Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlome temas fotokonkursams

QUOTE(Rustė @ 2015 06 12, 15:30)
Atostogų temai dar anksti. Tik tik vasara prasidėjo, o ir orai ne visai jau vasariniai... Čia rugpjūtį tokia tema labai tiktų smile.gif Mes ją pasiliksim ateičiai ir padarysiu konkursą vėliau smile.gif


O gal "(Ne)pavykę kadrai" ? kai spaudžiant fotoaparato mygtuką- vėjas nupučia kepurę, objektas nusičiaudo, ar dalis fotografuojamųjų išsilaksto...
Atsakyti
Tai, kad nepavykę kadrai dažniausiai ištrinami ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2015 06 13, 16:08)
Tai, kad nepavykę kadrai dažniausiai ištrinami ax.gif


na- va- esu kelis pasilikusi- man taip smagu į juos pasižiūrėti ir nusišypspoti...
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2015 06 13, 14:08)
Tai, kad nepavykę kadrai dažniausiai ištrinami ax.gif

drinks_cheers.gif Aš ištrinu be sąžinės graužimo juos biggrin.gif
Atsakyti
Ziurink kokie tie nepavyke kadrai... Jei fokusas ne ten, ar siaip neidomi trinu negailedama, bet tikrai turiu keleta tokiu kur koks nors netiketumas atsitinka... tokias palieku. Ir tureciau su kuo tokiame konkurse dalyvauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2015 06 15, 00:51)
Ziurink kokie tie nepavyke kadrai... Jei fokusas ne ten, ar siaip neidomi trinu negailedama, bet tikrai turiu keleta tokiu kur koks nors netiketumas atsitinka... tokias palieku. Ir tureciau su kuo tokiame konkurse dalyvauti biggrin.gif



drinks_cheers.gif apie tokias ir galvojau...

Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2015 06 14, 23:51)
Ir tureciau su kuo tokiame konkurse dalyvauti biggrin.gif

Būtų keista, jei neturėtumėt. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 15 birželio 2015 - 20:52
O man kažkaip schmoll.gif su tais nevykusiais kadrais....
Atsakyti
Labai norėčiau sudalyvauti konkurse - Mama ir vaikas. Apipinta kartų, be žodžio bendravimo ir jausmų.
Atsakyti
O ar buvo konkursas "Broliai ,sesės"
Atsakyti
"Pro pasaulio langus" fotografuota pro langą,iš balkono ar kazkas tokio :hmApradyme nurodyti kur fotografuota
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Areida: 25 birželio 2015 - 16:12
QUOTE(Areida @ 2015 06 25, 15:07)
"Pro pasaulio langus" fotografuota pro langą,iš balkono ar kazkas tokio :hmApradyme nurodyti kur fotografuota

Gera mintis mirksiukas.gif
Atsakyti