Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking

QUOTE(ader @ 2009 12 03, 17:01)
o sakykit merginos, kaip man pasidaryt mazu nuotraukyciu? photoshopo neturiu, ar be jo yra kokiu nemokamu programu, kad galima butu sudeliot ir nusiust spausdint, namuose ju nespausdinu.

Daryti galima su Picasa programa
Atsakyti
aciu pameginsiu 4u.gif
Atsakyti
Daryk koliaža ir gausis nuostabiai thumbup.gif
Atsakyti
va to ir ieskau koliazo galimybes, nes ta programa kuria turiu, nedaro tokiu dalyku. aciu kristi
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2009 12 03, 19:28)
va to ir ieskau koliazo galimybes, nes ta programa kuria turiu, nedaro tokiu dalyku. aciu kristi

O tu parsisiūsk. Nesu didelis proto bokštelis, tačiau labai lengva parsisiūsti. Pas manę picasa3.
Atsakyti
jau pasidariau pora variantu, ir delfi foto duoda spausdinti 20*30 formato turetu uztekt, cia gaunasi kaip A 4 as taip suprantu.
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 12 03, 10:16)
*Turim Scrapmanijos konkurso nugalėtoją thumbup.gif čia, pasveikinkim ją  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*Gadriukethumbup.gif atvirukai, man ypač antras wub.gif
*Žiurbuti: Būtinai paskaitysiu, bet dabar 2:15 ryto pas mane...neblaivo proto aš blink.gif

Sveikinam nugaletoja, labai isradingas darbelis, meciausi tarp dvieju ax.gif

QUOTE(kristi13 @ 2009 12 03, 15:57)
Mano greitukai:

Gadriuke puikūs atvirukai.  Labiausiai patiko antras.  wub.gif Na ta eglutė tokia gražutė. Reikės kada pasinaudoti tokia idėja.

Na nieko sau greitukas blink.gif visa diena tokiamtai tikrai kol viska sudeliociau i savo vietas. Viskas nuo patirties pareina ax.gif liuksiskas darbelis thumbup.gif
Skolinkis, as irgi pasiskolinau blush2.gif
PVZ
Atsakyti
Sauniai darbuojates smile.gif ir konkursiniai fantastiski ir atvirukai visu ir dovaneles smile.gif ir Ziurbutis skrebinti pagaliau intensyviai pradejo smile.gif matyt patogi ta sofa wink.gif

labai dziaugiuosi del jusu visu smile.gif o as uzsuku pasisakityti,,, wink.gif stebiu vis naujus darbelius smile.gif labai noriu skrebint smile.gif siandien radau stai ka: http://www.websterspages.com/

man pasirode labai grazus ir ydomus silius situ popieriuku ir kitu detaliu. Skrapuke, gal tu zinai cia naujas? ar jau visu apciupinetas? ar esi bandziusi siuos popieriukus? kokia tavo nuomone apie tai 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu as kazkaip labai ysimylejau smile.gif wub.gif ju stiliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lawrute @ 2009 12 03, 23:37)
Sauniai darbuojates smile.gif ir konkursiniai fantastiski ir atvirukai visu ir dovaneles smile.gif ir Ziurbutis skrebinti pagaliau intensyviai pradejo smile.gif matyt patogi ta sofa wink.gif

labai dziaugiuosi del jusu visu smile.gif o as uzsuku pasisakityti,,, wink.gif stebiu vis naujus darbelius smile.gif labai noriu skrebint smile.gif siandien radau stai ka: http://www.websterspages.com/

man pasirode labai grazus ir ydomus silius situ popieriuku ir kitu detaliu. Skrapuke, gal tu zinai cia naujas? ar jau visu apciupinetas? ar esi bandziusi siuos popieriukus? kokia tavo nuomone apie tai 4u.gif  4u.gif  4u.gif aciu as kazkaip labai ysimylejau smile.gif  wub.gif ju stiliu mirksiukas.gif

tikrai kad mieli wub.gif o kai pasiziuri i kainas tai labai pikta pasidaro, ant kiek jos pas mus sukeltos blink.gif
Atsakyti
Lawrute: Webster Pages yra Scrapbook.com lyg iš ten kai kurios iš Jūsų persisiunčiat mirksiukas.gif Ne visiškai nauja ši firma, bet naujesnė. Labai populiari tarp Shabby Chic, romantiško ir vintažinio stiliaus gerbėjų ir visų "gėlininkių". Man gražus tas popierius, ir kokybė gera kiek girdėjau, bet...man asmeniškai nepraktiška juo apsirūpinti mirksiukas.gif ...nebent tas naujas "Paris" leidinys su oro balionais...priglausčiau kelis lapus biggrin.gif
kristi13: nuostabus LO; tau 5 duodu kad tiek nuotraukų sutalpinai ir dar tiek teksto prirašei bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikute, koks cia shtilius, turbut pries audra, jau kai pasipils nauji darbeliai cool.gif

Man labai reikia Vilnieciu pagalbos kas turit eyelet imusimo irankiuka? Labai labai reikia, kol maniskis atkeliaus, pabaigti keliata darbeliu, neturiu kaip doh.gif

PADEKIT PRASAU, skolinga neliksiu ax.gif
Atsakyti
Gandriuke, aš abejoju, ar turiu pilną komplektą. Nes kadangi darau LO sau, tai nelabai rūpi, jei ir nevisai gražiai užsilenkia akyčių kraštai... Bet tau, kaip suprantu, reikia atvirukams, tad nori padaryti tobulai. Jei netoli gyveni, gali atvažiuot, pabandysim su tuo, ką aš turiu. 4u.gif
Atsakyti