveikatos centro Energetikas? Vezame teti i rebilitacija ir labai noretumem, kad kartu ten butu ir mama. Paciame Energetike, mum kaina gaunasi per didele verysad.gif . O teciui siuo metu labai reikalingas mamos palaikymas, pagalba prabuti rebilitacini laikotarpi. Labai aciu, kas parasys kokius kontaktus ar patars, kaip mums juos apgyvendinti drauge. Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
O kažin kokie atsiliepimai apie Eglę Birštone?
Atsakyti
Gal kas apie Valkininkų reabilitacijos centrą papasakotų bent trumpai aktualių dalykų 4u.gif
Atsakyti
Sveiki! Gal kas zino, ar yra Lietuvoje sanatorija i kuria galetu atvykti mama su mazu vaiku? Mane domina vaiku kambarys ar pan. kur mama galetu palikt vaika kol bus procedurose.
Atsakyti
QUOTE(Faghira @ 2014 03 21, 14:06)
Sveiki! Gal kas zino, ar yra Lietuvoje sanatorija i kuria galetu atvykti mama su mazu vaiku? Mane domina vaiku kambarys ar pan. kur mama galetu palikt vaika kol bus procedurose.

Bent čia rašo, kad Egle plius yra žaidimų kambarys. http://www.egleplius...rija/paslaugos/ Pati žadu birželį išbandyti su dukra
Atsakyti
parasykit paskui atsiliepima
Atsakyti
Labas, man irgi kyla problemų norint gauti sanatoriją mamai. Ir niekaip "nedašunta" kaip tai padaryti schmoll.gif kadangi mama vos kruta (stuburo, sanarių ir kt. problemos) pernai rudenį ėmiausi intensyviai galvoti kaip čia tą mamą išvežus į kokią sanatoriją, kad kažkiek atstatyti ant kojų ir pagyvinti judėjimą, nes buvo toks vaizdas, kad jei taip ir toliau tai tuoj ant patalo atsiguls. Tačiau rankos taip ir nusviro po kelių bandymų... verysad.gif gydėmės pagal tai kur gyvenam Šilainių poliklinikoje
kreipiausi į reumatologę kuri gydė nuo podagros, nes įstatyme kažkur skaičiau, kad esant šiai ligai galimas siuntimas į sanatoriją. Ta aišku kratėsi minėdama visokias skambias frazes, kad reikia pažiūrėti kitas ligas, ar galima siųsti dėl kitų kontraindikacijų ir pan... Vienžo po kelių vizitų supratau, kad nieko aš iš jos nepešiu ir, kad tas gydymas nuo podagros nieko jai nepadeda... Tuo pačiu kreipiausi ir į šeimos gydytoją. Šeimos gydytoja iškart atsakė, kad ji siuntimų į sanatoriją nerašo, o į eilę reikia užsirašyti pas reabilitologę. Aišku iškart kreipėmės į ją lotuliukas.gif nu ir ką, gavome atsakymą, kad jokios sanatorijos negausime, nes nėra tam lėšų, nes tik vaikus siunčia ir tai iš ateinančių metų lėšų (tada buvo ~2013 spalis) ir aišku į jokią eilę nebuvom įtraukti blink.gif fizioterapinės procedūros atliktos poliklinikoje aišku nepadėjo...

Visai kitokia situacija buvo su dukra. Prieš kokį trejetą metų rudenį ji susirgo, tada buvo 3,5 metų. Laikėsi aukšta temperatūra ir niekaip nepavyko numušti. Nebepamenu tiksliai kodėl, bet turbūt buvo kaip tik savaitgalis - nuvežėm patys tiesiai į II ligoninės vaikų priėmimą. Ten apžiūrėjo (klausė, bet plaučių uždegimo negirdėjo) ir paguldė. Nuo temperatūros vaistai trumpam padėdavo. "Išgirdo" plaučių uždegimą. Paskyrė antibiotikus. Pragulėjom apie dvi savaites, nepamenu, bet man atrodo, kad minėjo, kad tiek laiko prabuvus gali skirti sanatoriją. Ir skyrė tris savaites gydytoja iš ligoninės. Grįžo namo, pabuvo kelias dienas (kaip suprantu laikas skirtas susisiekti su TLK ir sanatorija?) ir išvažiavo su tėčiu (biletienio sanatorijai neduoda, turi imti atostogas, o man buvo naujas darbas aš atostogų prikaupusi neturėjau, tai išleidau tėvelį su dukryte thumbup.gif ). Procedūros, nakvynė, maistas nekainavo. Tik tėveliui reikėjo maistą išsipirkti, bet valgykloje patarė, kad iškart nepirkti, nes porcijos didelės ir nuo vaikų dažniausiai pilna lieka. Tai taip ir buvo. Buvo Druskininkuose.
Vėliau šeimos gydytojas minėjo, kad bus galima dar siųsti, bet ten jau kažkaip nesigavo, nes turi suderinti su sanatorija ar yra laisvų vietų, o aš aišku norėjau, kad sutaptų vasarą su atostogom (paskambinau į Palangos sanatoriją sausio-vasario mėn., tai be šansų - tipo viskas rezervuojama vasaros sezonui dar sausio pirmomis dienomis tongue.gif , be šansų). Paskui dar per tuos daktarus varinėt, tai taip ir baigėsi... Nuo to laiko būtinai pasižadėjau sau vaikus nuvežt prie Baltijos jūros nors savaitei pailsėt. Šilta, jūra šalta gal sakau kažkiek pasigrūdina. Dar tos pušys, pakvėpuoja jodu, grynu oru. Taip ir baidomės ligų grūdindamiesi bigsmile.gif

Atsakyti