Įkraunama...
Įkraunama...

Kavinės ir barai, į kuriuos įleidžiami šunys

QUOTE(Arretė @ 2012 08 19, 21:31)
O esmė mano nepasitenkinimo labai paprasta - jei yra taisyklės, tai jos ne savo išvadas daryt skirtos, o laikytis.


Tai va tokių taisyklių dėka iš prekybos centro buvo išmesta akloji studentė su šuniu vedliu iš Prancūzijos, gerai kad dar baudos kokios nereikėjo sumokėt 4u.gif Pasirodėm visu gražumu, maždaug kas čia per nesąmonė šuo vedlys !, ligų nešiotojas, purvinas murzinas, panagės pilnos visų pasaulio ligų nuo kurių tikriausiai nei pats Hausas neišgydytų biggrin.gif Su tokiu mąstymu, tai lieka viena išvada šuo tik prie būdos ir neilgesnė grandinė nei 1m, dar paskui aptvert tvora, neduok dieve koks alergiškas praeis ax.gif

Bet realiai kol kas gerėja situacija, jau vis daugiau kur galima išeit su augintiniu 4u.gif Ir netgi dideliu biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip iš principo aš prieš šunis savitarnos parduotuvėse. Nes jei būtų leidžiami visi, tai niekad nežinai kur pasivoliojęs sulytas padaras ant tavo bandelės nusipurtė. Ale va šiuo konkrečiu atveju nematau aš nusikaltimo. Nu praėjo mažiukas vokietukas per tuščią prekybcentrį, ot tragedija... doh.gif

QUOTE(megeja @ 2012 08 19, 18:25)
Aš pvz. negaliu pakęsti daugumos rūšių kvepalų. Ir ne tiesiog "negaliu pakęsti", o tiesiogine ta žodžio prasme užtraukia kvapą, turiuskubiai pasišalinti iš patalpos ar pasitraukti nuo kvepiančio asmens. Čia nejuokauju. Tai ką dabar daryt? Inicijuot kvepalų uždraudimo įstatymą?  biggrin.gif

Tai nereikia kvepalų. Turiu draugę, kuri ima dust nuo žuvies kvapo. Turiu draugę, kuri ima dust nuo braškių kvapo. Jaučiat kaip nefaina būtų jai praeit pro Bodyshop kai jie savo braškinę liniją reklamina? Turgun braškių sezonu nelabai gali užeit. Nu dūsta žmogus iškart. Tai ką? Draust braškes? biggrin.gif

QUOTE(Arretė @ 2012 08 19, 19:13)
Kiek kartų teko griebt pagalį/akmenį ar maut apsisukus kiek kojos neša nuo pamėlusiom dantenom atlekiančio kažkieno numylėtojo šunėko.

Em... Esu treptelėjus koją porą kartų paskui mano kalę sekančius ir lojančius valkataujančius šunis. Kiti kažkaip nepuola manęs. Apsieinam be akmenų, pagalių ir bėgimų. Jūs gal tiesiog žmogus labai piktas, kad jus taip puola? g.gif Sako, jaučia šunys...

QUOTE(sagyte @ 2012 08 19, 19:33)
( tikiuos niekas paskui nemirė, o jei ir mirė tesiilsi ramybėje )

Amen biggrin.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 08 19, 20:28)
nes mažiems visada yra visko daugiau, kas liečia kažkur priėmimus ir t.t.,

Ai, žinok biggrin.gif ramiakas ir su dideliais. Jei tu pats neini visas agresyvus ir pasiruošęs pasiriet, jei šuo tvarkingas, ramus, ant pavaduko... Tikrai, žinau, kad kartojuos aš šitam forume, bet jokių bėdų nėra. Aš su čekoslovake laisvai. Bičiulis su bobteilu (tai dar - vaje vaje - ir gauruotas), kitas su haskiu, nu vaikštom be bėdų po visur, ir taksi veža, ir t.t. Gyvenam normalioj Europos šaly, bent jau Vilniuje su dideliu šunimi gyventi gera ir lengva smile.gif Svarbu, kad šeimininkas adekvačiai elgtųsi.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2012 08 19, 23:19)
Ai, žinok biggrin.gif ramiakas ir su dideliais. Jei tu pats neini visas agresyvus ir pasiruošęs pasiriet, jei šuo tvarkingas, ramus, ant pavaduko... Tikrai, žinau, kad kartojuos aš šitam forume, bet jokių bėdų nėra. Aš su čekoslovake laisvai. Bičiulis su bobteilu (tai dar - vaje vaje - ir gauruotas), kitas su haskiu, nu vaikštom be bėdų po visur, ir taksi veža, ir t.t. Gyvenam normalioj Europos šaly, bent jau Vilniuje su dideliu šunimi gyventi gera ir lengva smile.gif Svarbu, kad šeimininkas adekvačiai elgtųsi.

