Įkraunama...
Įkraunama...

Bičių produktai sveikatos stiprinimui

Neseniai labai nustebau,kai viena vyresnio amziaus moteris patare sunui nuo alergijos duoti biciu duoneles.Kazkaip keistai nuskambejo,nes medus vienas is labiau alergizuojanciu produktu.Nors sunus medui nealergiskas,bet siek tiek baisu rizikuot.Gal ka girdejot placiau?
Atsakyti
Tikrai bičių produktai alergizuoja doh.gif . Mano mama yra šalininkė jų, tai vis gaudavome dovanų - žiedadulkių, bičių duonelės. Vos pradėjus naudoti, maždaug po savaitės, tiek vaikai, tiek suaugę imdavome jausti nemalonius pojūčius (niežėjimą viso kūno, net akių, nors esame nealergiški), tekdavo nutraukti, kol galų gale per kelis metus vyras palengva sunaudodavo. Geriau nerizikuoti, o dabar mes tik medų retkarčiais naudojame ir spiritinį propolį. ax.gif
Atsakyti
Labas , gal kas bandete biciu pieneli?

pvz.

medicata

Ar buvo poveikis? Kiek laiko vartojote? Ar davete vaikams?
Atsakyti
O gal toki kas bandet?

fost print junior
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 30 rugpjūčio 2012 - 17:16
Taip, bandėm su vyru, būtent tokį lietuvišką iš Medicatos bičių pienelį. Šiaip tikrai tonizuoja, suteikia energijos, ryte net kavos nereikia. Jis ir imunitetą stiprina. Aplink visi serga, mes kol kas laikomės:) Vaikams nebandėm duot, duodam bičių duonelės. Nors Japonijoje, kažkur skaičiau, visiems vaikams duoda bičių pienelio. Pagal aprašymą jį reikia vartoti 3 sav., paskui daryti pertrauką.

QUOTE(Amelita @ 2012 08 29, 16:47)
Labas , gal kas bandete biciu pieneli?

pvz.

medicata

Ar buvo poveikis? Kiek laiko vartojote? Ar davete vaikams?

Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 08 29, 17:47)
Labas , gal kas bandete biciu pieneli?

pvz.

medicata

Ar buvo poveikis? Kiek laiko vartojote? Ar davete vaikams?


Bičių pienelio tiek pavasarį, tiek rudenį po du-tris mėnesius tenka pavartoti - priklausomai kokie orai, ar epidemijos, pandemijos aplink siaučia smile.gif Dažniausiai 500mg kapsulytės per dieną užtenka. Vaikams nedaviau - gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2012 11 16, 14:33)
Bičių pienelio tiek pavasarį, tiek rudenį po du-tris mėnesius tenka pavartoti - priklausomai kokie orai, ar epidemijos, pandemijos aplink siaučia smile.gif Dažniausiai 500mg kapsulytės per dieną užtenka. Vaikams nedaviau - gaila biggrin.gif



Kodel gaila? Ar bijai duot? As 6 metu vaikui duodu po viena ketvirtadali biciu pienelio. O maziukei neduodu. Nusipirkau dabar biciu pikio. Bandysiu ji duot abiem vaikams. Po ketvitadali arba po puse kapsules i diena. Nes reikia paziuret ar neisbers.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 11 16, 15:57)
Kodel gaila? Ar bijai duot? As 6 metu vaikui duodu po viena ketvirtadali biciu pienelio.  O maziukei neduodu. Nusipirkau dabar biciu pikio. Bandysiu ji duot abiem vaikams. Po ketvitadali arba po puse kapsules i diena. Nes reikia paziuret ar neisbers.

Ne, nebijau - aš drąsus smile.gif Jie kaip meškinai įjunkę į medų. O jei vis tik prikimba kokia bacila, gauna tokį kokteilį kad jau po paros atsigauna.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2012 12 04, 11:50)
Ne, nebijau - aš drąsus smile.gif Jie kaip meškinai įjunkę į medų. O jei vis tik prikimba kokia bacila, gauna tokį kokteilį kad jau po paros atsigauna.



Sveiki, tai isduokit ta kokteilio receptuka ax.gif Mes irgi norim but sveiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruggile @ 2012 09 20, 15:30)
Taip, bandėm su vyru, būtent tokį lietuvišką iš Medicatos bičių pienelį. Šiaip tikrai tonizuoja, suteikia energijos, ryte net kavos nereikia. Jis ir imunitetą stiprina. Aplink visi serga, mes kol kas laikomės:) Vaikams nebandėm duot, duodam bičių duonelės. Nors Japonijoje, kažkur skaičiau, visiems vaikams duoda bičių pienelio. Pagal aprašymą jį reikia vartoti 3 sav., paskui daryti pertrauką.


keliu temą 4u.gif pas mus dabar banga bičių pienelio 4u.gif įdomu kur perkate, "Bitinėlis" Vilniuje, netoli stoties, mažiausias kiekis 40 lt.
Atsakyti
aš ir norėčiau iškelti temą į viršų smile.gif
Dabar toks metas kai aplinkui visi tik kosėja, snargliuoja, apšašę... g.gif Gal kas galit plačiau apie bičių pikį parašyt. Aš nusipirkau iš bitininko pačio pikio ir dabar blaškausi po internetą ieškodama informacijos, bet randu tik išvardintas jo teigiamas savybes (pagrinde). Spiritinį antpilą radau kaip pasigaminti bet tarkim kiek laiko jį galim laikyti, kaip laikyti niekur neradau. Gal galima jį ir kitaip vartoti (ne tik spiritinio antpilo pavidalu)?
Radau viename straipsnyje parašyta, kad tai antioksidantas, senėjimą stabdantis produktas, bet kaip jį vartoti, kad nepadauginti ir kad tą senėjimą stabdytų neparašyta g.gif
Man tai kažkoks paslaptingas produktas blush2.gif
Atsakyti