Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliai (pyragai, desertai....)

QUOTE(sara74 @ 2010 10 10, 10:50)
ŠĮ MISTIKOS PASIŪLYTĄ  išbandžiau ir aš 
REIKIA:
3 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus
0,5 stiklinės aliejaus
1 stiklinė miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
Obuoliai

Kiaušinius išplakti su cukrum, supilti aliejų, vėl išplakti. Atskirai sumaišyti miltus su kepimo milteliais. Viską sumaišyti kartu iki vientisos masės. Skardą ištepti aliejumi  ant dugno dėti gabaliukais pjaustytus obuolius . Galima obuolių gabaliukus apvolioti cukrumi, cinamonu. Obuolių reikia tiek, kad padengtų skardos ar to stiklinio kepimo indo dugną. Tada ant viršaus pilu gautą tešlos masę. Šaunu į orkaitę. Kepti maždaug 200 laipsnių temperatūroj, kol paruduoja.

Kepu kiekvieną savaitgalį, labai skanus ir nesudėtingas pyragas, ačiū už tokį puiku receptuką  4u.gif


Dabar tokį valgau, tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2010 10 17, 21:36)
Dabar tokį valgau, tai  thumbup.gif  thumbup.gif

o visgi, sakykit, kiek mazdaug laiko reikia kepti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JJmama @ 2010 10 18, 10:00)
o visgi, sakykit, kiek mazdaug laiko reikia kepti ax.gif  4u.gif

Tiksliai pasakyt negalėčiau, nes kepiau, kol iškepė biggrin.gif Pradžioj apskrudo gerai, tai galvojau, kad jau iškepė, bet įsmeigus pagaliuką, viduj buvo dar skysta blink.gif tešla, tai dar pakepiau, kol galutinai iškepė.
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 10 17, 19:24)
Evelincik, noriu paklausti ar "nenukencia" jusu pyragas del to, kad buna istrauktas is karstos orkaites tuo metu, kai dedate ant jo plaktus baltymus?
Man va nutiko toks dalykas, kad istraukus pyraga ir apdeliojus ji baltymu puta, pats pyragas "pakrito". Beje, kepiau ne pagal mistikos, o pagal Ules "pyrago pusnyse" recepta. Paskui pagalvojau, kad ir tikrai -gi biskvitiniai pyragai nemegsta, nei kai orkaite darinejama, nei kai juos taip staiga istrauki is siltos orkaites... Kaip tada isvengti to "sukritimo"?

Kepiau ir pagal Ules recepta,tas tikrai man nesukrito,bet as visada pradarau ciut orkaites dureles,palaukiu puse minutes ir tada traukiu pyraga ir isivaizduoju,kad tas budas veikia biggrin.gif o Mistikos man visada kiek sukrenta
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 10 19, 07:11)
Kepiau ir pagal Ules recepta,tas tikrai man nesukrito,bet as visada pradarau ciut orkaites dureles,palaukiu puse minutes ir tada traukiu pyraga ir isivaizduoju,kad tas budas veikia  biggrin.gif o Mistikos man visada kiek sukrenta




O aš Mistikos kepu pastoviai ir niekada nesukrenta, įdomu kaip čia yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(sara74 @ 2010 10 19, 09:37)
O aš Mistikos kepu pastoviai ir niekada nesukrenta, įdomu kaip čia yra  g.gif


Na jis pats vienas tai tikrai nesukrenta, esu ir as ji kepusi ne karta -visad pavyksta. Manau, kad Evelincik atveju tas pats smile.gif Bet mes diskutuojam apie tai, kad pyragas susmenga arba ne, kai ji istrauki, uzkrauni plaktu baltymu "pusnis" ir vel dedi atgal i orkaite. O tada jau ne visada pasiseka issaugoti ji nesukritusi (bent jau man). Tiesa, kaip ir sakiau, butent Mistikos pyrago baltymais nebandziau "papuosti" tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Evelincik @ 2010 10 19, 09:11)
Kepiau ir pagal Ules recepta,tas tikrai man nesukrito,bet as visada pradarau ciut orkaites dureles,palaukiu puse minutes ir tada traukiu pyraga ir isivaizduoju,kad tas budas veikia  biggrin.gif o Mistikos man visada kiek sukrenta


