Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

sveikos mergaites:)

sakykit is patirties, kas daresi ziema OP, kaip gijo, kaip i lauka isejus jausmas? Noreciau sausi jau darytis, nes neistversiu iki pavasario doh.gif bet kazkaip pagalvoja, kad gal ziema saltis blogai gali veiktii lauka isejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2009 10 27, 14:45)
Neringa25, o galiu paklausti, Jums dare atvira operacija ar uzdara? 4u.gif


atvirą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 10 27, 17:22)
sveikos mergaites:)

sakykit is patirties, kas daresi ziema OP, kaip gijo, kaip i lauka isejus jausmas? Noreciau sausi jau darytis, nes neistversiu iki pavasario  doh.gif bet kazkaip pagalvoja, kad gal ziema saltis blogai gali veiktii lauka isejus g.gif

man atrodo, blogiausia yra vasarą, ypač per karščius. O rudenį geriausia. Žiemą taip pat neturėtų būti blogai 4u.gif

Neringa, gal tu galėtum man į AŽ papasakoti kaip tau viskas buvo nuo pradžių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katka @ 2009 10 27, 23:05)
man atrodo, blogiausia yra vasarą, ypač per karščius. O rudenį geriausia. Žiemą taip pat neturėtų būti blogai  4u.gif

Kiek skaiciau chirurgu pasisakymu tai ziema sausas oras gali dirginti nosi. Ruduo manau butu tinkamiausias, nes reikia vengti saules bent 6men ir akiniu negalima nesioti bent 6men.
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 10 28, 02:21)
Kiek skaiciau chirurgu pasisakymu tai ziema sausas oras gali dirginti nosi. Ruduo manau butu tinkamiausias, nes reikia vengti saules bent 6men ir akiniu negalima nesioti bent 6men.

Negalima akiniu doh.gif Rimtai juk, net nepagalvojau...reikes jaukintis lesius... doh.gif
p.s cia VILTE20, pakeiciau nicka

Darysiuos kita rudeni, jei niekas nesikeis smile.gif
Atsakyti
Turiu pasiūlymą smile.gif kai kitą temą kursite, gal galėtumėte surašyti sąrašiuką, pas kokius chirurgus kas operavosi, nes kai skaitau senas temas taip pasimetu, o susirinkti svarbią informaciją norisi teisingą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2009 10 28, 14:45)
Turiu pasiūlymą  smile.gif kai kitą temą kursite, gal galėtumėte surašyti sąrašiuką, pas kokius chirurgus kas operavosi, nes kai skaitau senas temas taip pasimetu, o susirinkti svarbią informaciją norisi teisingą  ax.gif

Kažkada senai buvo jau, rodos, toks pasiūlymas, bet ne visos merginos nori įsiamžinti pirmame puslapyje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Proud_Mommy @ 2009 10 28, 11:04)
Negalima akiniu  doh.gif Rimtai juk, net nepagalvojau...reikes jaukintis lesius...  doh.gif

3 mėn draudžiama, o po 3 mėn, jei reikia, galima dėvėti akinius su silikoniniais spaustukais (ar kaip ten juos pavadint). Nors aš pati nenešiojau 6 mėn ar net ilgiau, kadangi skaudėdavo nugarėlę užsidėjus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 28 spalio 2009 - 14:10
Tuomet gal galite priminti kas darėsi pas Kaikarį (kad žemuogė, tai tiksliai žinau) ir dar pas Vikšraitį, jei nenorite čia rašyti, lauksiu į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2009 10 28, 15:16)
Tuomet gal galite priminti kas darėsi pas Kaikarį (kad žemuogė, tai tiksliai žinau) ir dar pas Vikšraitį, jei nenorite čia rašyti, lauksiu į až  4u.gif

Pas S.Viksraiti daresi Bute, Archideja, Kita, vaikinas vienas neseniai daresi (nepamenu nicko)
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2009 10 28, 21:20)
Pas S.Viksraiti daresi Bute, Archideja, Kita, vaikinas vienas neseniai daresi (nepamenu nicko)

Labai dėkui 4u.gif
Atsakyti
as ryt skambinu Viksraiciui, tarsiuos del konsultacijos pirmadieniui, jei pasiseks, nes planuojam Kauna aplankyti, ne paciais geriausiais norais gaila sad.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 10 28, 21:06)
as ryt skambinu Viksraiciui, tarsiuos del konsultacijos  pirmadieniui, jei pasiseks, nes planuojam Kauna aplankyti, ne paciais geriausiais norais gaila sad.gif

O, as pirmadieni apziurai esu uzsirasiusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 28 spalio 2009 - 22:24