Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti gimdyvei?

Man geriausia dovana buvo pampersai biggrin.gif
Atsakyti
Kad labiausiai leliukams dovanoja, ką jau ten gimdyvei padovanosi smile.gif
Atsakyti
Aš šiandien kažkaip pagalvojau, kad visai nebloga dovana būtų kokio žurnalo apie vaikus prenumerata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilia90 @ 2014 01 20, 14:18)
Man geriausia dovana buvo pampersai biggrin.gif


pritariu drinks_cheers.gif pridovanojo tiek kad nuo ketvirto menesio tik pirkom thumbup.gif
Atsakyti
Geriausia dovana gimdyvei: kad lankytojai prieš ateidami įspėtų, kad karšto patiekalo nereiktų ruošt, tuo jie apsirūpins rolleyes.gif Nes jei rimtai, tai mano 2.gif visiška rankinukė, neina persiplėšt, tai būtų įdealiausia dovana blush2.gif
Atsakyti
Man atnese geliu, ledu, braskiu, na zodziu, skanumynu. Tiko ir patiko. Pasedejom, pasivaisinom, aisku, as net neplanavau, ir niekas nesitikejo, kad as ruosiu vaises sveciams. Dovanos leliukui smagu, bet manau malonu kazkaip parodyti demesi ir mamai smile.gif
Atsakyti
I ligonine geliu nenesciu, o ir pati ju gauti visai nenorejau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(MuseZuze @ 2013 12 13, 15:37)
... ir visiškai bereikalinga, jei pvz vaikiuką nuo būtent tokių sauskelnių beria, arba mama natūralistė ir yra nusprendusi naudoti tik kokias nors ekologiškas ar daugkartines...  ax.gif




Gavau dovanu pampers pakuote, vaikui jos netinka unsure.gif pinigai i bala ismesti, butu geriau jei pries tai paklaustu kokius pampius mes naudojam smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulvė: 21 rugpjūčio 2014 - 21:07
Geriausios dovanos buvo praktiskos: naminis maistas, pagalba namuose, pabuvimas su maziuku, kol megavausi masazu. Beje, masazas siaip yra super dovana, nes mano nugara tikrai nukentejo tiek nuo nestumo, tiek nuo vaiko nesiojimo.

O siaip patys geriausi sveciai buvo tie, kurie atveze maisto, o po pietu viska sutvarke ir suplove indus tongue.gif
Atsakyti
Pampersai ar kas praktiško, gal paklausti geriau mamos smile.gif
Atsakyti
Man geriausia dovana buvo 3 patiekalų pietūs. Pusseserė išvirė sriubos, pagamino karštą patiekalą ir desertą. Viską sukrovė į dėžutes ir atnešė thumbup.gif
Atsakyti
Mes kai važiuoja lankyti vaikučio tai nešame dovanėlę vaikučiui, mamai- gėlių ir vaišių kokių nors prie kavos, kad mamai nereiktų galvos sukti 4u.gif
Atsakyti
Pampersai ne visada geriausias variantas. Kai kuriuos nuo tam tikrų rūšių alergizuoja. Galvoju, kad geriausia tiesiog gėlės, jei norisi daugiau dovanoti, tai gal dar koks čekis vaikiškų prekių parduotuvėje, žaisliukas. O visą kitą mama susiperka kas jai atrodo tinkamiausia.
Atsakyti