Įkraunama...
Įkraunama...

Kavinės ir barai, į kuriuos įleidžiami šunys

Norėčiau atlikti apklausą: "Į kuriuos barus, kavines ar restoranus, parduotuves įleidžiami šunys su šeimininkais?". Norėčiau, kad pasidalintumėte savo patirtimi ir parašytumete kur Jus ileido su augintiniu, o iš kur išvijo (miestą ir įstaigos pavadinima)? g.gif
Atsakyti
As pati nebeiciau daugiau i tokia kavine, kurioje pamatyciau suni!!!

Ant PC daznai yra zenklai, draudziantys isivesti sunis
Atsakyti
kaip idomu, kur tamsta neitu. klausimas apie ka? doh.gif
Atsakyti
Kiek girdejau, tai lygtais Kaune, Laives. al. "Presto" priima, o is lauko kaviniu tai dar nera musu niekada isvare smile.gif
Atsakyti
O aš nesakysiu į kurias kavines einu Klaipėdoje su trimis šuniukais ax.gif . Tikrai yra tokių į kurias įleidžia mielai. Bet jei viešai parašysiu dar nubaus savininkus ir nebeturėsim kur eiti visa *šeimyna*
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 10 05, 16:57)
O aš nesakysiu į kurias kavines einu Klaipėdoje su trimis šuniukais ax.gif . Tikrai yra tokių į kurias įleidžia mielai. Bet jei viešai parašysiu dar nubaus savininkus ir nebeturėsim kur eiti visa *šeimyna*


O uz ka turetu nubausti g.gif Nes taip iseina, kad zinom, bet niekam nesakom biggrin.gif
Atsakyti
As kaip tik manau, kad si apklausa darys teigiama itaka kavinems, kurios ileidzia sunis, nes jei man pasako kavines administracija, kad su suniu neileidziam, tuomet, niekada nebesugriztu, net ir be sunio. Manau, tokiu butu atkrenta daug mokiu klijentu, o ne tu, kurie geria arbata.
Nesu girdejusi, kad yra draudimas is maisto ir veterinarijos tarnybos - ileisti sunis su seimininkais i maitinimo istaigas, tai paciu savininku ismislas, kad neva atrodys patraukliau ir svariau be gyvunu. blink.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad kažkurioj temoj lyg ir buvo apie tai kalbėta? Bet nesu tikra, gal kas geriau atsimena.
Taksų forume turime analogišką temą http://www.taksuforu...topic.php?t=582
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2009 10 05, 17:02)
O uz ka turetu nubausti g.gif  Nes taip iseina, kad zinom, bet niekam nesakom biggrin.gif

tuomet pasakysiu taip. Klaipėdoje su šuniuku neįeisit į jokią kinų kavinę, restoraną schmoll.gif . He he, bet tie trys, kur manęs neįleido su šuniais - užsidarė biggrin.gif . Taip jiems ir reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidulia: 05 spalio 2009 - 16:31
QUOTE(Aidulia @ 2009 10 05, 17:30)
tuomet pasakysiu taip. Klaipėdoje su šuniuku neįeisit į jokią kinų kavinę, restoraną schmoll.gif . He he, bet tie trys, kur manęs neįleido su šuniais - užsidarė biggrin.gif . Taip jiems ir reikia.

O kadangi mes megstame labai kineciu maista tai radome viena kinieciu restorana klaipedoje kur mus ileido su suniuku ax.gif Bet dar neisbandeme visu smile.gif
Atsakyti
kiek man zinoma i kavine kafe cubu, kuri yra klaipedoje, ileidziama su sunimis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tinattt @ 2009 10 05, 17:45)
O kadangi mes megstame labai kineciu maista tai radome viena kinieciu restorana klaipedoje kur mus ileido su suniuku ax.gif  Bet dar neisbandeme visu  smile.gif

bigsmile.gif oho. Kadangi ėjome į tris ir kategoriškai neįleido, nors šuniukai buvo tašėse, maniau, kad Klaipėdoje nė vienos kinų kavinės nėra į kurią įleistų su šuniukais.
Atsakyti