Aciu, kad pasidalinot "gudrybe". Tada ir as taip pabandysiu ir irgi tikesiu, kad suveiks biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sara74 @ 2010 10 19, 08:37)
O aš Mistikos kepu pastoviai ir niekada nesukrenta, įdomu kaip čia yra  g.gif

Na man sukrenta tikriausia del to,kad nelabai laikausi recepto blush2.gif As dedu puse teslos ant dugno,tada daaaaaaug obuoliu,ir tada likusia tesla.Gal tame priezastis g.gif
Atsakyti
su vyru kepam obuoliu recepta: 10 saukstu miltu sumaisom su 2 arbatiniais sauksteliais kepimo milteliu, imusam 4 kiausinius, ipilam 100 gr. istirpinto atvesusio sviesto, stikline cukraus (gal truputi maziau), 2 valgomi saukstai vanilinio cukraus. 100 gr. grietines, 100 gr. grietineles. viska gerai sumaisom. pilam i skarda kuri istepta riebalais, ir joje sudeti obuoliai pjaustyti skiltelemis wink.gif pabarstem cinamonais. laukiam rezultato (kepu 180 laipsniu orkaiteje - tikiuos per 45 min iskeps). vyras tuoj eis plakti grietineles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 10 19, 18:03)
Na man sukrenta tikriausia del to,kad nelabai laikausi recepto  blush2.gif  As dedu puse teslos ant dugno,tada daaaaaaug obuoliu,ir tada likusia tesla.Gal tame priezastis  g.gif



Gal but, aš tai pasidarau tešla supilu obuolių skilteles, išmaišau viską, į skardą ir orkaitėn, bet temperatura laikau vienodą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 19, 21:42)
su vyru kepam obuoliu recepta: 10 saukstu miltu sumaisom su 2 arbatiniais sauksteliais kepimo milteliu, imusam 4 kiausinius, ipilam 100 gr. istirpinto atvesusio sviesto, stikline cukraus (gal truputi maziau), 2 valgomi saukstai vanilinio cukraus. 100 gr. grietines, 100 gr. grietineles. viska gerai sumaisom. pilam i skarda kuri istepta riebalais, ir joje sudeti obuoliai pjaustyti skiltelemis wink.gif pabarstem cinamonais. laukiam rezultato (kepu 180 laipsniu orkaiteje - tikiuos per 45 min iskeps). vyras tuoj eis plakti grietineles smile.gif

pyragas gavosi super - lengvas, purus ir labai skanus wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 19, 20:42)
su vyru kepam obuoliu recepta: 10 saukstu miltu sumaisom su 2 arbatiniais sauksteliais kepimo milteliu, imusam 4 kiausinius, ipilam 100 gr. istirpinto atvesusio sviesto, stikline cukraus (gal truputi maziau), 2 valgomi saukstai vanilinio cukraus. 100 gr. grietines, 100 gr. grietineles. viska gerai sumaisom. pilam i skarda kuri istepta riebalais, ir joje sudeti obuoliai pjaustyti skiltelemis wink.gif pabarstem cinamonais. laukiam rezultato (kepu 180 laipsniu orkaiteje - tikiuos per 45 min iskeps). vyras tuoj eis plakti grietineles smile.gif

Tai reikia suprasti, kad 100 g grietinėlės įeina ne į tešlą, oišplakama ir dedama ant iškepusio pyrago, ar taip? Ar čia papildomai imama ir plakama grietinėlė?

Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2010 10 18, 21:53)
Tiksliai pasakyt negalėčiau, nes kepiau, kol iškepė  biggrin.gif  Pradžioj apskrudo gerai, tai galvojau, kad jau iškepė, bet įsmeigus pagaliuką, viduj buvo dar skysta  blink.gif  tešla, tai dar pakepiau, kol galutinai iškepė.

bet jei pyragas kepamas su obuoliais tai juk ir nuo ju pagaliukas gali buti dregnas g.gif
Atsakyti