Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas akims

Arabiski makiazai man yra idomus vien del to, kad arabes moterys sugeba nuostabiai isryskinti savo akis, o ir siaip spalvu nebijo biggrin.gif Na dar siek tiek - pamokele 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image





Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Atsakyti
Sveikos, visur kalbama apie spalvas isryskinancias akiu spalva, kokias spalvas reiktu rinktis dvispalvems rudoms-zalioms akims?
Dienos sviesoje labiau atrodo zalios o vakare rudos, gal koki pvz kas imestu.
Aciu.
Atsakyti
user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2009 10 12, 15:29)
man arabiški nepatinka, labai visko daug ir kaip purvina atrodo  schmoll.gif


o man arabiski labai grazu, tik naudociau ne blizgias spalvas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 10 12, 16:05)


Nu man cia antakis koks be rysio... ax.gif Prie tokio ryskaus makiazo ne antakis, o siulas kazkoks. Kaip kad atsvaros kazkokios nebutu...
Atsakyti
Na manau, kad sicia tinkamiau klausti nei seseliu temoj - kaip jus manot ar netamsiai rudaakei tiktu sita palete (as del tu zydru - pilku atspalviu abejoju...)

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 10 13, 15:47)
Na manau, kad sicia tinkamiau klausti nei seseliu temoj - kaip jus manot ar netamsiai rudaakei tiktu sita palete (as del tu zydru - pilku atspalviu abejoju...)

user posted imageuser posted image

Zydri seseliai paryskins tavo akiu spalva rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 10 13, 17:04)
Zydri seseliai paryskins tavo akiu spalva rolleyes.gif
user posted image


Kokia lentele thumbup.gif Tai pagal ideja kaip ir tinka?

Labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na tada jamsiu turbut rolleyes.gif

O ka ta uzbraukta spalva reiskia? Kad tamsiai ruda netinka doh.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 13 spalio 2009 - 18:55
QUOTE(Milmar @ 2009 10 13, 19:54)
Kokia lentele thumbup.gif  Tai pagal ideja kaip ir tinka?

Labai aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na tada jamsiu turbut rolleyes.gif

O ka ta uzbraukta spalva reiskia? Kad tamsiai ruda netinka doh.gif ?


manau turetum atkreipti demesi ne tik i lenteles, bet ir i savo skoni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 13, 21:17)
manau turetum atkreipti demesi ne tik i lenteles, bet ir i savo skoni  mirksiukas.gif


labai sutinku drinks_cheers.gif mano rudoms akims su trupučiu žalumo tinka visų atspalvių rudi/persikiniai/auksiniai šešėliai. kaip tik dariausi fotosesiją pas fotografę ir akis dažiau tokiom spalvom. makiažo rezultatu nuotraukose likau labai patenkinta.
violetiniai/žalsvi šešėliai taip pat gražiai atrodo. bandžiau žydrus, tai jie tikrai išryškina akių rudumą, bet man šita spalva labai svetima, niekaip jos neprisijaukinau.
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 13, 21:17)
manau turetum atkreipti demesi ne tik i lenteles, bet ir i savo skoni  mirksiukas.gif


Na vat as irgi per nakti pagalvojau lotuliukas.gif , kad tie zydri seseliai neatrodytu pernelyg lekstai ir pigiai blush2.gif , o tureti tik , kad tureti nesinori.

Siaip man prie akiu labai tinka violetiniai..., visi rusvi gelsvi, bet zydru niekada net nedrisau meginti, nors melyna - zydra spalva rubuose prisijaukinau.

Reikia nete nuotrauku paieskoti...
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 10 13, 18:54)

O ka ta uzbraukta spalva reiskia? Kad tamsiai ruda netinka doh.gif ?

Makiazu temoj kazkada buvau idejus spalvu rata. Yra seseliu spalvos papildancios akiu spalva ir yra seseliai, kurie ta spalva paryskina. Sitoj lentelej yra akis paryskinancios spalvos, todel ruda ir uzbraukta, nes ji rudu akiu spalva tik papildo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Milmar @ 2009 10 14, 09:05)
Na vat as irgi per nakti pagalvojau lotuliukas.gif , kad tie zydri seseliai neatrodytu pernelyg lekstai ir pigiai blush2.gif , o tureti tik , kad tureti nesinori.

Siaip man prie akiu labai tinka violetiniai..., visi rusvi gelsvi, bet zydru niekada net nedrisau meginti, nors melyna - zydra spalva rubuose prisijaukinau.

Reikia nete nuotrauku paieskoti...

Man labai grazus siu metu sventinis BB makiazas rolleyes.gif Ta sventine seseliu palete rudai pilka, o kai kurie pilki atspalviai i zydruma (rudens/ziemos makiazuose yra foto).
user posted image

O siaip zydra su ruda ir su pilka sekmingai galima paderinti ax.gif
Atsakyti