Įkraunama...
Įkraunama...

Naujamiesčio mamyčių pokalbiai

laba laba,
QUOTE(Liniuke @ 2009 11 20, 11:26)
kaip idomiai g.gif nors mazosios laukiam irgi kovo pradzioj, man i dekreta tik 12-28.
o del nesamoniu prisipirkimo - klausk patarimu is mamu su patirtim (cia as mus tokiom laikau  biggrin.gif ) ir patarsim ko gali prireikt, o be ko tikrai apseisi

tai tu žiūriu nuo manęs tik mėnesiuku atsilieki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 11 23, 17:42)
laba laba,

tai tu žiūriu nuo manęs tik mėnesiuku atsilieki ax.gif

aha, tai ir su tavim Vingio parke susitiksim biggrin.gif
gal jau žinot, kas bus?
Atsakyti
Laba diena mergaites!
Atsiprasau, kad taip isiterpiu i Jusu saunu buri... blush2.gif

Jei nesunku, pabalsuokite uz mano dukryte http://www.pushkupus...t/konkursas.php

Foto, dalyvaujanti konkurse, atrodo taip...
user posted image

Didelis ACIU! 4u.gif

Geros visoms dienos! mirksiukas.gif
Atsakyti
iš kur žmonių toks naglumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2009 11 26, 10:02)
iš kur žmonių toks naglumas  biggrin.gif

nu va aš irgi taip pagalvojau doh.gif
Atsakyti
laba,

kaip laikotės?
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2009 11 26, 11:02)
iš kur žmonių toks naglumas  biggrin.gif


ir i az as gavau toki prasyma .... na istryniau tik, bet turbut reiktu konkursu organizatoriams pranesti, kai pradeda lysti su tokiais prasymais visur naglai
mano Benulis man irgi pats graziausias, bet gi pamisimo del savo vaiko ribos turi buti kazkokios

Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 12 08, 17:54)
laba,

kaip laikotės?


mes su mazu tik is Egipto, tai kaip trenkti, nei miegoti eiti, nei pradeti daiktus skalbtis, va sm ilindau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 12 08, 16:54)
kaip laikotės?

O pati kaip laikaisi?

Aš paskutiniu metu daugiausiai medituoju ties klausimu, kodėl daugumos mūsų artimųjų gimtadieniai žiemą... viens po kito...

QUOTE(Monaving @ 2009 12 09, 00:35)
ir i az as gavau toki prasyma .... na istryniau tik, bet turbut reiktu konkursu organizatoriams pranesti, kai pradeda lysti su tokiais prasymais visur naglai
mano Benulis man irgi pats graziausias, bet gi pamisimo del savo vaiko ribos turi buti kazkokios

Kokios dar "pamišimo ribos" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandorita @ 2009 12 09, 17:09)

Kokios dar "pamišimo ribos"  smile.gif


na as manau, kad geriau jei mama pazaistu su savo vaiku, paskaitytu knyga, ar galu gale pasikalbetu, nei siuntinetu laiska visame sm, kad pabalsuotu uz jos vaika ... man tai atrodo nenormalu

tarp kitko, pas mus visi gimtadieniai rudeni biggrin.gif matyt geriausios gimines ovuliacijos vyksta pries, per ir po svenciu lotuliukas.gif va taip as ismasciau kadaise senai senai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2009 12 09, 17:29)
na as manau, kad geriau jei mama pazaistu su savo vaiku, paskaitytu knyga, ar galu gale pasikalbetu, nei siuntinetu laiska visame sm, kad pabalsuotu uz jos vaika ... man tai atrodo nenormalu

Tas tai taip, bet jeigu jos elgesį įvertinam kaip pamišimą, kodėl ji turėtų elgtis pagal mūsų pageidavimus ir bandyti tilpti į rėmus? (ta prasme, argi dauguma pamišėlių atitinka tavo lūkesčius?) ax.gif Čia šiaip... retorinis klausimas... Man ta žinutė net neužkliūvo, juk ką ji daro - jos pačios reikalas, gal jai reikia tokios patirties.


QUOTE(Monaving @ 2009 12 09, 17:29)
tarp kitko, pas mus visi gimtadieniai rudeni biggrin.gif matyt geriausios gimines ovuliacijos vyksta pries, per ir po svenciu  lotuliukas.gif va taip as ismasciau kadaise senai senai  lotuliukas.gif

bigsmile.gif Įdomu; matyt, intuityviai ir SB rinkausi su panašiais šeimos moterų ciklais, nes mūsų giminių gimtadieniai dažnai susidubliuoja... Tik sudėtinga per trumpą laiką prigalvoti tiek šiltų, būtent konkrečiam žmogui skirtų dovanų ir dar nebrangių doh.gif
Va, vienas rūpestis nukrito - pagaliau vaikui kalėdinį kostiumą turim, dargi ir užsideda darželyje, anot auklėtojos (namie tai nea schmoll.gif ); man tai buvo tikras galvosūkis, nes nemėgstu teatrų, cirkų ir panašių dalykų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandorita: 10 gruodžio 2009 - 17:42
pandorita, o mane tai nervina, kai man i az siuncia visokias zinutes, pradedant prabalsavimais, baigiant reklamomis, pasiulymais ir t.t. nu sakes, kaip sunervina doh.gif kaip ir reklamos tonos pasto dezuteje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2009 12 10, 17:49)
pandorita, o mane tai nervina, kai man i az siuncia visokias zinutes, pradedant prabalsavimais, baigiant reklamomis, pasiulymais ir t.t. nu sakes, kaip sunervina  doh.gif kaip ir reklamos tonos pasto dezuteje  doh.gif

Suprantu, mane anksčiau irgi nervino; bet mes greičiau galime sutvarkyti save nei tuos visus aplinkinius veiksnius. Nebent neturim noro, nes patinkam sau kokie esam.

Papasakokit, ką vaikams Kalėdų senis atneš ax.gif
Atsakyti