Tada džiugu bigsmile.gif Aš matai rašiau daugiau apie tarimosi vairantą, kai šuns dar nemato, o kai nemato, tai ir sunku jiems įsivaizduoti. O aš nelinkusi rašinėti: jorkiukas. Na ir kas, kad greičiau paaiškinčiau koks šuniukas, bet tas žodis 'jorkiukas' jau taip suvarytas ir nuvalkiotas ir įsivaizduoju, kad žmonės greičiausiai pagalvotų apie kretantį, drebantį kilograminį delne, tai ačiū biggrin.gif Tiesiog 'šuniukas' praeina daug geriau, mažai kas ir klausia kokia veislė.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2012 08 19, 23:19)
Em... Esu treptelėjus koją porą kartų paskui mano kalę sekančius ir lojančius valkataujančius šunis. Kiti kažkaip nepuola manęs. Apsieinam be akmenų, pagalių ir bėgimų. Jūs gal tiesiog žmogus labai piktas, kad jus taip puola?  g.gif  Sako, jaučia šunys...

Valkataujantys ir nepuola. Arba nuklydę nuo namų. Puola kiemuose palaidi, neužtvertose teritorijose laikomi šunys, palaidi miškuose, laukuose vedžiojami (kai šeimininkai laiku nepamato praeivio ar šiaip nesivargina rišt). Nesu aš piktas žmogus. Pikti žmonės renkasi agresyvias veisles. biggrin.gif Aš idealistė. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(žostautė @ 2012 08 19, 23:19)
Jei tu pats neini visas agresyvus ir pasiruošęs pasiriet, jei šuo tvarkingas, ramus, ant pavaduko...
Gyvenam normalioj Europos šaly, bent jau Vilniuje su dideliu šunimi gyventi gera ir lengva smile.gif

Žmonės kimba prie bet ko, net kai esi gerai nusiteikęs ir į kitus net nežiūri. Tiesiog kliūni ir viskas. Matyt dėl to, kad jų šunys namie ant grandinės, tai toks ir suvokimas.
Tame ir esmė, kad Lietuva nėra vien tik Vilnius. Turim daug miestų ir miestelių. Taip kad nereikia čia visko matuot pagal vieną. Ir NE Vilniuj gyventi su šuniu toli gražu nėra taip lengva ir gera.
Atsakyti
Vilniuj tikrai nemažai kavinių, barų, kur įleidžia su šuniu, kiek teko susidurt visi aplinkiniai labai draugiškai nusiteikę, žmonės šypsosi, prieina prie šuns glosto, kalbina, kartais barmenai pavaišina kepta duona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimu @ 2012 09 01, 21:56)
kartais barmenai pavaišina kepta duona biggrin.gif

pavaišina jus ar jūsų šunį? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2012 09 01, 23:03)
pavaišina jus ar jūsų šunį?  biggrin.gif

lotuliukas.gif vaišinasi tai šuo biggrin.gif šeimininkė tokio dėmesio nesulaukia ax.gif bet gal ir gerai, kad nepriena žmonės paglostyt ar paausio pakasyt biggrin.gif o šiaip, kavinėse, baruose mums neišeina ilgiau pasėdėt, nes labai greitai šuniui pasidaro nuobodu, trūksta veiksmo, nusibosta vietoj sėdėt, ir pradeda tada letena krapštyt šeimininkus lauk smile.gif gal dėl to, kad šuo jaunas, viskas dar taip įdomu, gal kada nors ir atsiguls po stalu, kol kas arba per mažai alaus drinks_cheers.gif arba gal tiesiog toks charakteris, niekada neguli po stalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimu @ 2012 09 02, 16:34)
lotuliukas.gif vaišinasi tai šuo biggrin.gif šeimininkė tokio dėmesio nesulaukia  ax.gif  bet gal ir gerai, kad nepriena žmonės paglostyt ar paausio pakasyt biggrin.gif o šiaip, kavinėse, baruose mums neišeina ilgiau pasėdėt, nes labai greitai šuniui pasidaro nuobodu, trūksta veiksmo, nusibosta vietoj sėdėt, ir pradeda tada letena krapštyt šeimininkus lauk smile.gif gal dėl to, kad šuo jaunas, viskas dar taip įdomu, gal kada nors ir atsiguls po stalu, kol kas arba per mažai alaus drinks_cheers.gif arba gal tiesiog toks charakteris, niekada neguli po stalu smile.gif



Šuniui kepta duona? Pati greičiau susikisčiau, nei savąjį tuo keptu, aliejingu, drunskingu nuodu nuodyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imi @ 2012 09 09, 23:00)
Šuniui kepta duona? Pati greičiau susikisčiau, nei savąjį tuo keptu, aliejingu, drunskingu nuodu nuodyčiau  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes į kavines važiuojam retai, nes tenais viskas nesveika ir dažnai nešvariai gaminama, pamatai, jei žinai jų užkulisius, bet jei jau esame kavinėje, tai šuo viskuo vaišinasi. Jei būna prieš tai išsilakstęs, alkanokas, tai protėja kaip nori. Mojuoja padavėjai, irgi užsakinėja doh.gif lotuliukas.gif Tai kai tokioje euforijoje pavalgo, kai jaučiasi tikra kavinės klientė, lygiateisė, tai dar joks maistas nepakenkė, nors šuo priskiriamas prie jautrių ir t.t. Man atrodo labiau morališkai pakenktų, jei negautų nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(imi @ 2012 09 09, 22:00)
Šuniui kepta duona? Pati greičiau susikisčiau, nei savąjį tuo keptu, aliejingu, drunskingu nuodu nuodyčiau  smile.gif

nereikia įsivaizduot, kad visą porciją gauna, nuo vieno kito gabalėlio duonos tikrai nenusinuodijo, aš tame įžiūriu draugišką gestą, kai gali suprast, kad keturkojai laukiami kaip ir visi kiti svečiai, o ne bandymą mano šunį nunuodyti biggrin.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 09 10, 08:40)
Mojuoja padavėjai, irgi užsakinėja doh.gif  lotuliukas.gif

Mes šuniui tai nieko neužsakinėjam kavinėse, nors kartais pasiimam iš namų tokį žaislą kongo, ten į jo vidų dedasi skanėstai, o šuo juos bando iškrapštyt, tada būna labai užsiėmęs savais reikalais, griaužia tą žaislą ir kurį laiką būna ramu. smile.gif Nes šiaip tai tie kvapai aplinkui doh.gif tikrai labai geri, jei šunys pradeda padavėjoms muojuot ir užsisakinėt biggrin.gif įdomu kaip tai atrodo, tai kuom mojuoja uodega, letena, meniu? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimu @ 2012 09 11, 12:20)
nereikia įsivaizduot, kad visą porciją gauna, nuo vieno kito gabalėlio duonos tikrai nenusinuodijo, aš tame įžiūriu draugišką gestą, kai gali suprast, kad keturkojai laukiami kaip ir visi kiti svečiai, o ne bandymą mano šunį nunuodyti biggrin.gif
Mes šuniui tai nieko neužsakinėjam kavinėse, nors kartais pasiimam iš namų tokį žaislą kongo, ten į jo vidų dedasi skanėstai, o šuo juos bando iškrapštyt, tada būna labai užsiėmęs savais reikalais, griaužia tą žaislą ir kurį laiką būna ramu.  smile.gif Nes šiaip tai tie kvapai aplinkui  doh.gif tikrai labai geri, jei šunys pradeda padavėjoms muojuot ir užsisakinėt  biggrin.gif įdomu kaip tai atrodo, tai kuom mojuoja uodega, letena, meniu?  wub.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Kaip tik labai jau lepūs ir jautrūs šunys, kurie niekada jokio kąsnelio iš šalies negauna.
Ir mes neužsakinėjam, čia šuo pats bando doh.gif lotuliukas.gif Atrodo tai maždaug taip: šuo ateina į kavinę su dideliu džiaugsmu, tvarkingai sėdasi. Prieina padavėja, tai šuo laimyyyngas, sveikinasi. Užsakom ir laukiam. Jei tik padavėja praeina šalia, neša ką kitiems, tai šuo protėja, pasistoja ir mojuoja su lapkyte, įsivaizduok maždaug kaip žmogus pirštais sutrina ir šaukia: oficiant biggrin.gif maždaug čia, nešk čia, mums. O kai jau atneša, tai mums mojuoja lapkyte, kad mes duotume. O kai duodam, tai jau laimyyynga. Sakau, valgant euforijoje nepakenkia niekas biggrin.gif
Atsakyti