Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(sineja @ 2009 10 05, 12:07)
va rusiškas paaiškinimas 

sineja, rašo:
rožėms reikia raudono arba žalio, nesvarbu spalva, svarbu, kad nebūtų minkštas. Reikia kieto obuolio, "gold" arba "semirenko" unsure.gif
1. supjaustyti į keturias dalis ir išimti sėklalizdžius.
2, supjaustyt labai plonomis plokštelėmis.
3. užvirinti 300 gramų cukraus ir 300 gramų vandens. Nedidelėse sirupo porcijose virti plokšteles iki jų skaidrumo.
4. Išvirtas dėti į lėkštę taip, kad nuo jų nutekėtų nereikalingas sirupas. Virimo metu sirupas tirštėja, todėl laikas nuo laiko reikia dapilti vandens. Imam plokštelę ir susukam į tūtelę, ant jos - sekantį lapelį, ir taip kokius 5 ar 6, priklausomai nuo norimo dydžio. Kai visą šitą natiurmortą sudėsit ant torto, reikia teptuku sutepti visą šitą grožį želatinos sirupu (kad žibėtų ir kad nedžiūtų). 1 arbatinis šaukštelis želatinos plius 1 arbatinis šaukštelis cukraus ir 1 valgomas šaukštas vandens, išmirkyt, ištirpdint ir sutepti rožes. Tam, kad gautųsi raudonos rožės, reikia šiek tiek padažyti sirupą, kuriame verdate tas obuolių plokšteles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 05 spalio 2009 - 10:19
QUOTE(naitas @ 2009 10 05, 10:56)


na ir aš dabar prajuokinsiu Jus, profės  bigsmile.gif
taigi, dedu tortą ne dėl torto, bet dėl padėklo, kurį "nukoviau" kartu su Jūsų pirkiniais. Šiaip tai galvojau, kad jis toks nekaip atrodo.. bet Cipciukas pakėlė nuotaiką, tai parodysiu ir Jums.

O tas mažėlis tai irgi rafaelo. Irgi beze puoštas. Ketinau daryti "žolytę", bet nesigavo niekaip. Užklijavo visas antgaliuko skylutes tas mano bezas..

kažkaip karamelizuotai ir susukti į gėlytę.

Man tai labai grazus padeklas ax.gif
O bezas uskiso skylutes del to, kad gerai neissimaise dazai( jeigu dazei su is cipciuko pirktais), nes man taip irgi buvo, taigi dazus dedu dar plakdama vienus baltymus ir plaku plaku, kol spalva pasidaro vientisai tolygiai lygi mirksiukas.gif
Tortukai visai simpatiski, man irgi tie kringeliai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 05, 11:19)
sineja, rašo:
rožėms reikia raudono arba žalio, nesvarbu spalva, svarbu, kad nebūtų minkštas. Reikia kieto obuolio, "gold" arba "semirenko"  unsure.gif
1. supjaustyti į keturias dalis ir išimti sėklalizdžius.
2, supjaustyt labai plonomis plokštelėmis.
3. užvirinti 300 gramų cukraus ir 300 gramų vandens. Nedidelėse sirupo porcijose virti plokšteles iki jų skaidrumo.
4. Išvirtas dėti į lėkštę taip, kad nuo jų nutekėtų nereikalingas sirupas. Virimo metu sirupas tirštėja, todėl laikas nuo laiko reikia dapilti vandens. Imam plokštelę ir susukam į tūtelę, ant jos - sekantį lapelį, ir taip kokius 5 ar 6, priklausomai nuo norimo dydžio. Kai visą šitą natiurmortą sudėsit ant torto, reikia teptuku sutepti visą šitą grožį želatinos sirupu (kad žibėtų ir kad nedžiūtų). 1 arbatinis šaukštelis želatinos plius 1 arbatinis šaukštelis cukraus ir 1 valgomas šaukštas vandens, išmirkyt, ištirpdint ir sutepti rožes. Tam, kad gautųsi raudonos rožės, reikia šiek tiek padažyti sirupą, kuriame verdate tas obuolių plokšteles.


