Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis, 30 tema

QUOTE(aguonele @ 2009 11 04, 19:33)
kokia as kairiaranke pasijuntu tavo sedevrus pamacius  unsure.gif



O as ir dirbu is kaires hihihi.gif , todel matyt niekaip nesugebu taviskiu sedevru padaryti, dar koki veiduka matai jinai nutaise flirt.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 04, 17:54)
O as ir dirbu is kaires hihihi.gif
na palauk, pasitreniruosiu ir kada tave pralenksiu user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 04, 18:24)
Labai patiko ideja su surio krepseliais, todel bandziau padaryti, tik suris prastokos kokybes saldytuve, siaip reiktu parmezano, dziugo.Ant sviestinio popieriaus sutarkuoti suri, pries tai patepus popieriu sviestu ir pabarscius miltais, kepti 5 min., po to apversti ant puoduko ir palaukti kol susals ir galima bus deti iv. salotas.

Labai patiko sūrio krepšeliai wub.gif aš juos jau senai nužiūrėjus ax.gif tik va, kada prisiruošiu padaryt, tai nežinau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 11 04, 18:28)
Labai patiko sūrio krepšeliai wub.gif aš juos jau senai nužiūrėjus ax.gif tik va, kada prisiruošiu padaryt, tai nežinau blush2.gif  biggrin.gif

bet nenusivilk jei ir neiseis...as du kartus bandziau su parmezano suriu ir nieko nesigavo user posted image
Atsakyti
man nesigavo tos rozytes, is viso manoku jokiu papuosimu... as jums net pavydziu kai tokius sugebejimus turite verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 11 04, 18:34)
man nesigavo tos rozytes, is viso manoku jokiu papuosimu... as jums net pavydziu kai tokius sugebejimus turite verysad.gif

nepergyvenk, pasiseks kada user posted image cia pas mus vienetai kurioms viskas is kaires pavyksta kuo puikiausiai user posted image
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 11 04, 19:31)
bet nenusivilk jei ir neiseis...as du kartus bandziau su parmezano suriu ir nieko nesigavo user posted image

Jei jau tau nesigavo, tai gal neverta sūrio gadint unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 11 04, 18:39)
Jei jau tau nesigavo, tai gal neverta sūrio gadint unsure.gif  mastau.gif

user posted image na na , greitai bek isbandyti , nes kai is manes tokia kepeja geriau mane pakonsultuosi kaip reikia daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 04, 18:24)


Kaip efektingai atrodo surio indeliai !! bigsmile.gif Panasius esu dariusi is bulviu, kazkada buvo cia ideti bigsmile.gif Niko nepamenu, bet tos nares blogas http://surfingthewor...e.blogspot.com/ Gavosi thumbup.gif reikes ir su suriu isbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KibirVibir: 04 lapkričio 2009 - 20:03


Sea-kaip malonu matyti taip paserviruotus patiekaliukus thumbup.gif
[/quote]
Jusu mokykla 4u.gif , sekdavau visas jusu temas. Man iki jusu kaip iki menulio , zaviuosi ir mokinuosi is jusu receptu.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti