Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Miegantys mažyliai"

QUOTE(ŽuvelėNEauksinė @ 2009 10 04, 23:18)
visškai sutinku drinks_cheers.gif
man irgi šita  thumbup.gif  thumbup.gif



o man idomu ar mamytes idejusios sia nuorauka vyras zino g.gif nes maniskis ne uz ka neleistu jo tokio det, na ir apskritai jis pries demonstarvimasi 4u.gif
Atsakyti
ui
user posted image
Atsakyti
na, ir aš po ilgos ilgos pertraukos prisijungiu prie "fotografių"... blush2.gif

*meduota*- "ui" tai čia reiškia fui oj ar ojoj? lotuliukas.gif

man asmeniškai kol kas mieliausia nuotraukėlė , nors ir pritariu nuomonei, kad surežisuotos nėra pačios pačiausios, bet ši kažkaip prie širdies. dar taip gražiai suvystyti wub.gif

user posted image

Vicious Vici - drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 10 04, 23:05)


Kažkaip nesižiūri. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 10 04, 21:54)
protingiausia yra įvertinti būtent ne buitines foto, o tas, prie kurių žmonės daugiau dirbo, kad mūsų akiai būtų maloniau į jas žiūrėti, kad stebėtumėmės kiek mamų ar tėvų yra šaunių ir kaip turi pasitempti tikri fotografai, kad vis dar turėtų iš ko duoną valgyti smile.gif

visiškai sutinku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 10 04, 23:05)

tokia visiskai salta salta nutrauka... negera jausma kazkoki pazadina, nesinori net sakyt garsiai su kuo siejasi... unsure.gif nu dar bent ne juoda balta butu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazaaudrute: 05 spalio 2009 - 05:36
QUOTE(Strielka @ 2009 10 04, 20:07)
man sita nerali, tikrai kad kopijos dvi guli  biggrin.gif



gerule thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 10 04, 21:54)
aš tai manau, kad dauguma vaikų yra gražūs ir gražiai miega, todėl protingiausia yra įvertinti būtent ne buitines foto, o tas, prie kurių žmonės daugiau dirbo, kad mūsų akiai būtų maloniau į jas žiūrėti, kad stebėtumėmės kiek mamų ar tėvų yra šaunių ir kaip turi pasitempti tikri fotografai, kad vis dar turėtų iš ko duoną valgyti smile.gif

drinks_cheers.gif Būtent, visose nuotraukose man vaikučiai labai mieli wub.gif Bet atiduodant balsus, aš nusistatysiu tam tikrus prioritetus mirksiukas.gif
Atsakyti
VV, pritariu nuomonei dėl vertinimo, tai manau, ko gero logiškiausias būdas... smile.gif

Nors aš dar neapsisprendžiau, kuriais aspektais remdamasi vertinsiu... Ko gero kažkokį kokybės ir buitiškumo santykį paimsiu. "Studijinės", kur fonas baltas atima šiek tiek jaukumo, o "naminės", kur trūksta kokybės ir gero fono, taip pat nežavi. Vat reiks kažkaip ir balansuoti. Faktas tas, kad norisi įvertinti tas, kurios įdėjo daugiau pastangų, negu tik "spragt" ir yra. Nebent dar ta atskira kategorija nuotraukų, kuriose vaikai įamžinti juokingose pozose, nes nėra kada galvoti nei apie foną, nei apie kadro kampą (kur sukelia šypseną) biggrin.gif

Man kol kas favoritė yra Laurutė, vien dėl kojyčių, sužavėjo be proto. wub.gif Ir tie plaukučiai. rolleyes.gif Dvelkia šiluma, nors ir "studijinė"...

O tai mergytei lūpos tikrai nepadažytos, čia tiesiog ryški nuotrauka (beje, labai graži nuotrauka) ir šiap būna gi vaikų kaip padažytų. Pvz. mano dukrytės tai blaksteinos ilgos ir ryškios, visi juokauja, kad dažau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 05 spalio 2009 - 08:31
QUOTE(baltė @ 2009 10 05, 09:09)
Man kol kas favoritė yra Laurutė, vien dėl kojyčių, sužavėjo be proto.  wub.gif Ir tie plaukučiai.  rolleyes.gif Dvelkia šiluma, nors ir "studijinė"...

net ėjau žiūrėti kuri ten laurutė, nu tikrai nuostabi foto smile.gif net mintys negeros kyla, kad gal iš interneto blush2.gif biggrin.gif

o iš arti, tai man dar šita visai nieko:
http://www.supermama...p...&phid=18308

o šiaip tai man asmeniškai kai kurie kūdikiai iš per daug arti pritraukti, keistai atrodo, per daug susiraukę, išsižioję nesimpatiškai ir pan., suprantu, kad labai mažučiai ir turi tokie būti ir visa kita, bet nėra jie žavūs ax.gif manau, kad tokios foto tik saviems, o ne konkursams
Atsakyti
wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

gražu, tik per daug "nublicinta", labai gelbsti jog padaryta nespalvota smile.gif
user posted image

user posted image

vaikutis labai gražus, tik tėvelio kojos atima šiek tiek estetikos. Kita vertus, matosi kad tėvelis, ne mama smile.gif
user posted image


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 10 05, 07:48)



gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti