Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus kolegija (VK), III tema

Labas vakarėlis 4u.gif
ir aš mokausi BAN07M2 ax.gif gal čia yra grupiokių g.gif

registruojuos, taip sakant ax.gif
Atsakyti
Sveikos , gavau štai tokį laišką...

Labas rytas,



Kreipiuosi į Jus su prašymu.

Viena kolegijos darbuotoja rašo magistrinį darbą, kurio rezultatai bus aktualūs ir Vilniaus kolegijai.



Todėl prašyčiau paraginti II_III kurso grupiu studentus atsakyti į nuorodoje http://www.######/ap...5bfec0aafb.html esančius klausimus iki spalio 10 d.



Iš anksto dėkojame.


p.s. velnias nerodo linko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivulyte: 06 spalio 2009 - 21:38
QUOTE(vivulyte @ 2009 10 06, 22:37)
Iš anksto dėkojame.
p.s. velnias nerodo linko..


Atsiųskit į až linką, užpildysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki merginos smile.gif
Gal kas gali atsiusti teises konspektu, speru? 4u.gif
E.mail: Joancikk@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(JoaNcikk @ 2009 10 09, 17:01)
Sveiki merginos smile.gif
Gal kas gali atsiusti teises konspektu, speru? 4u.gif
E.mail: Joancikk@gmail.com

Mano destytoja buvo A. Masandukaite, isiunciau ka turiu is teorijos (egzo spera taip pat) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 10 10, 12:55)
Mano destytoja buvo A. Masandukaite, isiunciau ka turiu is teorijos (egzo spera taip pat)  smile.gif

Noreciau ir as ... blush2.gif vivulka@gmail.com .. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivulyte @ 2009 10 10, 23:49)
Noreciau ir as ... blush2.gif  vivulka@gmail.com .. 4u.gif

Isiunciau ax.gif


Papildyta:
Sveikutes! Gal kuri galetu papasakoti kaip vyksta draudimo apskaitos kontroliniai pas Pazeriene? 4u.gif Ji nieko nesako, ar atviri ar uzdari bus klausimai, kaip daug ju bus, ir panasiai, na apskritai nieko nesake doh.gif P.S. Ir ar imanoma nusirasyti? blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar, gal kas turi medziagos finansines apkaitos dalyko, Darbo uzmokescio tema? Buciau laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai dekinga! 4u.gif 4u.gif 4u.gif slaaadenkaja@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 11 spalio 2009 - 09:13
QUOTE(Piccola @ 2009 10 10, 12:55)
Mano destytoja buvo A. Masandukaite, isiunciau ka turiu is teorijos (egzo spera taip pat)  smile.gif

Ir man , jei negaila blush2.gif smile.gif
Papildyta:
mano melas mritamm@gmail.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkaR @ 2009 10 13, 21:55)
Ir man , jei negaila blush2.gif  smile.gif
Papildyta:
mano melas mritamm@gmail.com smile.gif

Prasom smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Praėjo pirma sesija - paskaitų nelankymas nepraeina nepastebėtai - Pikelienė leido rašti kompiuterinius finansinius skaičiavimus, bet kad nelankiau paskaitų - sakė tikrai neparašysiu - nu tai ir neparašiau doh.gif (nors pati sau stiprų penketuką buvau pasikyrusi lotuliukas.gif ) iš Urniežienės irgi girdėjau, kad kas nelanko biudžeto jos paskaitų - į kitą kursą tikrai neperkels lotuliukas.gif Nu vienu žodžiu morališkai jaučiuosi laaaabai stipriai lotuliukas.gif Nu tik Buckiūnas ir Ivanauskienė - dėstytojai superiniai thumbup.gif
Į kelias paskaitas bandžiau nueiti - pabūnu pusvalandį - jau skambutis - mažoji užsiverkusi doh.gif
Nu tikiuosi iki kitos sesijos - mažąją pripratinsiu prie kitokio maistelio nei mamos pienas g.gif


Gal kuri nors rašėt verslo planą?
Suskirstėm po tris - bet įdomu kaip seksis rašyt doh.gif Aš net nemačiau kaip atrodo tas verslo planas ir su kuo jis valgomas blush2.gif
Labai labai prašyčiau verslo planiuko - el.paštu virmonster@gmail.com 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Verslo plano pavyzdukas ir man praverstų 4u.gif email: sigitute@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Ann @ 2009 10 15, 10:31)
rniežienės irgi girdėjau, kad kas nelanko biudžeto jos paskaitų - į kitą kursą tikrai neperkels  lotuliukas.gif

Galiu tvirtinti del Urnezienes, kad tai netiesa. Tiesiog reikia ismokti atsakymus i klausymus - ir islaikysi. Pas mus tik viena zmogu nepraleido, bet tik del to kad jinai NIEKO nezino(bande nusirasyti). Egzas vyksta zodziu, tai bent minimalias zinias reik tureti jos tema (kas nera sunku).
Bandysiu surasti verslo plana.
Atsakyti