Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliai (pyragai, desertai....)

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 09 11, 20:12)
Na tas su kondensuotu pienu gavosi skanus wink.gif idomus toks, spalva tokia karameline.

blush2.gif Tradicinis mano klausimas: o ar drėgnas jis?
Atsakyti
QUOTE(Dance.g @ 2010 08 24, 18:39)
1- indelis saldinto kondencuoto pieno
1-kiaušinis
1-šaukštas grietinės(sodai užgesinti)
1-arbatinis šaukštelis sodos
7-šaukštai miltų
8-obuoliai
Į stikline įdedame šaukšta grietinės, į grietine šaukštelį sodos išmaišome, kad nusigesintų soda , tada į dubenį išpilame kondencuoto pieno indelį,įmušame kiaušinį,grietinę(su soda) ir 7šaukštus miltų,viską išmaišome
Nulupame obuolis ir supjaustome gabalėliais , sumetame į dubenį su paruosta mase vėl išmaišome ir išdedame į svietu patepta forma, kepame 45min vidutinio karštumo orkaitėje.Skanaus bigsmile.gif


Siandien kepiau si pyraga, labai skanus gavosi. Tik temperaturos nenutaikiau, padas prisvilo truputi doh.gif O vidutinio karstumo tai kiek? Prie 180 susvilinau blush2.gif
Bet siaip tai tikrai vertas demesio pyragas, labai paprasta gaminti, labai greita thumbup.gif Tiesa, as dar saujele razinu imeciau rolleyes.gif

Man gavosi pakankamai dregnas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnuze1: 11 rugsėjo 2010 - 22:09
QUOTE(Agnuze1 @ 2010 09 11, 23:08)
Siandien kepiau si pyraga, labai skanus gavosi. Tik temperaturos nenutaikiau, padas prisvilo truputi  doh.gif O vidutinio karstumo tai kiek? Prie 180 susvilinau  blush2.gif
Bet siaip tai tikrai vertas demesio pyragas, labai paprasta gaminti, labai greita  thumbup.gif Tiesa, as dar saujele razinu imeciau  rolleyes.gif

Man gavosi pakankamai dregnas  mirksiukas.gif

superinis pyragas ir man, ko sveciai po pietu ilsejosi, as ji pasoviau kept, 20 min ir gatava, matyt, pagal skardos ar formos dydi ziuret reikia, kuo didesne, tuo greiciau iskepa..liuks skonis, daug daug obuoliu, viska sumaisiau ir vuolia wub.gif
Atsakyti
Na dregnokas tas pyragas, tik kazko jis man toks biskeli guminukas gavosi g.gif
Atsakyti
nu man ne, nors labai daug obuoliu dejauam, bet tas biskvitas tarp obuoliu buvo koretas, kaip tikras biskvitas, gal labai smulkiai supaustei juos, as gan stambokai, skiltelem plonom, nes kai labai smulkiai tai jau gaudavosi man pudingas, kaip tu sakai, guminukas sioks toks 4u.gif
Atsakyti
Vakar kepiau toki paprastuti obuoliu pyraga.
250g margarino
250g cukraus
6 kiausiniai
1 saukstelis sodos
2 saukstai grietines
apie 3 stiklines miltu
obuoliai
margarina su curumi istirpinti, kai pravesta supilti isplaktus kiausinius, soda nuesinti su grietine ir imaisyti i mase, supilti miltus. Obuolius nulupti, supjaustyti gabaliukais ir imaisyti i mase. Mase turi gautis tirsta, bet ne kieta. Kepti apie valanda 220 C temperaturoje. Temperaura skirsis priklausomai nuo dujines, as tai tiesiog stebiu kepimo eiga jei reikia pamazinu arba padidinu. O kepimo laikas priklausys nuo formos. Reiketu, kad ploniau pasiskirstytu tesla, nes jei stora tai vidurys kartais nevisai iskepa.
Skanaus

P.S. nezinau ar jau kas si receptuka skelbe, nes visos temos neperskaiciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zelviene @ 2010 05 01, 10:48)
Kaimiskas obuoliu pyragas 
6-7 kiausiniai
6-7 dideli obuoliai
1 stikline cukraus
1 a.s. vanilinio cukraus
1 a.s. cinamono
2,5 stiklines miltu ( as dedu po truputi ir maisau, nes nuo kiausiniu ir obuoliu taip pat priklauso. Kartais reikia maziau, kartais siek tiek daugiau)
Aliejaus 50ml



Kepu šį pyragą, o jau namai kvepia cinamonu thumbup.gif
Atsakyti
Mano mėgstamiausias yra toks obuolių pyragas:

1 pakelis svieto
1.5 stiklinės miltų
3-4 kiaušiniai (jei didesni užtenka 3 )
3 šaukštai cukraus
1 šaukštelis vanilinio cukraus
200 g. grietinės
obuolių

Tešlą sumaišom iš sviesto ir miltų. Išklojam ja skardą (dugną ir šonus), pabadom šakute ir šaunam į iki 180 C įkaitintą orkaitę kol pagels.
Ant iškeptos tešlos dedam nuluptus, pusiau perpjautus ir cukrumi su cinamonu apibarstytus obuolius. Vėl į orkaitę kol obuoliai šiek tiek suminkštės.
Kol kepa obuoliai sumaišom kremą. Išplakam kiaušinius su cukrumi, dedam grietinę, vanilinį cukrų ir viską išmaišom. Svarbu neperplakti masės. Pilam ant obuolių ir kepam kol gražiai pagels.

Yra šiek tiek terlionės, bet tikrai vertas dėmesio.

Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(Linafedo @ 2010 09 14, 12:23)
Mano mėgstamiausias yra toks obuolių pyragas:

1 pakelis svieto
1.5 stiklinės miltų
3-4 kiaušiniai (jei didesni užtenka 3 )
3 šaukštai cukraus
1 šaukštelis vanilinio cukraus
200 g. grietinės
obuolių

Tešlą sumaišom iš sviesto ir miltų. Išklojam ja skardą (dugną ir šonus), pabadom šakute ir šaunam į iki 180 C įkaitintą orkaitę kol pagels.
Ant iškeptos tešlos dedam nuluptus, pusiau perpjautus ir cukrumi su cinamonu apibarstytus obuolius. Vėl į orkaitę kol obuoliai šiek tiek suminkštės.
Kol kepa obuoliai sumaišom kremą. Išplakam kiaušinius su cukrumi, dedam grietinę, vanilinį cukrų ir viską išmaišom. Svarbu neperplakti masės. Pilam ant obuolių ir kepam kol gražiai pagels.

Yra šiek tiek terlionės, bet tikrai vertas dėmesio.

Skanaus!

valgau šį pyragą ax.gif apačia plona gavosi,o viršutinis sluoksnis labai gražus kol kepė, išėmus iš orkaitės,sukrito sad.gif imasi sunkiai,nes viršus atsiskiria, žiūrėsiu kaip bus kai atvės rolleyes.gif skonis geras thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
gal kartais netycia zinote sluoksniuoto obuoliu pyrago recepta, tokio kaip buna Alkavoje? blush2.gif toooks skanus jis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IndruteUK @ 2009 10 11, 17:58)
Sveikutes wink.gif ir as snd kepiau obuoliu pyraga labai paprasta, bet labai skanu smile.gif reikes: 6 kiausiniu, 2 nedideliu puodeliu cukraus, 2 tokiu paciu puodeliu miltu, vanilinio cukraus, obuoliu smile.gif druskytes ciut-ciut smile.gif ir kepimo milteliu sauksciuka arbatini.
Viska sumaisty ir kept... o kai jau iskepa, tada as visada istirpinu sviestuko 100g ir apslakstau pyraga, toks gaunasi slapias smile.gif
O del puodeliu, tai as nelabai isivaizduoju kiek ten gramu yra, bet emiau tokius, kur mamos servyzinius puodelius senoviskus biggrin.gif nu tikiuosi supratot smile.gif

Skanaus wink.gif


Katik kepiau sita pyraga.Paprastas receptukas,ir skanus gavosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Greitas obuoliu pyragas (gal jau kas ir rase si receptuka ax.gif )
Teslai:
5 kiausiniai
1 stikline cukraus
1 stikline miltu
Idaras:
8-10 obuoliai
cinamonas

Eiga:
cukru su kiausiniais isplakam iki baltumo, supilam miltus i kiausinius, vel gerai isplakam. Tesla gaunasi skistoka.
Obuolius nulupti, supjaustyti ir apibarstyti cinamonu. Juos sudeti i tesla ir ismaisyti. Skarda istepam sviestu ir pabarstyti trupiniais (as dejau kepimo poperiu tik) supilam tesla ir kepam 30 min 200 laipsniu kaitrumo orkaiteje. Skanaus!!!!
Atsakyti