Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios KT Qlaira

man ginė patarė pereit prie qlairos, nes jeanine buvo perdaug stiprios ir vis pasirodydavo kraujo. Pradėjus naudoti Qlaira paskaudėjo pilvo apačią kelias dienas, o paskui viskas pasidarė idealu kol nepriartėjau netoli raudonos tabletės. karčiavau taip naktim ir rytais, kad galvojau viskas mesiu tą brudą ir pereisiu prie lindynette20 , bet prakenčiau tris dienas galvos svaigmą, silpnumą, pilvo ir galvos skausmą, karščiavimą ir pagaliau pasirodė kraujas thumbup.gif . gal šiandien kaip žmogus išsimiegosiu , bet pirmą kartą vartojant kontraceptikų pirmą pakuotę tiek problemų buvo . žiurėsiu kaip bus antrą vartojant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 03 lapkričio 2011 - 13:54
As truputi nesuprantu,kaip cia yra tada..Tai tas sirgimas jums atsirado isgerus paskutinę tabletę iškart,ar po kelių dienų?Nes as išgėrus pakuotę,nutraukiau jų vartojimą,jau praėjo 5 dienos,bet jokio sirgimo nėra,nieks nesirodo,čia normalu,ar kaip?Pilvo apačią pastoviai jau kelintą dieną maudžią,bet tik tiek..
Atsakyti
Man atsirado mėnesinės 24-ą tabletės vartojimo dieną. T.y truputį anksčiau nei raudona tabletė,bet kadangi tai pirma mano qlairos pakuotė tai ginė perspėjo, kad mėnesinės gali nepasirodyti, užvėluoti... Jos turėjo pasirodyt po 25-26-os tablečių vartojimo dienos. Jei pilvo apačią maudžia tai turėtų ant dienų ir mėnesinės pasirodyt. Tiesa kiek suvartojot pakuočių g.gif ?jei tai pirma tai nėra ko pergyvent, nes organizmas dar nepripratęs . Aš pati galvojau, kad be mėnesinių pora mėn liksiu, nes perėjau prie silpnesnių kntrct , o pad mane problemos dėl policistinių kiaušidžių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ateliov @ 2011 11 03, 18:03)
As truputi nesuprantu,kaip cia yra tada..Tai tas sirgimas jums atsirado isgerus paskutinę tabletę iškart,ar po kelių dienų?Nes as išgėrus pakuotę,nutraukiau jų vartojimą,jau praėjo 5 dienos,bet jokio sirgimo nėra,nieks nesirodo,čia normalu,ar kaip?Pilvo apačią pastoviai jau kelintą dieną maudžią,bet tik tiek..


Ma tai po25 tabletės prasidėjo mėn, gal pastojot, negalėtų taip būti? g.gif
Atsakyti
As taip pat naudoju sitas KT, jau nuo birzelio men. Siaip man jos patinka labai, ir men negausios, ir jokiu salutiniu poveikiu....galvos svaigimo, pykinimo ar irzlumo, tik padidejo svoris, kas mane labiausiiai erzina....o siaip esu jomis patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2011 11 04, 15:40)
Ma tai po25 tabletės prasidėjo mėn, gal pastojot, negalėtų taip būti? g.gif

ne nepastojus,bet itariu,kad kazkas issiderino labai,bijau,kad siaip koks uzdegimas nebutu,o pas gyd savo papult tik ant svenciu imanoma,nors nusisauk su tokia tvarka doh.gif
Atsakyti
Mečiau qlairą.


 ! 
Forume draudžiama pirkti/parduoti vaistus, maisto papildus, kontraceptikus ir pan.

Moderatoriai
Atsakyti
Gėriau pusę metų. Rezultatas - + 7 kg. Prieš tai gėriau kitokias 2 metus, svoris neaugo. Įtariu, kad visiškai išderino hormonų veiklą organizme, kadangi numesti šių kg niekaip nepavyksta dietų pagalba. Pradėjau sportuoti - žiūrėsim kaip seksis.
O šiaip merginos ir moterys, nežalokit savo organizmų tokiais nuodais kaip KT. Gailiuosi, kad man prireikė tiek laiko šitą suprasti......
Atsakyti
Sveikos, smile.gif

Neseniai prasirgau menesinemis, tacaiu suzinaojau kad kita menesi (butent tuo metu kai prasides menesines) turesiu isvykti i kelione. Kelione sunki varginanti todel noreciau nusitolinti menesiniu cikla bent savaitei. Gal zinote ar galima pradeti naudoti kontraceptines tabletes viduryje tarp menesiniu ar nepakenksiu sau. (kontraceptiniu tableciu niekada nesu naudojusi). Gal yra kitu budu nusitolinti menesiniu cikla bent savaitei?
Busiu dekinga uz atsakyma. smile.gif
Atsakyti
nemanau, kad šios tabletės yra natūralesnės ir pranašesnės už kitus kontraceptines tabletes, pleistrą ir kitus hormoninius kontraceptikus. Kadangi dabar ekologija ir natūralumas yra ant bangos, tai ir tabletes ant tos pačios "bangos" sukūrė.
Atsakyti
Geriu pirmą pakuotę, be kraujavimų dar pastebėjau, kad padidėjo veido plaukuotumas. Tai man jas reikia mest ar per laiką susitvarkys? Gal kam taip buvo?
Atsakyti
Sveikos, Qlaira varotojos! Šias tabletes naudojau daugiau nei metus ir buvau labai patenkinta: puiki oda, jokių pilvo skausmų ir šalutinių poveikių. Tačiau po kurio laiko man pradingo mėnesinės, taigi daktarė pakeitė į kitas.

Tik va vakar labai apsikvailinau ir pirkdama kontraceptikus pateikiau vaistininkei Qlairos receptą, vietoje savo naujųjų, o tai pastebėjau tik namuose! Aišku, vaistininkė pasakė, kad įstatymas neleidžia jų priimti atgal. Čia šventės, pinigėliai kapsi, o dar tokia vat nesąmonė! Gal atsiras vilnietė, kuri naudoja Qlairą ir norėtų vieną pakuotę iš manęs pigiau nusipirkti?
Juk vilnius mažas, greitai susiorganizuotume! smile.gif Labai labai tikiuosi, kad pavyks šitas planas, nes tabletyčių kainos kosminės.

Su artėjančiom šventėm visas!
Atsakyti