Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2010 01 04, 14:48)
nes kiek as zinau, tai Lioton nuo giluminio venu issipletimo naudojamas  blink.gif  bent jau nestumo metu as tepiausi savo kojulkas smile.gif

o del grozio, tai speju, kad ir as busiu graziau nei grazi, po op, nors man ir atvira darys, bet sake, kad melynes ne nuo to priklauso  doh.gif  man planuoja daug ka daryti....  unsure.gif  pats daktaras sake, kad padirbeti reikes  blink.gif 

kaip reiks vaika priziureti po op????  g.gif  juk jis nores man paciupineti gipsa,  ir dar ne viena karta per diena  doh.gif  doh.gif  doh.gif
idomu, kaip su svoriu kelimu, galima kelti ar negalima? gal kas zino tiksliau?

idomu pasidare pas kokio gyd.darysies op savo?as rytoj keliauju pas gyd.tarsiuosi del tikslios datos,noreciau sausio 19 ar 20 dienomis.tikiuosi dar priims mane jis siomis dienomis.beje turiu klausimeli del kontraceptiniu,ar jos itakos jokios nedaro gal susidurete kasnors su sita problema.
Atsakyti
bijau tau sumeluoti, bet kazkur is pasamones plaukia informacija, kad kontraceptikai daro itaka, butinai pasiklausk!!!! kai man neaktualu buvo, tai as neklausiau. Tik zinau, kad op nedaro jei buna tuo metu menesines
as darysiuos pas Viksraiti, Kaune. Siandien jau avansa pervedziau, tai dabar jau tikrai nebus kur trauktis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2010 01 05, 20:27)
Siandien jau avansa pervedziau, tai dabar jau tikrai nebus kur trauktis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai jau tikrai dabar jau nebegalesi persigalvoti biggrin.gif
Atsakyti
tai jau panasiai lotuliukas.gif

idomu, kaip musu mergaites po op gyvena? nebeuzeina jau cia.... matyt viskas gerai su ju nosiukais 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos, o jus tik tarpusavy bendraujat?
i naujokes neatkreipiat demesio verysad.gif kaip ir uzdaviau klausima...
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2010 01 06, 04:15)
merginos, o jus tik tarpusavy bendraujat?
i naujokes neatkreipiat demesio verysad.gif  kaip ir uzdaviau klausima...

Manau, kurios duoda prisijungimo duomenis, kur foto kelti, šiuo metu čia neužsuka, dėl to taip ir gavosi smile.gif parašyk į až Honey arba Ange (daugiau iš senbuvių nepamenu) 4u.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau uzsirasiau pas SV i konsultacija sausio 18 dienai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Proud_Mommy: 06 sausio 2010 - 17:43
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 01 06, 17:43)
Na va, pagaliau uzsirasiau pas SV i konsultacija sausio 18 dienai smile.gif



na, tai jau puse darbo biggrin.gif
o as siand veziojau vaikus i Kauna pas homeopate, tai pirma kart labiau patiko, siandien, kazkaip apie ora kalbejo daug.... uz 100 Lt doh.gif lotuliukas.gif

ziuriu duodam Kaunui uzdirbti vis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ingira @ 2010 01 06, 04:15)
merginos, o jus tik tarpusavy bendraujat?
i naujokes neatkreipiat demesio verysad.gif  kaip ir uzdaviau klausima...




visos cia buvom naujokes mirksiukas.gif
pasitikrink zinutes savo ir sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BoruzheMamuzhe: 06 sausio 2010 - 19:12
siandiena susitariau sausio 20d. operacija darysiuosi,o del kontraceptiniu pamirsau paklausti,bet gydytojas sake pries op.daryti viska gali ka darai visa laika.dave meginuka dermatix randui tepti,nes darys atvira op.ir kreiva pertvara yra tai reikes tiesinti.dar kolkas negalvojua apie op.tegul laikas bega ir ateis ta diena smile.gif
Papildyta:
Kita gal kartais zinai del kontraceptiniu.ar jos veikia kaip nors op?ar daktaras nievienai nieko nemineji del to?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 01 06, 17:43)
Na va, pagaliau uzsirasiau pas SV i konsultacija sausio 18 dienai smile.gif

Kada planuoji operaciją? smile.gif
Atsakyti
Taip, ir aš susimąsčiau apie kontracepciją biggrin.gif gal reikėtų tą mėnesį praleist ir visai nevartot? g.gif
Matot, aš tikėjausi, kad man op greičiausiai bus, o dabar visos išsioperuos ir aš būsiu paskutinė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katka: 06 sausio 2010 - 22:33
kiek is bendro isprusimo zinau, kad KT tirstina krauja g.gif bet man irgi nieko SV neminejo ir neklause, vartoju ar ne, ti gal ir neturi jokios itakos g.gif bet as, speju, del sventos ramybes, praleisciau ta men blush2.gif
Atsakyti