ačiū labai mirksiukas.gif
Papildyta:
dar turiu klausymuką, gal galite paaiškinti kaip paruoštį jogurtinį kremą, kiek ko imti, kokį jogurtą pirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2009 10 05, 12:21)
O bezas uskiso skylutes del to, kad gerai neissimaise dazai( jeigu dazei su is cipciuko pirktais),

dažiau gel paste tipo dažais, angliškais...
Papildyta:
QUOTE(sineja @ 2009 10 05, 12:33)
ačiū labai  mirksiukas.gif
Papildyta:
dar turiu klausymuką, gal galite paaiškinti kaip paruoštį jogurtinį kremą, kiek ko imti, kokį jogurtą pirkti? ax.gif

o čia tai visai sunku. Reikia eiti į pertepimų, arba kremų temą. Jogurtai būna įvairaus riebumo, želatina būna įvairaus stiprumo. Todėl, sakyčiau, reikia pačiai kažkiek atidirbti su namų darbais, prieš darant tortą - pasižiūrėti, kaip sustengo su kokiu želatinos kiekiu kad ir 200 ml jogurto, arba puslitris.. ir tada žinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 05 spalio 2009 - 10:39
sveikos, taip ir nerandu niekur kaip padaryti ta pastilaza blush2.gif blush2.gif blush2.gif
gal galit padet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia12 @ 2009 10 05, 12:52)
sveikos, taip ir nerandu niekur kaip padaryti ta pastilaza blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
gal galit padet 4u.gif

http://www.supermama...?...78104&st=72

šitoj temoj yra beveik viskas, kas žinoma šių dienų konditerijai
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 05, 11:37)
dažiau gel paste tipo dažais, angliškais...


Naitai, grazus tortas, ypac ant tokio padeklo. As tokio noriu.

Per greitai sirupa ipylei, per stora srovele, tau sutrauke baltyma, del to uzkiso skilutes. Man taip buvo. Cia ne dazia kalti
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2009 10 05, 11:56)
http://www.supermama...?...78104&st=72

šitoj temoj yra beveik viskas, kas žinoma šių dienų konditerijai

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 05 spalio 2009 - 10:56
Sveikos mergaitės. Grįžus iš pirmadienio netveriu džiaugsmu, radus Meianos žavingą tortuką su undinėle wub.gif Labai graži idėja, pati mergaitė ir jos plaukučiai swoon.gif nuostabu wub.gif Džiaugiuosi, kad biskvitas patiko blush2.gif Labai lauksiu muso receptuko ir daugiau ne-be-pra-dink taip ilgam mirksiukas.gif

Ir Asseni tortukas sužavėjo labai. Mergaitė kaip tikra wub.gif Įspūdį paliko ir Skristyn rudeninis, rugiagėlės kamuolys wub.gif

Lion, tavo tortas laaaabai man patiko Rožytės tai išvis nepakartojamos - kokiais čia dažais jas dažei, taip gražiai ir prašmatniai atrodo. O į tuos užsakovus, nekreipk dėmesio irnesakyk.gif tegu kremta bulką kitą kart laugh.gif

Naitas, na ir visai gražiai tavo tortukai žiūrisi, kringeliukai man irgi gražu wub.gif Ir išvis natūroj visi tortai daug gražiau atrodo nei kartais fotkėse. O padėklas koks bigsmile.gif

QUOTE(Srove @ 2009 10 03, 14:18)
Nu bet as ir parasius (puse netoli puse litro)nes turiu toki puslitri puoduka ir nevisai pilna dariau skyscio, gal aiskiau bus, jei pasakysiu apie pusantros stiklines, jei megstat visai dregnus-gerai ir puslitris.
Rimami, tas rugstumas kazkaip paskesta tame saldume, kurioms buvo saldokas, gal truko rugsteles As irgi nemegstu labai saldziai, bet man kazkaip gaunas normaliai.


Ačiū dėl paaiškinimo apie sirupą 4u.gif Tavo Rafaelas gavosi nerealaus skonio, man labai atitiko ir saldumas ir rūgštumas, kuris, kaip ir sakei pasimetė kažkur - žodžiu tortas vertas grieko mirksiukas.gif greit padaromas ir bus kepamas dažniau mirksiukas.gif Foto, kol kas parodyt negaliu, nes vėl vaikai užlenkė kompą namie bash.gif

