Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

Mielosios mano bendrazyges - zygiuojam i nauja tema, labai tikiu, kad dazniau rinksimes pasidziaugti - nei su liudnom naujienom.

Visas apkabinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(catina @ 2006 04 03, 22:45)
Kaira, nusiramink - nieko ta mastopatija nereiskia. Tik ypatingais atvejais is to vezines lasteles issivysto, bet tai tikrai ne taisykle. Tiesiog pasitikrinti kartas nuo karto reiketu, kad laiku ta liga "suciupti", jei taip lemta butu, bet mastopatija tikrai nera nei jokia priesvezine stadija.



Ačiū, kad nuraminai. Nes tiek daug moterų serga krūties vėžiu, kad net baisu darosi... O kai vis galvoji, kad ir tu visai kažkur ant ribos, tai visai ne kas. Niekas nėra apsaugotas, suprantu tą, bet vis galvoju, kad dar vaikai visai maži, reikia dar jiems manęs.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2006 04 04, 21:32)
Ačiū, kad nuraminai. Nes tiek daug moterų serga krūties vėžiu, kad net baisu darosi... O kai vis galvoji, kad ir tu visai kažkur ant ribos, tai visai ne kas. Niekas nėra apsaugotas, suprantu tą, bet vis galvoju, kad dar vaikai visai maži, reikia dar jiems manęs.

Na jau tikrai,iš kur tokios juodos mintys.Net ir turint tokią diagnozę nešauna į galvą,o su mastopatija doh.gif g.gif Taigi čia kaip koks lėtinis apendiksas,ne baisiau mirksiukas.gif Nuo to žmonės nemiršta.Taip,kad geriau šokolado plytą suvalgyk ir gal nevertėtų skaitinėt tokių temų,jei pesimist.žiūri.Mano mama yra tokių pažiūrų:kai tik parodo kokius ligonius per TV,tuoj ir sau taiko schmoll.gif Taigi taip beblusinėjant galima prisišaukt bet kokią ligą,jos tik ir laukia tokių klijentų...Mano dukrytė,kai pradėjo lankyt darželį(rugsėjo mėn.)tai kosėjo 3 mėn.Darėm visokius tyrimus,tai ir alergiją dulkėm,ir bronch.astmą pripažino.Dar ten bandė inkstus tirt,dar kažką ...O kai vaikas pats užsimanė į darželį,nustojo verkt,tai ir ligos išgaravo,žygiuoja kaip didelė,jau antras mėnuo lotuliukas.gif Vadinasi,streso pasėkmės liūdnos-kuo daugiau teigiamų emocijų ir iš nieko reik įžvelgt gerąją pusę thumbup.gif Linkiu ir rūškaną dieną nusišypsot ir pasaulis nusišypsos tau... 4u.gif
Atsakyti
Pasiguosiu ir aš 4u.gif Beveik prieš 2 metus vyrui išoperavo melanomą. Pernai jokių pakitimų nebuvo, o šiemet - pakitimai ir plaučiuose ir kepenyse. verysad.gif Šiandien vėl eina pas gydytoją, nebežinau ir ką galvoti.
Atsakyti
Mergaitės tema pratęsta čia: Onkologinės ligos 4:
http://www.supermama...0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 05 balandžio 2006 - 09:13