Įkraunama...
Įkraunama...

Mėnesinių reguliarumas

Apklausa: Ar mėnesinės pas jus reguliarios ar ne? (37 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man iskilo toks klausimas, pas mane mm labai nereguliarios, na, viena menesi atrodo laiku ateina, kita veluoja savaite ir pn.
Iskilo klausimas kiek procentu moteru mm sulaukia laiku?

P.S prasau neatsakinėti tų, kurios naudoja KT kad sureguliuotų mėnesines..
Atsakyti
Paauglystėj buvo itin nereguliarios, dabar daugmaž susitvarkė ir būna plius minus kelios dienos (kas susideda į savaitės amplitudę biggrin.gif). Šiek tiek gal pavydu moterims, kurioms viskas veikia "kaip laikrodukas", bet iš kitos pusės, pažinus savo kūną iš kitų ženklų galima atspėt, kada jau. Pvz. aš visada dieną prieš jaučiu, kad jau...
Atsakyti
aha, man ir pavydu isgirdus kad "ta pacia diena ir net beveik ta pacia valanda", kai pati, keliom dienom veluojant imi nervuotis, galvot, kad gal ne siaip veluoja ir pan..
Atsakyti
kaip pradejau sirgt tai iki po siol nesusireguliuoja biggrin.gif .Pries kontraceptiku vartojima budavo,kad ir tris menesius laukdavau,dabar po du menesius laukiu doh.gif .Ir net nejauciu jokiu simtomu kada jos gali prasidet,nei skausmu,nieko. schmoll.gif
Atsakyti
Ilgą laiką buvo reguliarios, o dabar praktiškai kas antrą kartą skiriasi daugiau nei savaite... Ir neaišku kodėl g.gif
Atsakyti
niekada nebuvo reguliarios, kartais ilgą laiką nesulaukdavau (per nervus tuos matyt) doh.gif tik visa laimė būna įspėjimieji ženklai lada jos ruošiasi ateit rolleyes.gif
Atsakyti
+-2dienos
Atsakyti
pas mane irgi nereguliarios,viena menesi taip kita taip ( dabar turiu laime nes ju nera ) smile.gif o siaip taip diena pries menesines tai labai pilva skauda tai net ziauru doh.gif
Atsakyti
o pas mane nuo pirmos mm dienos praeina lygiai 30 dienu iki kitos pirmos mm dienos. Seniau buvo savaites paklaida, bet nuo 20 metu kazkur pasidare lygiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heide_Aitra: 07 spalio 2009 - 05:58
pas mane reguliarios ax.gif kas 28 d. daugmaž ax.gif
Atsakyti
pas mane nuo pat pradziu ju atsiradimo irgi nereguliarios verysad.gif aisku, kai geriau KT, viskas buvo gerai. bet tik nebegeriu - ir vel palaida bala - kada nori tada atsiranda doh.gif man viena menesi is vis gali nebuti, tada kita atsiras tuo pat metu kaip ir pries tai buvusi menesi doh.gif vienu zodziu, solidarizuojuosi prie jusu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2009 10 07, 11:28)
pas mane nuo pat pradziu ju atsiradimo irgi nereguliarios  verysad.gif aisku, kai geriau KT, viskas buvo gerai. bet tik nebegeriu - ir vel palaida bala - kada nori tada atsiranda  doh.gif man viena menesi is vis gali nebuti, tada kita atsiras tuo pat metu kaip ir pries tai buvusi menesi  doh.gif  vienu zodziu, solidarizuojuosi prie jusu  mirksiukas.gif


Gera tema pradejot, mane irgi si problema kamuoja- gal SIOLAIKINIS MOTERU TEMPAS kaltas?
Kai naudojau KT, viskas reguliariai irgi buvo, dabar jau metai nebenaudoju, tai labai skirtingai, dazniausiai nezinau, kada susirgsiu sad.gif
Atsakyti