***
O va žolytės antgalis man irgi užsikimšinėjo -einasi tik 3 kartus normaliai išspaust ir vsio užsikemša blink.gif ne dėl dažų tas darosi schmoll.gif (nes aš visai nedažiau) ir pilu visad plona srovele, čia manau dėl to, kad verdant sirupą atsiranda cukraus kristalų doh.gif kurie kad jų ir labai mažai kemša antgaliuką. Cipciuk - a-ūū paprotinkit kokiam inde jūs verdate cukraus sirupą ir kaip išvengt kristalų blush2.gif va tai tau atrodo moku bezą virt, o pasirodo ne-a blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 05 spalio 2009 - 11:23
QUOTE(RiMami @ 2009 10 05, 10:17)
Lion, tavo tortas laaaabai man patiko  Rožytės tai išvis nepakartojamos - kokiais čia dažais jas dažei, taip gražiai ir prašmatniai atrodo. O į tuos užsakovus, nekreipk dėmesio irnesakyk.gif tegu kremtą bulką kitą kart laugh.gif

***
O va žolytės antgalis man irgi užsikimšinėjo  -einasi tik 3 kartus normaliai išspaust ir vsio užsikemša  blink.gif ne dėl dažų tas darosi  schmoll.gif  (nes aš visai nedažiau) ir pilu visad plona srovele, čia manau dėl to, kad verdant sirupą atsiranda cukraus kristalų  doh.gif kurie kad jų ir labai mažai kemša antgaliuką. Cipciuk - a-ūū paprotinkit kokiam inde jūs verdate cukraus sirupą ir kaip išvengt kristalų blush2.gif va tai tau atrodo moku bezą virt, o pasirodo ne-a blush2.gif

Ačiūūūū wub.gif Rožes dažiau raudonu dezodorantu rolleyes.gif

Kad sirupe cukrus nesikristalizuotų, aš retkarčiais vos vos pamaišau viršų mediniu pagaliuku g.gif O kristalizuojasi jis tada, kai verdama ant pernelyg lėtos ugnies arba perverdama (čia mano toks pastebėjimas) g.gif Antgaliai taip pat užsikiša nuo citrinų rūgštelės, jei ji dedama prieš plakimo pabaigą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 10 04, 14:53)
Na, o tortas gavos ana va toks...
user posted image user posted image

user posted image user posted image


koks grazus tortukas thumbup.gif bigsmile.gif
QUOTE(Lion @ 2009 10 04, 20:38)
Parodau savo vakaryksti blyna  doh.gif

Viduje baltasis miskas (juodasis, tik su baltu sokoladu darytas)  biggrin.gif  Virsus, geles, lapeliai - pastiliazas. Sonai - beze.

user posted image

Suzinojus atsiliepimus apie torta, nusviro rankos.... Daugiau gyvenime nebedarysiu saviems  verysad.gif  Skonis labai patiko, bet papuosimas tipo lievas  verysad.gif  Galejo but daugiau papuosimo.... O uzsakymas skambejo taip: skonio nezinau kokio noriu, papuosimo taip pat nezinau....  Tegu kita karta perka parduotuvinius airiskus tortus  doh.gif Gal bus patenkinti viskuom  doh.gif Darai, stengies, nieko neuzdirbi ir dar su slapiu skuduru per veida gauni  verysad.gif

Pasiguodziau vadinas  biggrin.gif


nu tikrai labai grazus tortukas o kas ka sako jei jiem nepatinka lai nepraso kad padarytum imk 4u.gif

ir kitu tortukai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lion @ 2009 10 05, 13:25)
Kad sirupe cukrus nesikristalizuotų, aš retkarčiais vos vos pamaišau viršų mediniu pagaliuku  g.gif  O kristalizuojasi jis tada, kai verdama ant pernelyg lėtos ugnies arba perverdama (čia mano toks pastebėjimas)  g.gif  Antgaliai taip pat užsikiša nuo citrinų rūgštelės, jei ji dedama prieš plakimo pabaigą g.gif

Lėtai viriau. Labai lėtai .. kai gerą šaukštą to bezo susigrūdau "paragaut", tai pajutau, kad yra tokių karamelinių gabaliukų.
Ai, jau buvo kaip buvo.. kitą kartą su grietinėle darysiu "žolę" ir bus viskas pagal planą.
tačiau tokie nuotykiai gera pamoka.
Atsakyti
nezinau kaip kitom,bet man pats geriausias sirupas bezui iseina is panevezio cukraus,jokio cukraus kristalo nelikdavo,vakar viriau is pigesnio cukraus ir isejo s,lieka nemazai kristalu,sunku isspausti doh.gif
Atsakyti