Įkraunama...
Įkraunama...

Elektros instaliacijos keitimas

Sveiki, gal kas keite, zino kiek kainuoja el. viryklės tasko perkėlimas į kitą vietą, mano atveju noriu virtuvės tašką kelti iš virtuvės į kambarį.
Atsakyti
QUOTE(ziwiuxe @ 2013 12 08, 17:57)
Sveiki, gal kas keite, zino kiek kainuoja el. viryklės tasko perkėlimas į kitą vietą, mano atveju noriu virtuvės tašką kelti iš virtuvės į kambarį.


Sunku pasakyti is jusu aprasymo.Visu pirma reiketu pasiziureti,kaip kabeli reiketu vesti.Aisku i kaina ieitu ir pats kabelis.
Atsakyti
Sveiki,
norėčiau pasiteirauti kokia procedūra ir kiek maždaug kainuoja elektros skaitiklių iškėlimas į lauką . Yra senos statybos nuosavas namas, padalintas į tris butus. Visų skaitikliaišiai dienai yra mūsų bute.
Atsakyti
QUOTE(Danguolė @ 2013 06 12, 17:55)
Laba diena. Norėjau paklausti, kai nori keisti elektros instaliaciją, kur reikia kreiptis dėl projekto?

O tas projektas visada privalomas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 06 gegužės 2014 - 22:30
Sveiki,
o gal kas susidūrėte, ką daryti su įžeminimu daugiabučiame name (pas mus mūrinis)?.. Laiptinėje po 2 butus, kaimynai įžeminimą pasidarę į skaitliuką. Dabar visa elektros instaliacija sena, viską žadam keisti, tik va kad įžeminimo laido nėra...
Atsakyti
Sveiki, norėčiau keisti seną elektros instaliaciją bute. Gal žinote kokios darbų kainos? ax.gif
Atsakyti
Ar reikalingas koks nors projektas keiciant elektros instaliacija senos statybos blokiniame name Kaune?
Ar mokama norint pasididinti kw bute ?Cia skaiciau,kad mokama,kaimynas aiskina,kad jam viska padare elektros tinklai nemokamai.kaip yra is tiesu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(#vilmine# @ 2015 02 25, 22:05)
Ar reikalingas koks nors projektas keiciant elektros instaliacija senos statybos blokiniame name Kaune?
Ar mokama norint pasididinti kw bute ?Cia skaiciau,kad mokama,kaimynas aiskina,kad jam viska padare elektros tinklai nemokamai.kaip yra is tiesu? g.gif

Keičiant elektros instaliaciją, projekto nereikia. Kai kuriais atvejais, įrengtai instaliacijai, reikalingi elektriniai matavimai.
Visais atvejais didinant galingumą reikia mokėti. Kainas rasite čia:
Įrengimo ir galingumo didinimo kainos arba pasiskambinkite į Lesto.
Atsakyti
Oi su tom elektros galios didinimais yra problemų, ypač jei namas priklauso kokiam "mano būstas" turi duoti salygas t.t., senuose namuose dažniausiai problemos. Mano būstas, mums kai priskaičiavo tai žaktelėjom, laido pravedimas ir skaitliuko perkėlimas plius namo įvado atnaujinimas kur grybtus tik reikia keisti ir keleta laidelių, plius dėžutė.. virš 4000 medžiagų kaina neviršyja 500lt darbo dviem dienom kaip patys pasakė.. smile.gif

Klausimas ar tikrai jums reikia didinti galią? Mes turime 3kw, ir dabar statom dar el viryklę, kitas žmogus (pažįstamų) kuris buvo iš lesto - sakė- statot didesnio galingumo saugiklį ir nesukat galvos tiek kw privalo išlaikyt. KLadangi mes visus automatus persinešam į butą tai nesuksim galvos dėl to. Na nebent pradės laiptinėje laidai svilti biggrin.gif

P.s. mūsų galios didinimas dar paprastas, nereikia nei vienos skydinės kur laiptinėje renovuot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zapto @ 2015 03 04, 18:39)
Oi su tom elektros galios didinimais yra problemų, ypač jei namas priklauso kokiam "mano būstas" turi duoti salygas t.t., senuose namuose dažniausiai problemos. Mano būstas, mums kai priskaičiavo  tai žaktelėjom, laido pravedimas ir skaitliuko perkėlimas plius namo įvado atnaujinimas kur grybtus tik reikia keisti ir keleta laidelių, plius dėžutė.. virš 4000 medžiagų kaina neviršyja 500lt darbo dviem dienom kaip patys pasakė.. smile.gif

