Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Jurate81 @ 2009 10 06, 17:47)
As cia kartojuosi su tuo paciu klausimu, bet gal kas isgirs  blush2.gif Negi ne viena nebandete krempudros is TBS? ax.gif Mane jau reikalas spiria nauja isigyti ir idomu kokie atsiliepimai apie jas butu  4u.gif

Girdejau tik apie TBS mineraline krempudra, kad nelabai kokia, vienoms nemaskuoja. 4u.gif Pati nebandziau 4u.gif
Atsakyti
tbs buna ir meginukai normalus, tokiose kaip maisiukuose. o i indelius ipila tik tokias priemones, kuriu nebuna megineliu - nes ne kiekvieno pvz sviesto buna, tad jei klientas nori, ipila smile.gif man sampunus taip ipildavo kai prasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate81 @ 2009 10 06, 17:47)
As cia kartojuosi su tuo paciu klausimu, bet gal kas isgirs  blush2.gif Negi ne viena nebandete krempudros is TBS? ax.gif Mane jau reikalas spiria nauja isigyti ir idomu kokie atsiliepimai apie jas butu  4u.gif

as bandziau kazkokia ten...Oil bla blaaa lyg... tai nepatiko man schmoll.gif nebezinau ar ismeciau, ar dar stovi pas mane biggrin.gif bet neimciau jau ir uz dyka smile.gif negraziai dengiasi tokia..nemaloni zodziu man buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Stebuklingas vynuogiu kauliuku serumas plaukams bigsmile.gif kai tik isbandziau iskart nuejau ir nusipirkau kita buteliuka, kad tik kada nepritrukciau.

Ir kaip keista, kad visu tu agurkiniu ir bananiniu dar nera UK. USA online shop ieskojau, taip pat neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2009 10 07, 11:05)
Stebuklingas vynuogiu kauliuku serumas plaukams bigsmile.gif  kai tik isbandziau iskart nuejau ir nusipirkau kita buteliuka, kad tik kada nepritrukciau.

Ir kaip keista, kad visu tu agurkiniu ir bananiniu dar nera UK. USA online shop ieskojau, taip pat neradau g.gif

Airijoje ir nera irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2009 10 07, 11:05)
Stebuklingas vynuogiu kauliuku serumas plaukams bigsmile.gif  kai tik isbandziau iskart nuejau ir nusipirkau kita buteliuka, kad tik kada nepritrukciau.

Ir kaip keista, kad visu tu agurkiniu ir bananiniu dar nera UK. USA online shop ieskojau, taip pat neradau g.gif

Kuo jis toks geras?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2009 10 07, 09:26)
as bandziau kazkokia ten...Oil bla blaaa lyg... tai nepatiko man schmoll.gif nebezinau ar ismeciau, ar dar stovi pas mane biggrin.gif bet neimciau jau ir uz dyka smile.gif negraziai dengiasi tokia..nemaloni zodziu man buvo rolleyes.gif

gal tokia bandete?
user posted image
aciu uz atsiliepimus, zinosiu pro kurias pudras ramiai praeiti, nes kaip tik ir ieskau riebiai odai skirtos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saliutas @ 2009 10 07, 03:24)
Girdejau tik apie TBS mineraline krempudra, kad nelabai kokia, vienoms nemaskuoja.  4u.gif  Pati nebandziau  4u.gif

na va, ir dar vienas atsiliepimas, kad nieko gero smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, The body shop priemones naturalios ar ne. Padovanojau savo seseriai per kaledas visa mazu buteliuku rinkini- nei viena priemone netiko, gaila.
Atsakyti
QUOTE(shopmania @ 2009 10 07, 22:33)
Nelabai suprantu, The body shop priemones naturalios ar ne. Padovanojau savo seseriai per kaledas visa mazu buteliuku rinkini- nei viena priemone netiko, gaila.

Nebūtinai natūralios priemonės turi tikt g.gif
Atsakyti
O bandėt kuri nors kremukus veidui? Kokie atsiliepimai? Kuri serija verta dėmėsio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate81 @ 2009 10 07, 21:42)
gal tokia bandete?
user posted image
aciu uz atsiliepimus, zinosiu pro kurias pudras ramiai praeiti, nes kaip tik ir ieskau riebiai odai skirtos  ax.gif


jo, sitokia mirksiukas.gif ir kazkaip sausina ziauriai...mano gal misri labiau oda...nu tai nzn...nuserpetodavo..ta pudra gumulais tokiais doh.gif feee schmoll.gif nebent jusu oda laaabai riebi...tai gal ir tiktu tada ax.gif bandykit kokio meginuko paprasyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2009 10 08, 09:01)
jo, sitokia mirksiukas.gif ir kazkaip sausina ziauriai...mano gal misri labiau oda...nu tai nzn...nuserpetodavo..ta pudra gumulais tokiais doh.gif feee schmoll.gif nebent jusu oda laaabai riebi...tai gal ir tiktu tada ax.gif bandykit kokio meginuko paprasyt 4u.gif

mano oda tai labai riebi, labai greit blizgeti pradeda, tai vat ir reikia kokios spec. pudros unsure.gif siandien buvau tbs pardej, uzklausiau del meginuko, tai akis tik pavarte, kad neturi, negali ir apskritai kazkokia cia nesamone pasakiau doh.gif nors siaip man ten visada kremuku meginuku i indelius tuos maziukus ideda, tai nelabai ir suprantu koks butu skirtumas, jei i ta indeli ipiltu siek tiek pudros blink.gif
Atsakyti