Įkraunama...
Įkraunama...

Geras instruktorius Kaune

Labas,
Gal kuri turit Lino iš Zebro telefoną? Kažkokį radau - 867022217, ar teisingas? Gal šiuo metu kuri mokinatės pas jį, koks jo užimtumas gal žinot? Iš anksto ačiū už atsakymus.
Atsakyti
Sveiki. Parekomenduokit gerą instruktorių, kuris turės ne tik kantrybės, bet noro ir sąžiningai išmokins o ne temps gumą, tarsi važiavimai būtu neribojami. Savotiškai, geras tas mano instruktorius. Čia tik aš kalta, kad neturiu daug pinigų, pirkti papildomus važiavimus non stop
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2017 04 20, 09:46)
Sveiki. Parekomenduokit gerą instruktorių, kuris turės ne tik kantrybės, bet noro ir sąžiningai išmokins o ne temps gumą, tarsi važiavimai būtu neribojami. Savotiškai, geras tas mano instruktorius. Čia tik aš kalta, kad neturiu daug pinigų, pirkti papildomus važiavimus non stop


Rekomenduoju instruktorių iš ''Auto ABCDE'' Audrių. Kantrus, ramaus būdo, išsaamiai ir suprantamai paaiškina kas neaišku ar nesupranti. smile.gif smile.gif
thumbup.gif thumbup.gif
Kas nori išmokti vairuoti ir labai gerai pasiruošti vairavimo egzaminui šis instruktorius kaip tik toks.
Atsakyti
QUOTE(viktorytea @ 2017 04 22, 08:45)
Rekomenduoju instruktorių iš ''Auto ABCDE'' Audrių. Kantrus, ramaus būdo, išsaamiai ir suprantamai paaiškina kas neaišku ar nesupranti.  smile.gif  smile.gif
thumbup.gif  thumbup.gif
Kas nori išmokti vairuoti ir labai gerai pasiruošti vairavimo egzaminui šis instruktorius kaip tik toks.

Jis per abi mokyklas dirba? Su kokia greičio dėže?
Atsakyti
As mokiausi D. Mikulio imoneje, o praktines vairavimo pamokos buvo pas pati D.Mikuli. Pats geriausias instruktorius visame Kaune, kantriai mokina, visas klaidas isaiskina, duoda protingu pamoku, loginio mastymo. Kitokio instruktoriaus Kaune nerasite, arba labai ilgai uztruksite beiskodami.
Atsakyti
QUOTE(cork-opera @ 2017 09 04, 16:06)
As mokiausi D. Mikulio imoneje, o praktines vairavimo pamokos buvo pas pati D.Mikuli. Pats geriausias instruktorius visame Kaune,  kantriai mokina, visas klaidas isaiskina, duoda protingu pamoku, loginio mastymo. Kitokio instruktoriaus Kaune nerasite, arba labai ilgai uztruksite beiskodami.

Wow! Mano klasiokas. bigsmile.gif
Atsakyti