Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

jeigu rasi koki buda, parasyk butinai, nes as turbut savaite pries op nemiegosiu doh.gif
laikykis kazkaip friends.gif
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2009 11 09, 16:01)
unsure.gif parasysiu as...man operacija 11 diena,o sianakt net pusvalandziui negalejau uzmigt..gal kas zino kokiu budu,kaip nusiramint?smile.gif

Gal gydytojo reikėjo paklausti kokius raminamuosius homeopatinius vaistus vartoti galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2009 11 09, 17:01)
unsure.gif parasysiu as...man operacija 11 diena,o sianakt net pusvalandziui negalejau uzmigt..gal kas zino kokiu budu,kaip nusiramint?smile.gif

Angelinka,buk rami ,nosyte db tavo gali but tik grazesne ,sugadint nebera kur net,ir manau daktarai des visas pastangas,kad nosyte kuo grazesne padarytu,patys lauks gero rezultato!
Man kita savaite operacija,zodziu sveiksim drauge..... 4u.gif Tiu bent gali but rami ,kad tau operacija atliks tikrai geras chirurgas turintis daug patirties ir t.t,o va man tikrai baisu,kartais pamastau gal mano chirurgui isties blogai sekasi tvarkyt nosytes...
Beje,Angelinka, cia tau bus trecia op?

Atsakyti
Maniau man dabar greičiausiai nusimato op, bet mane, matyt, pamiršo doh.gif

Na, merginos, jums gerai - pora dienų beliko, greičiau viskas baigsis. Labai linkiu jums abiems kuo didžiausios sėkmės 4u.gif kad viskas kuo puikiausiai pavyktų, kuo greičiau atsigauti po op 4u.gif nekantriai lauksiu pasakojimų po op.

Aš vėliau įdėsiu savo nuotraukas, parodysiu kaip mano nosis atrodo, nes kuo toliau, tuo labiau mane ji nervina. Paskolinau draugei fotoaparatą į kelionę, tik į savaitės galą atsiimsiu.
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Esu visiskai naujoke siame forume, taciau sia tema seku jau senokai.. Perskaiciau visas zinutes, ir beveik jauciuosi, kaip sava smile.gif As taip planuoji savo nosies korekcija, tiesa sakant, tai jau net ir sutarta laika turiu, tik kad mano visos konsultacijos vyko internetu, nes gyvenu uzsieni. As planuoju pakoreguoti tiktai nosies galiuka, tesingiau ji truputi pakelti ir susiaurinti. Chirugas is kato pareiske savo nuomone, kad tokios operacijos man bus negana, pasiekti norimam rezultatui ir pasiule visos nosies pilna rekonstrukcija blink.gif Taciau as atkakliai kartojau, kad ne ne ne, parodziau keleta su kompiuteriu sumontuotu savo nauju nosyciu, na ir tuomet jis sutiko su mano norimu variantu. As norejau paklausti, ar esat kas nors daresi vien tik nosies galiuko korekcija? Kaip vyko gijimas, ar buvo melyniu ir po kiek laiko pasalino pleistrus? Labai lauksiu atsakymu biggrin.gif smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragollina @ 2009 11 09, 19:46)
Angelinka,buk rami ,nosyte db tavo gali but tik grazesne ,sugadint nebera kur net,ir manau daktarai des visas pastangas,kad nosyte kuo grazesne padarytu,patys lauks gero rezultato!
Man kita savaite operacija,zodziu sveiksim drauge..... 4u.gif Tiu bent gali but rami ,kad tau operacija atliks tikrai geras chirurgas turintis daug patirties ir t.t,o va man tikrai baisu,kartais pamastau gal mano chirurgui isties blogai sekasi tvarkyt nosytes...
Beje,Angelinka, cia tau bus trecia op?


Dekui labai uz palaikyma Fragollina!!Zinau,kad chirurgas geras,bet vistiek,tiek kanciu patyrus negaliu nurimt,visgi 3 operacija!!jauciuosi kaip koksmichalas jacksonas,vargselis,amzina atilsi..vat 3 naktis skaityk beveik nemiegojau..Issimaudysiu ir keliausiu i ligonine dabar..geros tau operacijos,gero sveikimo...pranesk kai sekesi!! 4u.gif

