Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepia Kalėdos?

Oj ir man kepti svogūnai primena Kalėdas biggrin.gif newyear.gif
Atsakyti
Mandarinais, namie keptais pyragais, imbierinais sausainiais, cinamonu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 06 rugsėjo 2012 - 21:25
Mandarinais, cinamonu, imbieru bei eglute blush2.gif
Atsakyti
Mandarinais, eglute, cinamonu, imbieru....
Atsakyti
Viskas kas is vaikystes.... kas be ko mandarinai, tais laikais dar ne visiems iperkami, eglute, namuose keptos bandeles bei slizikai su aguonpieniu ax.gif
Atsakyti
Tikrai...Kaledos kvepia vaikyste ir stebuklais rolleyes.gif Eglute,saltu gaiviu oru,girgzdanciu po kojomis sniegu,siltais namais,keptais grybais ir pyrageliais smile.gif
Atsakyti
Man kaledos visada kvepia mandarinais, namie keptais meduoliais, imbieriniais sausainiais,kai uz lango graziai sninga, o namie zybsi papuosta eglute ir ziuriu koki kaledini (nebutinai) filma su taure karsto vyno wub.gif tada ypac jauciu kad Kaledos arti smile.gif
Atsakyti
Imbieru, gvazdikėliais, mandarinais... Eglutė po mamytės mirties vaikystėje man kvepia laidotuvėm verysad.gif
Atsakyti
Mandarinais, cinamonu, pyragais biggrin.gif

čia turbūt sovietinė vaikystė tokį "kvapą" įnešus biggrin.gif kaip ir Kalėdos ne Kalėdos be mandarinų ir graikiškų riešutų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 10, 09:32)
Mandarinais, cinamonu, pyragais  biggrin.gif

čia turbūt sovietinė vaikystė tokį "kvapą" įnešus  biggrin.gif kaip ir Kalėdos ne Kalėdos be mandarinų ir graikiškų riešutų  biggrin.gif


Oi, tik nereikia visko sovietiniams laikams versti... Mandarinai sunoksta spalį, lapkritį, todėl natūralu, kad dedama ant Kūčių, Kalėdų stalo, o vaisiai ir riešutai - tradicinis kalėdų valgis.
Atsakyti
QUOTE(Summer_Wine @ 2012 11 09, 14:14)
Tikrai...Kaledos kvepia vaikyste ir stebuklais  rolleyes.gif Eglute,saltu gaiviu oru,girgzdanciu po kojomis sniegu,siltais namais,keptais grybais ir pyrageliais  smile.gif



Kaip tiksliai apibūdinta, ir man Kalėdos kvepia viskuo, ką išvardinot ax.gif newyear.gif
Atsakyti
Man kaledos kvepia mandarinais, eglute gyva, bei karstu vynu su cinamonu.
Atsakyti