Klausimas ar tikrai jums reikia didinti galią? Mes turime 3kw, ir dabar statom dar el viryklę, kitas žmogus (pažįstamų) kuris buvo iš lesto - sakė- statot didesnio galingumo saugiklį ir nesukat galvos tiek kw privalo išlaikyt. KLadangi mes visus automatus persinešam į butą tai nesuksim galvos dėl to. Na nebent pradės laiptinėje laidai svilti biggrin.gif

P.s. mūsų galios didinimas dar paprastas, nereikia nei vienos skydinės kur laiptinėje renovuot. smile.gif

1. Nebūtinai turi daryti "mano būstas" ar kita prižiūrinti įmonė, jie parašo darbų sąrašą, kuri reikia atlikti. Galit daryt nors ir patys (nerekomenduoju) biggrin.gif
2. Taip Jus galit ir virykles ir dar daug ką jungt, viskas veiks, tik viena smulki sąlyga, prieš skaitliuką neturi būti ribuojančio automatinio jungiklio. Deja dabar jau daugumoje vietų jie pastatyti, turit 3kW, automatas 16A, max 3,5 kW. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smalsusis @ 2015 03 04, 22:55)
1. Nebūtinai turi daryti "mano būstas" ar kita prižiūrinti įmonė, jie parašo darbų sąrašą, kuri reikia atlikti. Galit daryt nors ir patys (nerekomenduoju)  biggrin.gif

Matau kad žinote šią sritį, gal pakomentuosit ir mano situaciją:
Vilnius, mažaaukštis daugiabutis. Planuojam pasijungti trifazį, pasididinti galingumą ir perkelti skaitiklį (prašyme buvo nurodyta iš laiptinės į lauką, po buto langais šalia jau sumontuoto skydo)
Jau yra išduotos LESTO prijungimo salygos ir Mano būstas parengtos konkrečios pasijungimo sąlygos. Beje, kaina gavosi nedidelė, bet ji labai priklauso nuo namo situacijos.
Tačiau mano elektrikas sako, kad konkrečiose sąlygose yra nesąmonių, galima padaryti racionaliau plius painiava su tuo kas gali atlikti darbus, kaip ir citatos atveju. Po pokalbių su kontaktiniais asmenim LESTO ir mano būste nelabai prašviesėjo - vos ne darykit patys kaip norit, o mes priimsim, bet nesinorėtų rezultate būti apkaltintiems savivaliavimu.
Tai klausimas kiek galima nukrypti nuo konkrečių sąlygų, ar jas galima keisti po išdavimo ir kas jas turėtų įgyvendinti, kad būtų kuo mažiau problemų su priėmimu?
Taip pat ar leidžiama skaitiklį perkelti į rūsį?

Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2015 03 05, 16:05)
Matau kad žinote šią sritį, gal pakomentuosit ir mano situaciją:
Vilnius, mažaaukštis daugiabutis. Planuojam pasijungti trifazį, pasididinti galingumą ir perkelti skaitiklį (prašyme buvo nurodyta iš laiptinės į lauką, po buto langais šalia jau sumontuoto skydo)
Jau yra išduotos LESTO prijungimo salygos ir Mano būstas parengtos konkrečios pasijungimo sąlygos. Beje, kaina gavosi nedidelė, bet ji labai priklauso nuo namo situacijos.
Tačiau mano elektrikas sako, kad konkrečiose sąlygose yra nesąmonių, galima padaryti racionaliau plius painiava su tuo kas gali atlikti darbus, kaip ir citatos atveju. Po pokalbių su kontaktiniais asmenim LESTO ir mano būste nelabai prašviesėjo - vos ne darykit patys kaip norit, o mes priimsim, bet nesinorėtų rezultate būti apkaltintiems savivaliavimu.
Tai klausimas kiek galima nukrypti nuo konkrečių sąlygų, ar jas galima keisti po išdavimo ir kas jas turėtų įgyvendinti, kad būtų kuo mažiau problemų su priėmimu?
Taip pat ar leidžiama skaitiklį perkelti į rūsį?

Pradėkim nuo skaitiklio, jis turi būti laisvai prieinamoje vietoje, kad bet kurio metu galėtų inspektorius patikrinti. Todėl nemanau, kad leis statyt rūsyje. Aišku viskas priklauso nuo konkrečio situacijos.
Nuo išduotu sąlygų nukrypti negalima, geriau yra jas patikslint iki darant, negu po to įrodinėti, kad ne "kupranugaris" esi.
Kad mano bustas priims atliktus darbus tikiu, o vat su Lesto yra biški kitaip. Jums išduotose pasijungimo sąlyguose turi būti punktas: pateikti pažymą iš VEI, kad įrenginiai (atlikti darbai) atitinka norminius aktus. Kad gauti pažymą iš VEI, jiems reiks pateikti matavimo protokolus, o čia jau reikia atestuotos įmonės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smalsusis: 05 kovo 2015 - 20:23