Visoms merginoms dekoju uz palaikyma ir patarimus..Jei ne sis forumas,turbut net nebuciau ryzusi 3ajai operacijai.. rolleyes.gif
Atsakyti
Angelika didziausios tau stiprybes ir kad viskas butu labai labai gerai mes visos su tavimi laikykis 4u.gif Ir lauksim is taves ziniu kaip tu laikais smile.gif
Atsakyti
Angelinka, laikau kumstukus uz tave mellow.gif
lauksim griztancios 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tarsiux @ 2009 11 11, 00:47)
Labas vakaras  smile.gif Esu visiskai naujoke siame forume, taciau sia tema seku jau senokai.. Perskaiciau visas zinutes, ir beveik jauciuosi, kaip sava smile.gif As taip planuoji savo nosies korekcija, tiesa sakant, tai jau net ir sutarta laika turiu, tik kad mano visos konsultacijos vyko internetu, nes gyvenu uzsieni. As planuoju pakoreguoti tiktai nosies galiuka, tesingiau ji truputi pakelti ir susiaurinti. Chirugas is kato pareiske savo nuomone, kad tokios operacijos man bus negana, pasiekti norimam rezultatui ir pasiule visos nosies pilna rekonstrukcija  blink.gif  Taciau as atkakliai kartojau, kad ne ne ne, parodziau keleta su kompiuteriu sumontuotu savo nauju nosyciu, na ir tuomet jis sutiko su mano norimu variantu. As norejau paklausti, ar esat kas nors daresi vien tik nosies galiuko korekcija? Kaip vyko gijimas, ar buvo melyniu ir po kiek laiko pasalino pleistrus? Labai lauksiu atsakymu  biggrin.gif  smile.gif  biggrin.gif



sveika prisijungusi drinks_cheers.gif

jei ne paslaptis, kada tau op ir koki daktara pasirinkusi esi?
mano op sausio 21 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BoruzheMamuzhe: 11 lapkričio 2009 - 12:20
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 11 11, 11:49)
Angelinka, laikau kumstukus uz tave  mellow.gif
lauksim griztancios  4u.gif
Papildyta:
sveika prisijungusi  drinks_cheers.gif

jei ne paslaptis, kada tau op data ir koki daktara pasirinkusi esi?
mano op sausio 21 d.



Mano op. numatyta gruodzio 21d., pas Viksraiti. Tik man truputi keista, nes as net neisivaizduoju, kaip viskas vyks.. g.gif nes konsultacija numatyta pusvalandi pries operacija, gal tuomet man ir atliks visus tyrimus.. g.gif tiesa, operacija vyks tik su vietine nejautra. Beje, turejau dar viena klausima toms, kurios jau turejo op, ar teko nutraukti kontraceptiniu gerima? Nes man tai labai aktualus klausimas ax.gif
Atsakyti
Oi oi, aš tikriausiai net ir tik nosies galo korekcijos nenorėčiau su vietine nejautra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katka @ 2009 11 11, 14:10)
Oi oi, aš tikriausiai net ir tik nosies galo korekcijos nenorėčiau su vietine nejautra  blink.gif




O kodel? Kiek as zinau, na bent jau is to, kai susirasinejau su kitais daktarais, tai man rase, kad vis tiek uzmigdo, tik ne narkozes budu, tu miegi ir nieko nejautis, nes ta vieta nuskausminta... Na bet as tiksliai nezinau. Parasiau savo daktaro ir tiksliai paklausiau, kaip jie ten daro. Tai dabar laukiu atsakymo... Kadangi gyvenu ne lietuvoj, tai man dar sunkiau su tom konsutacijom... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarsiux @ 2009 11 11, 13:22)
Mano op. numatyta gruodzio 21d., pas Viksraiti. Tik man truputi keista, nes as net neisivaizduoju, kaip viskas vyks.. g.gif nes konsultacija numatyta pusvalandi pries operacija, gal tuomet man ir atliks visus tyrimus.. g.gif tiesa, operacija vyks tik su vietine nejautra. Beje, turejau dar viena klausima toms, kurios jau turejo op, ar teko nutraukti kontraceptiniu gerima? Nes man tai labai aktualus klausimas  ax.gif

Man keista, kad konsultacija likus pusvalandziui iki op blink.gif Man atrodo, kad tyrimu rezultatu nespes paruost, nespesit net su dr. aptart dar karta operacijos detales - manau, jis vis gi turetu tavo nosies galiuka pamatyt naturoj, o ne tik foto. gal is foto ne viskas matosi, ne viska ivertins pries op. Geriaus uzsirasyk pries savaite iki op. i tyrimus ir konsultacija pas dr.
Atsakyti