Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(inarazina @ 2010 01 10, 22:31)
g.gif Vertimas, deja, tavo labai jau netikslus. Pritariu visoms iki šiol sakiusioms, kad į Lietuvą jie nesiunčia. We are unable to ship to the Channel Islands or any International address. unable- negalime, International - tarptautiniai, taigi ir Lietuva tarp jų.

biggrin.gif Visi pastebejimai Google vertejo kurejams!!! Bet sirdingai dekoju uz pamokele lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 01 10, 20:10)
Tikriausiai nemokat angliskai, tai as leisiu sau Jums padeti ir isversiu sita TBS puslapuka, kur jie raso apie prekiu pristatyma http://www.thebodysh...s_delivery.aspx
Vertimas:
Šiuo metu mes galime tik siųsti užsakymus į adresų Jungtinėje Karalystėje. Mes pristatyti PO Box adresą. Mes negalime išsiųsti į Normandijos salų arba bet kurią tarptautinę adresą. Turime sandorio svetainių JAV, Australijoje, Korėjoje ir Japonijoje, spustelėkite šio puslapio apačioje, nuorodos pakeisti savo vietą.
Stai taip  biggrin.gif

google translate doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 10, 20:28)
O TBS natūrali kosmetika ar nelabai? Kažkada yra tekę naudoti plaukų šampūną, balzamą, dar turiu plaukų kaukę užsilikusią ir lūpų balzamą (pastarasis labai patinka). Kokia nauda sviestinio kūno kremo be to, kad baisiai skaniai kvepia? biggrin.gif Ir dar girdėjau, kad arbatmedžio veido kaukė labai neblogai poras išvalo. Gal kas bandėt?


Aš naudoju šią kaukę ax.gif man asmeniškai tai labai patinka thumbup.gif mano oda gana problematiška, tai man tikrai puikiai tinka smile.gif
Atsakyti
Pamiršau vakar pasižiūrėti ar lūpų sviestukams yra nuolaidos? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 10, 21:28)
Kokia nauda sviestinio kūno kremo be to, kad baisiai skaniai kvepia? biggrin.gif


Na man tai jie ir drėkina labai gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(_mažule_ @ 2010 01 10, 21:10)
Tikriausiai nemokat angliskai,


Pagal tai, kaip išvertėte viską, nepasakyčiu, kad ir jūs mokate anglų kalbą smile.gif o pasinaudoti vertimo programomis (kurios tokiu lygiu verčia), sugebėtų manau kiekviena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 11 sausio 2010 - 20:23
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 11, 20:21)
Na man tai jie ir drėkina labai gerai smile.gif

man irgi drekina gerai,bet kad skalsiai naudojasi,nepasakyciau ax.gif ir uz panasia(nemaza) kaina manau galima rasti ne prastesniu priemoniu,losjonu ax.gif mane gundo butent kvapas nerealus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 01 11, 21:24)
man irgi drekina gerai,bet kad skalsiai naudojasi,nepasakyciau ax.gif  ir uz panasia(nemaza) kaina manau galima rasti ne prastesniu priemoniu,losjonu ax.gif  mane gundo butent kvapas nerealus biggrin.gif


Na man naudojasi puikiai, viso kūno nesiteplioju, tai 200 ml sviestą naudoju apie metus biggrin.gif nors kvapas aišku tikrai gundo irgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 11, 20:25)
Na man naudojasi puikiai, viso kūno nesiteplioju, tai 200 ml sviestą naudoju apie metus biggrin.gif nors kvapas aišku tikrai gundo irgi biggrin.gif

aa,as tai visa kuna tepu,tai va nusipirkau per kaledas,o jau sakyciau daugiau negu 1/4 sunaudota is 200ml,tai manau,po 1-1,5 men. vel reikes pirkt doh.gif
Atsakyti
Pirkau prieš 3mėn mangų, jis truputį skystesnis, tai jau ant dugno belikę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 11, 21:23)
Na man tai jie ir drėkina labai gerai smile.gif
Papildyta:
Pagal tai, kaip išvertėte viską, nepasakyčiu, kad ir jūs mokate anglų kalbą  smile.gif  o pasinaudoti vertimo programomis (kurios tokiu lygiu verčia), sugebėtų manau kiekviena biggrin.gif

Bet dalyve vardu Svajaaa pasirode net ir vertimo programomis (kurios tokiu lygiu verčia) pasinaudoti nesugeba, nes pareiskia ta apie ka net neismano cool.gif, sakydama kad angliskas TBS siuncia i LT lotuliukas.gif
Na cia jau pernelyg OFF TOP ax.gif Nes mes cia susirinkom ne vertimo subtilybes aptarineti, o apie TBS produkcija snekuciuoti drinks_cheers.gif
As tai vaniles kvapo rinkinuka dabar laukiu is Anglijos, duskes il kuno losjono. O patys megstamiausi sviestukai - avieciu bei melyniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 01 11, 21:45)
Bet dalyve vardu Svajaaa pasirode net ir vertimo programomis (kurios tokiu lygiu verčia) pasinaudoti nesugeba, nes pareiskia ta apie ka net neismano  cool.gif, sakydama kad angliskas TBS siuncia i LT  lotuliukas.gif
Na cia jau pernelyg OFF TOP  ax.gif Nes mes cia susirinkom ne vertimo subtilybes aptarineti, o apie TBS produkcija snekuciuoti drinks_cheers.gif
As tai vaniles kvapo rinkinuka dabar laukiu is Anglijos, duskes il kuno losjono. O patys megstamiausi sviestukai - avieciu bei melyniu  thumbup.gif

O jus cia gal kokia tarpininke,kad naujoke ir iskart i si foruma ginti,kad neduok D niekas tik nesisiustu lotuliukas.gif Yra kur siuncia sias prekes ir nereikia man pasakoti pasaku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 01 11, 22:45)
O jus cia gal kokia tarpininke,kad naujoke ir iskart i si foruma ginti,kad neduok D niekas tik nesisiustu lotuliukas.gif Yra kur siuncia sias prekes ir nereikia man pasakoti pasaku schmoll.gif

Na as ne tarpininke, bet naudojausi ju paslaugom, kuom labai esu patenkinta - neisleidziu pinigeliu tam, kas situ pinigu ir niekur daugiau pasaulyje kaip pas musu Lietuvoj nekainuoja biggrin.gif
O ''papasakota pasaka'' lotuliukas.gif yra tik istrauka is Didziosios Britanijos oficialaus TBS puslapio. Beja, ju puslapyje ir kainos pasakiskos thumbup.gif
O musu parduotuvese, palyginus su jais, tai siaubiakas nesibaigiantis mega_shok.gif
Atsakyti