Įkraunama...
Įkraunama...

TAUPANČIŲJŲ DIENOS MENIU

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema

Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema
Dvylikta tema
Trylikta tema
skanaus!
Taip atrodo mūsų stalai smile.gif
user posted image
ČIA RENKASI PAČIOS IŠRADINGIAUSIOS IR SUMANIAUSIOS KULINARĖS. ANT JŲ PIETŲ STALO VISADA GARUOJA PATYS PUIKIAUSI PATIEKALAI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 06 spalio 2009 - 11:00
dekui uz naujus namucius 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2009 10 06, 12:18)
dekui uz naujus namucius  4u.gif  4u.gif

nėra už ką smile.gif Vakar jau mickute rašė sukurti, bet nepamačiau, tai reikėjo susikurti mergičkos, juk nebūtinai aš turiu kurti biggrin.gif O nuotrauką savo panaudojau, galvoju, jei padarote kokius patiekalus įdėkite kartais ir foto, po to kurdamos namučius panaudosime kiekvienos iš mūsų kokią nuotraukėlę, būtų fainiai smile.gif
Šiandien visko likę nuo vakar, tai pailsėsiu nuo puodų biggrin.gif barščiai, bulvniai blynai su cukinija, balandėliai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
O jau namučiai atsirado mirksiukas.gif thumbup.gif

Na dar vakar jie buvo nepabaigti ax.gif

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 10 06, 12:30)
O jau namučiai atsirado  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Na dar vakar jie buvo nepabaigti  ax.gif

atėjau šiandien žiūriu viskas, nėr namų biggrin.gif dar tu žiūriu parašius, tai puoliau kurti biggrin.gif
Atsakyti
Oj, tikrai ačiū. Labai pasigedau temos iš ryto.. ax.gif
Pritariu, kad labai smagu būtų sulaukt mūsų taupių ir skanių patiekalų foto. bigsmile.gif
Taigi antradienis
Pusryčiai - pikantiškos salotos (kiaušiniai, sūris, česnakas, majonezas), padariau vakar vėlai vakare, bet nieks nebevalgė, tai puikiai tiko pusryčiams. smile.gif
Pietums - dešrelės su raudona mišraine
vakarienei - kepenėlių kotletai su bulvių/moliūgų koše ir žali marinuoti pomidorai (mamos gamybos biggrin.gif ). Tiesa, kepenėlių kotletus darysiu pirmą kart, tai einu dabar recepto ieškot. 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad vel turim namucius 4u.gif

O as siandien tik obuoliu kompoto truputi isvirsiu pietums ir viskas, nes dar yra sriubos, bulviniu blynu, tai tik vakare teks kazka sumastyt, gal kokiu makaronu su suriu padarysiu, labai seniai bedariau, o taip skanu butu smile.gif bet teks eit desreliu parsinest, nors siandien zadejau kojos is namu nekelt - darau generaline tvarka, o kai jau isijauciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaklada @ 2009 10 06, 13:53)
Oj, tikrai ačiū. Labai pasigedau temos iš ryto.. ax.gif 
Tiesa, kepenėlių kotletus darysiu pirmą kart, tai einu dabar recepto ieškot.  4u.gif


tai kai surasi ir iškepus bus skanu, parašyk čia receptuką, nes aš niekaip neužsirašau, kadangi retai kepu, tai prieš kepdama internete pasiskaitau ir dasikuriu biggrin.gif
QUOTE(denite @ 2009 10 06, 13:57)
Smagu, kad vel turim namucius 4u.gif

O as siandien tik obuoliu kompoto truputi isvirsiu pietums ir viskas, nes dar yra sriubos, bulviniu blynu, tai tik vakare teks kazka sumastyt, gal kokiu makaronu su suriu padarysiu, labai seniai bedariau, o taip skanu butu smile.gif bet teks eit desreliu parsinest, nors siandien zadejau kojos is namu nekelt - darau generaline tvarka, o kai jau isijauciu doh.gif

smagu kad visos po truputi grįžtate, sorius kitą kartą pasistengsiu greičiau sukurti arba bet kuri gi imkite ir sukurkite wink.gif
Pas mus irgi ir sriubos ir bulvinių blynų ir balandėlių ir pyrago yra likę, bet sriubos jaučiu ryškiai per didelį puodą išviriau, viso neįveiksim, nes liks ir rytojui ir porytojui tikrai
Atsakyti
Cia as taip ilgai nebuvau?? blink.gif
Nauji namai!! 4u.gif
Pas mane nieko naujo- savaitiniai valgio darymai nelabai darosi biggrin.gif . O siaip- vakar grikius valgem su pakepintu svogunu ir tokios mesytes turejau- tai ant virsaus. Siandien yra tos pacios mesytes ir bus gerai su makaronais. Pakepinsiu irgi svogunu, gal dar kokia morka ir ant makaronu- gal dar grietineles reiketu.Surio lydyto gabalelis yra- uztarkuosiu dar. Cia visokiu mesyciu ir surio likuciu like nuo savaitgalio- prauzusiu 2 gimtadieniu smile.gif - tai dabar visi likuciai su kuom nors valgomi .
Pasiilgau sriubos. Bet iki savaitgalio nelabai kada spesiu- teks pakenteti.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 06, 14:05)
Cia as taip ilgai nebuvau??  blink.gif 

taip pražuvele biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar kepiau orkaitėje bulves, svogūnus ir kotletukus. Pirma viskas troškinosi, nes buvau ant skardos uždėjus foliją. Vėliau nuėmiau, kad apskrustų.
Šiandien virsiu kopūstų sriubą (esu nusipirkus šalto rūkymo šonkauliukų, tai vis kokį įmetu į sriubą, labai skanu). Ir dar kažką iš faršo ir makaronų darysiu.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 10 06, 14:23)
taip pražuvele  biggrin.gif  4u.gif

Palaida bala blush2.gif
Na, o jei rimtai, tai tikrai- vien sventimai kazkaip mus uzpuole! Tai apie taupyma kalbos nebuvo unsure.gif , o dabar vat reikia baigti likucius ir savaitgali vel kazka susigalvoti.
Turiu saldiklyje farso, karbonado gabalaiti, sriubai kinietiskai beveik visko, tik vistienos krutinele reikes nupirkti- ir susigalvoti is to, kas yra! Ot man taip patinka!
Pasiskaitinesiu jusu ideju- gal ko uzsimanysiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti