Įkraunama...
Įkraunama...

Zirzimo priepuoliai

QUOTE(vilke @ 2005 10 10, 21:39)
Mano suneliui 2 men. ir prasidejo jam kazkokie zirzimo priepuoliai. anksciau, jei verkdavo, tai tik su reikalu - ar tai pilva pucia, skauda, ar valgyt nori, ar pampersa keiti ir nepatinka, ar rengi. o dabar tai kazkokie oziai, nebesuprantam su vyru. buna buna geras, paskui pradeda zirsti ir nebesustoja - galvojau gal pilvas, bet kad nepurpsi, nors ir espumisano suduodu ir babynos del visa ko. bet nieko. isizirzi tiek, kad nurimsta tik ijungus siurbli  doh.gif tada ziovauja ir migdosi. anksciau tai beklausydamas siurblio uzmigdavo, isjungi siurbli ir toliau miega, o dabar tai isjungi siurbli ir pabunda, ir vel kaip uzvestas zirzia. gerai, kai tie zirzimai diena ar vakare iki 22 valandos. o jei nakti?..
zodziu nebesuprantu as savo vaiko. ir niekas jam tada netinka 0 nei ant keliu, nei gulet, jei paimi ant ranku ir vaikstai, trumpam tinka, be paskui vel zirzia. jei paguldai, tai isvis rekt pradeda.
gal kam taip irgi buna? gal gydytojams skundetes? gal ka patarsit?..

Suprantu jus kuo puikiausiai.Mano suneliui dar tik menesiukas.o jau nuo 2,5sav prasidejo neramumai ir diena,ir nakti.Pradejom lankytis pas gydytojus,vakarais vazineti pas budincius gyd,bet...Stai vakar apsilankem pas neorologa,bet ir ziurint galvyte per kompa nieko nepasake,nes mazius klyke.Tada nusiunte pas ausu gyd.,cia ta pati situacija,klyksmai sauksmai,ausu bugnelis tvinkcioja,tad vel nieko doro nepasake,tik tiek,kad viena nuo kitos skiriasi,tad israse lasiuku.Si naktis dar buvo bemiege,bet tikiuosi,sia nakti bus ramesnis,nors nesu isitikinusi,kad cia ausu uzdegimas.Pirmad.laukia vizitas pas gastroendrinologa,o veliau pas nefrologa.Vienu zodziu.........
Atsakyti
jau ir mes susidūrėm su zirzimo problema doh.gif bet dažniausiai vaikas verkia ryte. Ir pavalgiusi dukrytė būna ir sausa, bet vis tiek verkia... Viskas užtrunka apie pusvalandį, po to šiaip ne taip nusrimsta ir pamiega... nežinau su kuo viskas susiję, bet kartojasi dėsningai
Atsakyti
Aha, mums irgi taip yra doh.gif , dabar 5 mėn mažylei. anksčiau gulėdavo viena lovytėj žaisdavo, o dabar be mamos nenori būti, zirzia net cypia doh.gif O kai paimi ant rankų, tai jau nebepaguldysi cry.gif cry.gif cry.gif kartais nieko nepadeda, net nešiojimas ant rankų kap pradeda cypti, o pavalgiusi, sausa. tai tada guldau miegoti. Aišku pradžioje būna daug cry.gif cry.gif , bet užmiegam ax.gif
Atsakyti
Mano pypliukui irgi 2 mėn. Vaikas zirzia kaip kamanius, verkia, kartais net užsiklykia. Ir pasirodo visa tai tik dėl to, kad miegelio nori cry.gif Tada tenka įmesti į vežimą ir lėkti į lauką. Arba paguldyti į lovytę, švelniai niūniuoti ir glostyti galvytę wub.gif
Atsakyti
zirzimas prasidėjo nuo 4 mėnesio, tai dabar kasdienis palydovas doh.gif
Atsakyti
Mum irgi atrodo zirzimai uzeina.(1,5men.)
Pvz. siandien nakti visa prazirze, lyg ir neverkia, bet vis kreksi kazko ir rankytem kojitem masikuoja. Tai galu gale paryciais susiprotejau ji suvystyti kad pats sau netrukdytu miegoti thumbup.gif , ir suveike miegojo kaip niekur nieko.
O del zvakuciu....jau 3 kartus bandziau...atrodo ir labai svelnai stengiuosi ja ikisti, bet matyt mano vyruki ne priesirdies kai uzpakaliuka krapsto. Nes su tais bandymais dar pablogindoavau padeti, vaikas tiesiog uzsiklykdavo blink.gif zvakute nes nespedavo aptirpti ir leke atgal nuo to rekimo ir itempimo schmoll.gif
Kazi ar kam taip yra buve g.gif ?
Atsakyti
O mano lelyte zirzia visa diena jei nekreipi i ja demesio visada reikia kalbinti sypsotis o kai palieki viena tai jau girdi kaip kniaukia doh.gif
o didziausia problema buna kai atsikelia per miegus rekdama ir negali nuraminti rekia atrodo kad ka nors susapnuoja baisaus.
Atsakyti
gal pilvelio diegliai? ar ausyte skauda? dvieju menesiu kudikelis dar per mazas, kad zirztu ir verktu "del nieko"- nebent butu padidejes dirglumas (pasikonsultuokit su vaiku neurologu) , o tai reiskia, kad jo nervine sistema dar nesusiformavusi, taigi ir cia priezastis yra... ieskokit, kas negerai, laikykites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikutis: 01 rugpjūčio 2007 - 13:17
Mano mažutė rėkia per miegus tik tada kai labai sušyla. O vakarais mėgsta pazirsti kad paimčiau ant rankų ir prieš miegeli pasūpuočiau, tai jau savaitė kaip kitaip neužmiega soske.gif
Atsakyti
QUOTE(jogė @ 2007 08 01, 23:39)
Mano mažutė rėkia per miegus tik tada kai labai sušyla. O vakarais mėgsta pazirsti kad paimčiau ant rankų ir prieš miegeli pasūpuočiau, tai jau savaitė kaip kitaip neužmiega soske.gif


che che biggrin.gif vakarinis irzlumas yra normalu, nes kudikis pavargsta nuo dienos ispudziu- garsu, vaizdu, kvapu ir tt, cia turbut daugumai sitaip blush2.gif
Atsakyti
Mano mazylei uzeina tokiu dienu, kad zirzia ir zirzia istisa diena. Kad ka skaudetu nesimato, dantuku lyg tai nesimato. Istisa diena prazaidi, pranesioji, bet vis vien zirzia, nepatenkinta. . . g.gif

Ar daznai jusu vaikeliams buna tokie zirzimai? Gal zinote kaip padeti?
Atsakyti
Oi, gal mažylytė konkrečiai nori? g.gif
Atsakyti