Įkraunama...
Įkraunama...

Mergvakariai ir bernvakariai III

Sveikos, merginos, ieškom draugei keliraiščio, gal žinote kur yra ko nors įdomesnio, gražesnio, subtilesnio nei triumph?
Atsakyti
QUOTE(Ausrryte @ 2013 08 02, 18:31)
Sveikos, merginos, ieškom draugei keliraiščio, gal žinote kur yra ko nors įdomesnio, gražesnio, subtilesnio nei triumph?

ziurint uz kokia kaina. susirask facebook'e Liumy - rankų darbo idėjos. aš vis pasigrožiu jos gaminamais keliaraiščiais, bet ju kaina didoka wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaiduliaj @ 2013 07 05, 12:42)
Sveikutės damos. Turiu pora klausimų apie mergvakario organizavimą. Į kokią kainą jūs tilpot organizuodamos? Mergvakarių idėjos gražios, bet kai kurie sakyčiau brangoki. Mūsų darugių bus tik 4-5,tai sumetus viską gaunasi po nemažą sumą. Gal gali kas papasakoti kaip sekės pinigėlius skaičiuot? blush2.gif Kur kas kaip ir pigiau, kad ir tą šokėją pasamdyti brangokai kainuoja sakyčiau  blush2.gif

mes buvom 6 merginos, dejom po 110 lt. buvo makiazo pamokele, fotosesija, dovanos - keliaraistis, taures ir pagalvele ziedams, bei irankiai su gelemis. tema - geletas mergvakaris. paskui vakare uzkandziai ir pavakarojimas. pirtele gavom nemokamai. bet jau sokejui nebeliko ;(
Atsakyti
sveikos, noriu paklaus tu kurios dayvavo mergvakariuose, ar istekejusi jauna moteris gali dalivauti, o pirsiene taipat jauna? kazkaip man atrodo kad turetu jos dalyvaut juolab kad artimos ir geros drauges. o gal negalima
Atsakyti
QUOTE(tuticiukas @ 2013 08 03, 13:26)
sveikos, noriu paklaus tu kurios dayvavo mergvakariuose, ar istekejusi jauna moteris gali dalivauti, o pirsiene taipat jauna? kazkaip man atrodo kad turetu  jos dalyvaut juolab kad artimos ir geros drauges. o gal negalima

O kodel turetu but negalima?
Atsakyti
kazkur esu girdejusi, kad istekejusiom moterim negalima dalyvauti mergvakaryje, bet man kazkaip nelogiska jei nuotakos drauges istekejusios tai ka jom uzdrausta dalyvauti mergvakaryje geriausios daruges?
Atsakyti
QUOTE(tuticiukas @ 2013 08 03, 15:03)
kazkur esu girdejusi, kad istekejusiom moterim negalima dalyvauti mergvakaryje, bet man kazkaip nelogiska jei nuotakos drauges istekejusios tai ka jom uzdrausta dalyvauti mergvakaryje geriausios daruges?


Aš esu girdėjus, kad pamergėm tik netekėjusios gali būti, dėl mergvakario nežinau g.gif pas mane buvo ištekėjusiu smile.gif
O nuotakai yra įprasta atsidėkoti draugėm dovanėlėm ar kažkuo kitu? Aš išvažiavau įsavo mergvakarį nepasiruošus, o šventė buvo puiki, draugės, manau, išleido po kokius 400 Lt ir dar gavau mini dovanėles, nesmagiai pasijaučiau tuščiom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 03 rugpjūčio 2013 - 14:22
siaip jeigu ziuresim i senoves mergvakarius, tai kaip tik ten dalyvaudavo istekejusios moterys, mociutes, mamos ir t.t. dalindavosi patirtimi seimyniniame gyvenime ir t.t.
tai nezinau is kur tokia nesamone, kad istekejusios negali dalyvauti lotuliukas.gif
aisku jeigu paziuresim i siu laiku iskreipta mergvakari su pimpaliniais tortais ir striptizu ereliais, tai gal nebent vyrai istekejusioms moterims gali uzdraust tokiam mergvakary dalyvauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2013 08 03, 15:30)
siaip jeigu ziuresim i senoves mergvakarius, tai kaip tik ten dalyvaudavo istekejusios moterys, mociutes, mamos ir t.t. dalindavosi patirtimi seimyniniame gyvenime ir t.t.
tai nezinau is kur tokia nesamone, kad istekejusios negali dalyvauti  lotuliukas.gif
aisku jeigu paziuresim i siu laiku iskreipta mergvakari su pimpaliniais tortais ir striptizu ereliais, tai gal nebent vyrai istekejusioms moterims gali uzdraust tokiam mergvakary dalyvauti  lotuliukas.gif


