Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios KT Qlaira

QUOTE(Gintarėja @ 2010 11 23, 11:19)
Klausiat ne manęs,bet pasisakysiu ir aš,mane irgi iš pradžių bėrė smulkučiais spuogeliais,bet po to praėjo,bet kažkaip vis po kiek laiko paberia.
Jau man jos pradeda nebepatikti,mmm buvo kaip visada,nepraėjus savaitei vėl susirgau  doh.gif  O dabar nebesergu,net testą dariausi,bet neigiamas, o ir svoris vėl krist pradėjo, matomai kas metai laiko turiu keisti vis kitas kontracepkes,nes pagėrus pradeda svoris krit  verysad.gif


O tai gal vis dar neradai tinkamų? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamile-Mile @ 2010 11 23, 18:56)
O tai gal vis dar neradai tinkamų? wink.gif

Tai tai iseina doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

as taip pat naudoju sias KT. Jokiu nusiskundimu neturiu. Siaip kaip tik pastebejau kad kai nutraukusi buvau gerti KT labai buvo svoris padidejes smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Turiu toki klausymeli..As irgi vartoju pirmaja qlaira pakuote,bet jau baigineju ir noriu isvykti...Gal kas bandet negerti baltu tableciu,o iskart pradeti nauja pakuote,kad isvengti pms smile.gif Kazin ar nebuna kokio salutinio paveikio? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes...
as taip pat esu pradejusi gerti sias KT.. isgeriau jau 26 tabletes ir vis dar kraujuoju(nuo pat pirmos tabletes, kai pradejau taip ir nesustoju) doh.gif doh.gif doh.gif skambinau gydytojai, klausiau ar cia viskas normaliai.. sako taip, viskas normaliai kitom irgi taip buna... sake, kad ir antra menesi taip gali nutikti.. tik sake nenutraukti vartojimo, nes organizmas adaptuojas (esu po gimdymo).. ar kamnors taip buvo? ir kada visa tai liovesi???? doh.gif nes jau taip nusibodo... ir kasdieninio yklotuko neuztenka doh.gif doh.gif doh.gif o siaip savijauta tai gera.. nieko neskauda, svoris nepadidejo.. g.gif
Atsakyti
niuz va.. viskas man praejo smile.gif pradejau gerti nauja pakuote, tai viskas super, jokiu tepimu ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, paskaitinejau formuma ir pagalvojau,gal kas nors zinos atsakyma i mano susirupinima. Naudoju Qlaira jau virs metu ir viskas tvarkoj jokiu problemu. Bet per sventes uzmirsau isgerti 24 tablete. Paskaiciau instrukcijas ir pagal jas reikejo ismest pakeli ir pradet nauja. Naudoti papildomas apsisaugojimo priemones ateinancias 9 dienas. Viska dariau kaip sake. Lytiniu santykiu neturejau daugiau nei 9 dienas apskritai,nes su draugu buvom atskiruose pasaulio galuose. Dabar sugeriau ta pakeli ir menesiniu kaip ner taip ner. Jau pradejau kita pakeli ir sugeriau pirmas dvi tabletes. Pradedu nerimaut. Gal kam yra taip nutike?

Dekui:)
Atsakyti
labukas,o as pradejau gerti trecia pakuote ir jau pasireiske salutinis poveikis ju,pradejo labai daznai skaudeti galva,tiesiog plesia ir niekas nepadeda,tad nusprendziau ju nebevartoti,matyt netinka,nors dar puse pakuotes turiu..
Atsakyti
Sveikos,
Geriau ir aš visokias KT, maniau, kad nuo lindynette KT mano organizmas nepatenkintas, bet dabar gėriau Qlaira KT ir vistiek tas pats. verysad.gif Manau, kad aplamai yra dideli nuodai KT. Geriant qlaira tepliojimai o ne sirgimas būdavo, nustojau gerti, tai ooooo kaip susirgau. Ištikrųjų gal turite ką patarti, kad nebūtų jokių šalutinių poveikių? blush2.gif Nors gal čia kiekvienai individualiai. Jau išbandžiau dvejas KT, netiko nei vienos, negi vėl eksperimentuoti su organizmu ir gerti kitokias KT? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Abidvi @ 2011 01 31, 13:24)
Sveikos,
Geriau ir aš visokias KT, maniau, kad nuo lindynette KT mano organizmas nepatenkintas, bet dabar gėriau Qlaira KT ir vistiek tas pats.  verysad.gif  Manau, kad aplamai yra dideli nuodai KT. Geriant qlaira tepliojimai o ne sirgimas būdavo, nustojau gerti, tai ooooo kaip susirgau. Ištikrųjų gal turite ką patarti, kad nebūtų jokių šalutinių poveikių?  blush2.gif  Nors gal čia kiekvienai individualiai. Jau išbandžiau dvejas KT, netiko nei vienos, negi vėl eksperimentuoti su organizmu ir gerti kitokias KT? doh.gif



Sveika,
O kiek laiko jau geri qlaira? nes organizmui prisitaikyti prie nauju KT daznai prireikia 3 ar net daugiau menesiu...veliau viskas susinormalizuoja...Tik jei jau seniai geri ir vis dar kazkas negerai, tuomet reiketu kad tavo ginekologe tau parinktu geresnes KT...
Atsakyti
Dar galeciau prideti nuo saves, kad vartojant KT labai gerai yra kartu gerti kokius vitaminus arba agurkles/nakvisu kapsules, tada organizmas lengviau pernesa visokius salutinius poveikius 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Parduodu 4 pakelius kontraceptiniu tableciu Qlaira. Parveztos is Uk. smile.gif

Jei ka sudomins rasykite i AZ smile.gif
Atsakyti