tai kogero cia as sumaisiau su tuo kas pamerges negali buti istekejusios, smile.gif aciu kad istaisete klaidinga mano informacija 4u.gif
Atsakyti
Ir sumaiset ir apskrirai nesamone jokiai logikai nepasiduoda doh.gif
Atsakyti
Mes stengėmės neišleisti per daug pinigų, nes dar laukė vestuvės. Labai norėjosi ko nors originalaus, patinkančio būsimai nuotakai. Kiekviena turėjom po dovanėlę nuo savęs, bet tai galėjo būti saldainis, atvirukas ar brangi dovana. Darėm ir prisiminimo albumą, jis tikrai nekainavo daug. Galima nueiti į spektaklį, gražiai kur nors pavakarieniauti ir diena gali būti tiesiog graži.
Man tai baisu kai ir šiandien pamatau gatve besitampantį merginų būrį, manau, kad tokie mergvakariai jau atgyvenę... 4u.gif
Atsakyti
Nors mano mergvakaris dal laaaabai toli, bet savo sese perspejau, kad nenoriu jokiu valkiojimusiu po miesta, priesaiku sakymo viduri aikstes ar dar kokiu nesamoniu smile.gif man tiesiog tai nepatinka. blush2.gif as mieliau uz koki spa vakara merginoms, issinuomoti pirciuke su jakuzi ir tarkim daryti kokias kaukes, sveitimus ir siaip pasigrazinimo proceduras. smile.gif galima ipinti ir kazkokiu tradiciju. Man asmeniskai tai lb patiktu, bet aisku kiekvienam savo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(LiliLu @ 2013 03 12, 20:49)
Gaila, neteko girdėt, kad kas Klaipėdoje tokius dalykus rengtų... Gal dar kas kokių minčių?  smile.gif


Aš pavėluotai, bet gal kitoms pravers smile.gif gegužę rengėme draugei mergvakarį, iš viso mūsų buvo 7 su jaunaja, kaip dauguma ir minėjo čia, jaunoji pati nurodė, ką nori matyti savo mergvakaryje. Likus gerai savaitei iki jo, viena jaunosios draugė iš Norvegijos išisuntė rankų darbo kvietimą jaunajai į jos mergvakarį, nurodėm kada būti pasiruošusiai. Atvykom mergvakario dieną pas ją, susėdom visos ir išlėkėm į autostradą, ji nieko nenutuokė, pusiaukelyje link Klaipėdos jau susivokė, kad lekiam į Klaipėdą. Klaipėdoj važiavom į Melnragės paplūdimį, ten jau mūsų laukė kelios merginos nuvažiavę anksčiau. Nueinam su jaunaja į vietą, ten kopos, smėlis, saulė, dekutis, užkandžiai, šampanas, balionai, brazdina gitara vaikinas, šalia jo mergina labai gražiai dainuoja, laukia fotografė ir likusios dalyvės. Nepameluosiu, jaunoji nubraukė ašarą, nes pirmas įspūdis buvo tikrai WOW. Visos užkandom, pasidžiaugėm ir lėkėm prie jūros fotografuotis (buvom pasisamdę merginą). Po fotosesijos baigėm užkandžius ir iškeliavom į Mingės kaimą. Ten plaukėme Nemunu su jachta, gėrėm šampaną, fotografavomės. Iš Mingės pajudėjom link Rusnės, ten yra tas senasis švyturys, lipome į jį, kur jaunoji skaitė priesaiką (ne savo, o mūsų priesaiką jai). Iš Mingės grįžome į Klaipėdą, kur norėjome užsikelti į aukščiausią pastatą pamatyti Klaipėdą vakare, tačiau visos sulipom į vieną liftą, kuriame ir užstrigom, kol ištraukė sužaidėm dar žaidimą, kad silpna taip nebūtų biggrin.gif ištrauktos iš lifto jau keltis nebenorėjom, tad nusprendėm lėkti į kokį Pubą, ten pasisėdėjom ištiek gan neilgai, visos buvom išsekę po tokios kupinos įspūdžių dienos. Išsimiegoję pas vieną iš dalyvių ryte patraukėme atgal į Kauną. Išsiplėčiau, bet buvo tikrai PUIKU 4u.gif

Esmė, kad visos pabuvojome ten, kur iki šiol nebuvom buvę, ir veiksmas buvo visą laiką visoms, o ne jaunają masažuoja, o dalyvės nagus kramto lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnioshka: 23 rugpjūčio 2013 - 16:09